Licencjat w pielęgniarstwie

Informacje ogólne

Opis programu

Program ma na celu pomóc uczniom przygotować się naukowo i humanistycznie, aby stać się profesjonalnymi pielęgniarkami, i stanowi podstawę do studiów podyplomowych w zakresie pielęgniarstwa. Początkujący lekarze są najczęściej zatrudnieni w szpitalu lub w otoczeniu społeczności. Szpitale oferują ambitne możliwości absolwentowi matury, podobnie jak długoterminowe placówki służby zdrowia. W społeczności pielęgniarki są zatrudniane przez publiczne służby zdrowia, organizacje zajmujące się opieką zdrowotną, ośrodki zdrowia społeczności i imigrantów, ambulatoria, gabinety lekarskie, organizacje charytatywne i hospicja. Coraz częściej pielęgniarki mają możliwość uczestniczenia w przedsięwzięciach przedsiębiorczych jako niezależni dostawcy opieki zdrowotnej. Uzbrojone służby oferują także doskonałe możliwości kariery dla absolwentów.

Czego się dowiesz

Będziesz przygotowany na opiekę nad złożonymi pacjentami, rodzinami i społecznościami w ramach zespołów interdyscyplinarnych. Studenci angażują się zarówno w klasowe i kliniczne doświadczenia w rejonie Rochester, a nawet mają okazję uczyć się w takich miejscach jak Peru i Kostaryka.

Program

Przygotowujemy profesjonalne pielęgniarki, które mogą zaspokoić potrzeby służby zdrowia w społeczeństwie zróżnicowanym kulturowo. Robimy to poprzez połączenie rygorystycznego akademickiego programu nauczania z stymulowaniem doświadczeń klinicznych, z których wszystkie kieruje się dedykowanymi członkami wydziału.

RN-y, które już pracują w terenie, mogą pracować również w kierunku BSN. Oferujemy również opcję drugiego stopnia dla studentów, którzy mają już tytuł licencjata na inny przedmiot.

Warunki przyjęć

Warunkowe przyjęcie do Programu

Wstęp do naszego tradycyjnego programu pielęgniarskiego jest konkurencyjny. Akceptacja przez Kolegium nie gwarantuje akceptacji programu. Oddzielny proces składania wniosków o pielęgniarstwo musi być złożony podczas drugiego roku studiów wnioskodawcy.

Program przyjmuje wykwalifikowanych studentów w jednej z dwóch grup:

 1. Studenci zapisali się do Brockport
 2. Przeniesienie studentów z innych uczelni i uniwersytetów (musi mieć co najmniej 15 punktów w Brockport i transfer GPA co najmniej 3,0)

Akredytacja programu

Program studiów licencjackich w zakresie pielęgniarstwa w The College w Brockport jest akredytowany przez Komisję w Collegiate Nursing Education.Program studiów licencjackich w zakresie pielęgniarstwa jest również zatwierdzony przez Departament Edukacji stanu Nowy Jork.
Kursy NCLEX-RN © dla studentów po raz pierwszy stale przewyższają stawki za pierwsze i pierwsze stulecie w USA.

Perspektywy kariery

100% naszych absolwentów jest zatrudnionych na pełny etat w ciągu sześciu miesięcy od ukończenia studiów. Zajmują stanowiska pracujące w takich miejscach jak:

 • Centra urazowe
 • Szpitale wspólnotowe
 • Szkoły
 • Zdrowie zawodowe
 • Opieka hospicyjna
 • Opieka domowa
Niektórzy z naszych absolwentów przechodzą do szkoły wyższej, aby kontynuować edukację zawodową jako:
 • Praktykujący pielęgniarki
 • Pedagog pielęgniarki
 • Pielęgniarki
 • Położne pielęgniarki
 • Anestezjolodzy pielęgniarki
Ostatnia aktualizacja Mar 2020

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium

Informacje o uczelni

Brockport is a selective, nationally recognized and accredited public institution. We are the engaged SUNY campus and one of the most engaged college campuses in the country.

Brockport is a selective, nationally recognized and accredited public institution. We are the engaged SUNY campus and one of the most engaged college campuses in the country. Pokaż mniej