Licencjat z fizjologii ćwiczeń i sportu

Informacje ogólne

Opis programu

Przesuwanie granic ludzkich osiągnięć

Jak ludzkie ciało reaguje na ćwiczenia? Jakie są ograniczenia ludzkiej wydajności? W jaki sposób trening ruchowy może wpływać na chorobę przewlekłą, jakość życia i sukces sportowy?

Oto niektóre z pytań, które bada badanie fizjologii sportu i ćwiczeń. Fizjologia ćwiczeń to badanie ostrej i przewlekłej adaptacji do stresu związanego z aktywnością fizyczną. Podczas gdy badanie fizjologii ćwiczeń może nas poinformować, w jaki sposób ćwiczenie może ogólnie poprawić funkcje fizjologiczne; jego subdyscyplina, fizjologia sportu, pomaga nam zrozumieć i poprawić wydajność sportową.

Curriculum

Silny program oparty na nauce obejmuje zaawansowane badania z zakresu fizjologii ćwiczeń, testów wysiłkowych i recept oraz metodologii badań. Wiele zajęć z teorii łączenia głównych z praktyką laboratoryjną, aby uczniowie mieli szansę ćwiczyć i doskonalić swoje umiejętności zawodowe. Ze względu na doświadczenie zdobyte na wyższych stanowiskach studenci mogą wybrać staż lub projekt badawczy. Doświadczenie w zakresie praktyk pozwala uczniom doskonalić swoje umiejętności w praktycznym środowisku, podczas gdy projekt badawczy pozwala uczniom ćwiczyć wiedzę z zakresu badań laboratoryjnych i laboratoryjnych. Obie możliwości dają studentom szansę dalszego rozwoju i zaprezentowania swoich talentów.

Absolwenci będą przygotowani do kariery w zakresie badań klinicznych / badań, siły i uwarunkowań oraz branży zdrowia / fitness. Studenci będą również przygotowani na przyszłe studia magisterskie i / lub profesjonalne programy. Major przygotowuje studentów do zakwestionowania wybranych egzaminów certyfikacyjnych, takich jak certyfikowany fizjoterapeuta wykonujący American College of Sports Medicine (EP-C) oraz certyfikat CSCS ( National Strength and Conditioning Association ).

WYNIKI

Po ukończeniu tej ważnej, fizjologii ruchu i sportu uczniowie będą posiadać niezbędną wiedzę, umiejętności i umiejętności, aby:

 1. Wykazać się wiedzą na temat ogólnych ogólnych zasad fizjologicznych związanych z procesami metabolicznymi; układ mięśniowo-szkieletowy; układu sercowo-naczyniowego; projekt programu aerobowego i beztlenowego.
 2. Wykazać się wiedzą na temat patofizjologii i czynników ryzyka związanych z ćwiczeniami i chorobą.
 3. Wykazać zdolność do administrowania i interpretowania oceny zdrowia, sprawności fizycznej i wykonywania badań klinicznych.
 4. Wykazać zdolność do podawania i interpretacji elektrokardiografii i innych technik diagnostycznych związanych z procesami fizjologicznymi.
 5. Opisać i zrozumieć problemy związane z zarządzaniem pacjentami i lekami.
 6. Projektuj i monitoruj ćwiczenia ćwiczeń oraz programowanie fitness.
 7. Ocenić i ocenić spożycie odżywcze i wykazać zdolność do projektowania programów kontroli masy ciała.
 8. Wykazać się wiedzą na temat bezpieczeństwa, zapobiegania urazom i procedurom awaryjnym związanym z zajęciami laboratoryjnymi i ćwiczeniami ogólnymi.
 9. Wykazać się wiedzą na temat fizjologii układu sercowo-naczyniowego, fizjologii płuc, procesów metabolicznych i powiązanej patofizjologii oraz czynników ryzyka dla choroby.
 10. Wykazać się wiedzą na temat zagadnień ortopedycznych / mięśniowo-szkieletowych, w tym patofizjologii i czynników ryzyka urazu.
 11. Wykazać się biegłością w wykonywaniu technik laboratoryjnych i późniejszej analizie danych powszechnie stosowanych w laboratorium wydajności człowieka.
 12. Wykazać się wiedzą i pokazać zdolność do przeprowadzenia procesu badawczego w środowisku współpracy.
Ostatnia aktualizacja Mar 2020

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium

Informacje o uczelni

Plymouth State University is a regional comprehensive university offering a rich, student-focused learning environment with an enrollment of approximately 4,300 undergraduate and approximately 3,000 g ... Czytaj więcej

Plymouth State University is a regional comprehensive university offering a rich, student-focused learning environment with an enrollment of approximately 4,300 undergraduate and approximately 3,000 graduate students. Pokaż mniej