Read the Official Description

Studenci, którzy kierunek Health Science zbudowania szerokiej i nauka umiejętności i połączyć je z wiedzy o szczególnych zagrożeniach dla zdrowia ludzi ze strony czynników środowiskowych, zawodowych i stylu życia. Zaawansowany uczeń integruje ten preparat z badań indywidualnych i zbiorowych strategii ochrony i poprawy zdrowia ludzkiego.

To ważne przygotowuje uczniów do różnorodnych celów, w tym transfer do licencjata w zakresie pielęgniarstwa dur na AMC. Studenci mogą również przygotować się do wejścia w studium podyplomowego prowadzącej do zawodów takich jak lekarz, dentysta, lekarz weterynarii, lekarz asystent, farmaceuty lub fizjoterapeuty. Niektórzy studenci przejść do studiów podyplomowych w dziedzinie nauk przyrodniczych, w tym biologii i biotechnologii. Zdrowie nauki studenci będą również przygotowani na stanowiskach poziomu wejścia w placówkach zdrowotnych, takich jak laboratoriach medycznych i badawczych, agencji zdrowia publicznego, organizacji non-profit i innych aren opartych na nauce.

Po zakończeniu Bachelor of Science in Health Science, studenci będą mieli:

  • Nabyte podstawowe umiejętności potrzebne do pracy naukowej na poziomie wejścia w nauce zdrowia lub przygotować się do studiów podyplomowych
  • Nauczyli się wykorzystywać narzędzia dochodzeniowe i analityczne centralne do badań w dziedzinie zdrowia
  • Rozwinięte umiejętności, które pozwalają na ocenę złożonych kontekstów, które kształtują ludzkie zdrowie
  • Możliwość zastosowania wartości, etyki i koncepcje sprawiedliwości problemów zdrowotnych człowieka
Program taught in:
Język angielski

See 1 more programs offered by Anna Maria College »

Ten kurs jest Campus based
Data początkowa
Wrześ. 2019
Duration
Skontaktuj się ze szkołą
W pełnym wymiarze godzin
By locations
By date
Data początkowa
Wrześ. 2019
Application deadline

Wrześ. 2019