Licencjat z pielęgniarstwa

Informacje ogólne

Opis programu

pielęgniarstwo

Preparat matura w zakresie pielęgniarstwa to podstawowy poziom wykształcenia zawodowego dla wejścia w praktyce pielęgniarskiej, opierając się na wiedzy zdobytej od humanistycznych, biologicznych, fizycznych, społecznych i nauk behawioralnych. Nasz program Pielęgniarstwo zapewnia edukację fundamentalne zarówno poprzez akademickich i zawodowych kursów pielęgniarskich, które wspierają świadczenie na pacjenta, bezpiecznej opieki zdrowotnej wysokiej jakości w dzisiejszych ustawień branży opieki zdrowotnej.

Pod kierunkiem ekspertów wydziału pielęgniarstwa, będzie wyposażony możliwość zdobycia przydatnych, praktycznych doświadczeń i wyzwał do rozwijania zrozumienia i krytycznego myślenia, która będzie wspierać swój sukces jako zawodowy pielęgniarki. Nasze mniejsze rozmiary klasy ułatwić bliskie relacje uczeń-wydziału, gdzie studenci i wykładowcy znają po imieniu. Kliniczne wskaźniki studenta Wydziału 8: 1 ułatwić jakości zaangażowanie i wsparcie w 1100 godzin spędzonych w warunkach klinicznych.

Będziesz miał doświadczenia laboratoryjne w Centrum Symulacji Hart, który ma 3G bezprzewodowych człowieka symulatorów i symulowanego urządzenia szpitalne kompletne z replicatd mieszkaniu efektywności, tabele egzamin i łóżek szpitalnych. Studenci będą pełne 25% swojego czasu klinicznej w centrum, który został wyznaczony jako miejsce premier Gaumard, jeden z zaledwie 33 w kraju.

Absolwenci programu mogą brać Krajowej Rady uzyskaniu pozwolenia Badanie dla zarejestrowanych pielęgniarek (NCLEX-RN), aby stać się pielęgniarka (RN). Program ten został zatwierdzony przez Zarząd North Carolina Pielęgniarstwa. Stopień licencjata w zakresie pielęgniarstwa w Lees-McRae College jest akredytowany przez Komisję w dniu Collegiate Pielęgniarstwa Edukacji.

Majowy Szkoła Pielęgniarstwa i Nauk o Zdrowiu na Lees-McRae College poprowadzi drużynę od Komisji Kolegiata Nursing Education (CCNE) od marca 15-17, 2017, kiedy CCNE prowadzi swoją ocenę na miejscu programu opieki tytuł licencjata (RN-to-BSN i poprzedzających rejestrację BSN).

Możliwości składania Third-Party Komentarze

Lees-McRae College zaprasza jego głównych składników - studentów, absolwentów, wykładowców, pracodawców, agencje klinicznych i społeczności w large-- możliwość wniesienia wkładu do zespołu oceniającego. Napisane i podpisane komentarze osób trzecich będą akceptowane przez CCNE aż do 22 lutego 2017 r.

Uwagi mogą być kierowane do:

 • Komisja ds Collegiate Pielęgniarstwa Edukacji
 • Do wiadomości: Third-Party Komentarze
 • Komisja ds Collegiate Pielęgniarstwa Edukacji
 • Jeden Dupont Circle, NW, Suite 530
 • Washington, DC 20036
 • -lub-
 • thirdpartycomments@aacn.nche.edu

Szybkie fakty

 • Majowy Szkoła Pielęgniarstwa i Nauk o Zdrowiu został oceniony jako # 2 w górę iw nadchodzącym szkoły pielęgniarskiej w południowej najtrafniejszy Master of Science w stopniach pielęgniarskiej.
 • Ponad $ +1,4 mln technologii state-of-the-art zainwestowała w nowej maja Szkole Pielęgniarstwa i Nauk o Zdrowiu.
 • Oczekuje się, że zatrudnienie w RN, którzy posiadają BSN wzrośnie o 22% między 2008 a 2018 r.
 • wynagrodzenia entry-level dla BSN przygotowanych pielęgniarek w zakresie od około $ 31000 do 38000 $ rocznie w zależności od położenia geograficznego i wcześniejszego doświadczenia. Po pięciu latach, gdy średnia krajowa jest bardziej 50,000 $ rocznie z wieloma zarabiać więcej niż $ 60.000 (American Association of Colleges of Nursing, 2016).

Co bę dziecie studiować

W ciągu pierwszych dwóch lat na Lees-McRae, będzie rozwijać dobrze zaokrąglone podstawę edukacyjną sztuk wyzwolonych i nauk podstawowych. W młodszych i starszych lat, zostanie zanurzony w kursach pielęgniarskich zorientowanych. Dowiesz się o pacjenta-centered opieki, interdyscyplinarnej współpracy, praktyka oparta na dowodach, poprawy jakości, bezpieczeństwa, informatyki, edukacji pacjenta, profesjonalizmu, przywództwa i systemów opartych na praktyce. Twoje działania edukacyjne będą obejmowały naukę poprzez wykorzystanie state-of-the-art technologii, takich jak Anatomage tabeli, która pozwala na interaktywną wizualizację ukrytych narządów z realistycznej wielkości i perspektywy.

