Licencjat w dziedzinie zdrowia publicznego

Informacje ogólne

Opis programu

Program studiów licencjackich w dziedzinie zdrowia publicznego zapewnia studentom szereg kursów z treściami dotyczącymi zdrowia i kursów opartych na umiejętnościach, które przygotowują kandydatów do pracy w różnych środowiskach, w tym powiatowych i państwowych departamentach zdrowia, organizacjach zajmujących się chorobami, programach odnowy biologicznej w miejscu pracy, rządowe agencje zdrowia i programy promocji zdrowia w szkołach wyższych.

Doświadczenie capstone, staż za 12 kredytów, daje kandydatom możliwość wykorzystania wiedzy i umiejętności opracowanych na kursach w ramach ustalonej publicznej organizacji zdrowia. Wydział programowy zapewnia wsparcie kandydatom w znalezieniu możliwości odbycia stażu, które uzupełniają cele zawodowe i zainteresowania.

Program zdrowia publicznego przygotowuje kandydatów do przystąpienia do egzaminu Certified Health Education Specialist (CHES).

Czego się dowiesz

Nauczysz się sztuki i nauki o ochronie i poprawie zdrowia rodzin i społeczności poprzez promowanie zdrowego stylu życia, badań oraz wykrywania i kontroli chorób zakaźnych.Po ukończeniu będziesz posiadał umiejętności i wiedzę niezbędną do pracy w różnych instytucjach zdrowia publicznego, takich jak rząd, centrum odnowy biologicznej w miejscu pracy, szpitale, szkoły, organizacje non-profit i inne. Po zakończeniu programu będziesz przygotowany do egzaminu Certified Health Education Specialist (CHES).

Będziesz mógł uczyć się umiejętności niezbędnych do kariery publicznej zdrowia poprzez interakcję z angażującymi profesorami i praktyczne zajęcia. Twoje doświadczenie z capstone, staż za 12 kredytów, zapewni ci niezrównaną możliwość zastosowania tego, czego nauczyłeś się w swoich kursach, do prawdziwego życia w ramach ustalonej publicznej organizacji zdrowia.

ProgramRozwijaj wiedzę i umiejętności wymagane od publicznej służby zdrowia poprzez ekscytujące kursy w zakresie planowania i oceny programowania, komunikacji zdrowotnej, przywództwa i całotygodniowego stażu zawodowego.

Warunki przyjęć

Zalecamy składanie aplikacji pierwszego roku w październiku lub na początku listopada. Decyzję o przyjęciu decydujemy po wypełnieniu wniosku.

Następny termin przesyłania studentów

Semestr zimowy: 1 sierpnia

Liberal Arts Concentration

Nasza Liberal Arts Concentration oferuje opcję dla uczniów ubiegających się o certyfikację w edukacji włączającej dzieci. Może również stanowić uzupełnienie drugiego, istotnego zagadnienia, takiego jak psychologia, badania kobiet i gender, rekreacja i wypoczynek.

Perspektywy kariery

Nasi absolwenci pracują w zróżnicowanych placówkach od szpitali i systemów opieki zdrowotnej, przez programy zdrowotne w szkołach i miejscach pracy, po społeczność i organizacje społeczne. Ponieważ społeczności koncentrują się bardziej na zdrowiu swoich obywateli, zapotrzebowanie na pracowników służby zdrowia i wychowawców wciąż wzrasta.

Ostatnia aktualizacja Mar 2020

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium

Informacje o uczelni

Brockport is a selective, nationally recognized and accredited public institution. We are the engaged SUNY campus and one of the most engaged college campuses in the country.

Brockport is a selective, nationally recognized and accredited public institution. We are the engaged SUNY campus and one of the most engaged college campuses in the country. Pokaż mniej