W Hart Simulation Center, można zapewnić opiekę wysokiej wierności człowieka symulatory pacjentów, którzy będą reagować na opiekę pielęgniarską, albo przez coraz lepsze, albo coraz gorzej. To bezpieczne środowisko pozwala wzrastać w umiejętności pielęgniarskiej, krytycznego myślenia i priorytetów bez narażania się "na żywo" pacjenta, uczenie umiejętności od początku poziomu fundamentalne dla zaawansowanych krytycznej opieki. Symulowane scenariusze obejmują kąpiele łóżko i higieny osobistej na bardziej zaawansowanych poziomach, takich jak rozruch IVS, podawanie leków, czytanie rytmu serca paski, a nawet ułatwić poród.

Dodatkowo, będziesz miał doświadczenia kliniczne w szpitalach i ośrodkach lokalnych społeczności lokalnych i zapewnić opiekę dla klientów w każdym wieku, w szerokiej gamie zdrowotne / stanach odnowy biologicznej. Interaktywne uczenie ze sprzężeniem zwrotnym w czasie rzeczywistym jest włączone w cały program nauczania poprzez wykorzystanie różnych systemów kształcenia online mających na celu przygotować się do egzaminu licensure. Należą do nich testy praktyczne, studia przypadków, instrukcje krok po kroku umiejętności i wideoklipów procesów chorobowych lub procedur pielęgniarskich wszystko czego można powtarzać do momentu zdobycia zrozumienia treści i opanowanie umiejętności.

Poza klasą

Zostaniesz zaproszony do udziału w organizacjach studenckich skoncentrowane takie jak Organizacja uczniowie pielęgniarstwa. Sieć z rówieśnikami będzie wspierać perspektywy przywództwa, pracy społecznej oraz udział w procesach legislacyjnych.

Będziesz uczestniczyć w różnych sytuacjach klinicznych, które mogą obejmować konkretne jednostki w szpitalach lokalnych i regionalnych, ale także w schroniskach dla bezdomnych, terapeutyczne, ośrodki jazdy konnej, ambulatoryjna klinik substancją rehabilitacyjnych, domach opieki, klinikach pediatrycznych oraz szkół dla uczniów ze specjalnymi potrzebami ,

Sigma Theta Tau Międzynarodowy

Sigma Theta Tau International (STTI) to społeczeństwo farmacja zaszczytem założona w 1922 roku przez sześć pielęgniarek w Indianapolis, IN. STTI ma obecnie ponad 500 rozdziałów z ponad 135.000 aktywnych członków zamieszkałych w 90 krajach na całym świecie. Misją STTI postępuje Świat Zdrowie i doceniają pielęgniarskiej doskonałości w nauce, przywództwa i usług.

Majowy Szkoła Pielęgniarstwa i Nauk o Zdrowiu utworzyła Honor Society STTI, w celu ubiegania się o status urzędowy czarteru rozdział z STTI do grudnia 2017 r. W ramach naszej Honor Society, zapraszamy pielęgniarkom z BSN, aby stać się członkami maja School of Nursing Honor Society jako liderów Społeczność pielęgniarki. Absolwenci pielęgniarstwa zostały zaproszone do przystąpienia w oparciu GPA w programie matury.

Honor Society będzie gospodarzem imprezy przez cały rok do sieci i przedyskutować, jak zwiększyć skuteczność pielęgniarskiej użyciu praktyka oparta na dowodach. W celu uzyskania dalszych informacji na temat maja Szkoły Pielęgniarskiej Honor Society, prosimy o kontakt z Dr. Mary Asher, przewodniczący Członkostwo w asherm@lmc.edu.

Po ukończeniu studiów

Jako absolwent maja Szkole Pielęgniarstwa i Nauk o Zdrowiu, można zdecydować się na pracę w różnych środowiskach, w tym: szpitalach, domach opieki, szkołach publicznych, w gabinetach lekarskich, służby zdrowia, społeczności, więzieniach, ośrodkach rehabilitacyjnych, agencji hospicjum i badań laboratoria. Matur przygotowane pielęgniarki mogą również wybrać się do dalszego kształcenia jako lekarzy pielęgniarki, pedagodzy, specjaliści kliniczna pielęgniarka lub administratorów.

Ostatnia aktualizacja Mar 2020

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium

Informacje o uczelni

We have one mission. Lees-McRae educates and inspires students to approach life and work from a creative, collaborative, and critical perspective in preparation for diverse careers and environments.

We have one mission. Lees-McRae educates and inspires students to approach life and work from a creative, collaborative, and critical perspective in preparation for diverse careers and environments. Pokaż mniej