Licencjat z żywienia i dietetyki

Informacje ogólne

Opis programu

Dlaczego warto studiować żywienie i dietetyka?

Aby przejść do zdrowia ludzkiego poprzez edukację i badania naukowe poprzez likwidację luki pomiędzy medycyny i zdrowia publicznego, i produkować wykwalifikowanych absolwentów mogące posłużyć region w różnych dziedzinach nauki i bezpieczeństwa żywności, żywienia i dietetyki.

Czego uczą się w programie?

Nasz Żywienie i dietetyka programu zapewni wszystko, czego potrzebujesz, aby dowiedzieć się o zdrowe odżywianie i dobre samopoczucie. Poznasz, co jest zdrowe i niezdrowe odżywianie, żywienie, co jest optymalne dla osób uprawiających sport, osób cierpiących na otyłość, bóle ludzie z chorobą wrodzoną, i wiele więcej.

Jest to program do stosowanych biologii i chemii.

Co robi program doprowadzi?

Dział oferuje trzyletni program prowadzący do stopnia licencjata w żywienia i dietetyki. Absolwenci, którzy chcą zakwalifikować jako licencjonowani dietetycy powinni odbyć staż na co najmniej sześć miesięcy w uznanej ustawienia medycznej.

Jak działa program synchronizacji edukację społeczności zasięgu?

Zakład uruchomił "Blue Caravan Projekt: Badania przesiewowe w kierunku cukrzycy i zapobiegania hipercholesterolemii" w 2012 roku. Ponad 6000 obywateli z całego narodu były pokazywane, największą kampanię Społeczeństwa zainicjowany przez prywatnego Uniwersytetu w Libanie.

Światowa Organizacja Zdrowia, Międzynarodowa Federacja Cukrzycy i Ministerstwo Zdrowia Publicznego w Libanie formalnie uznała tę doskonałość i wyznacza Departament jako centrum Współpraca w dziedzinie badań i ewangelizacji w żywieniu i problemów zdrowotnych związanych z otyłością.

Jaki rodzaj kursów wraz z programem?

Kursy w przetwórstwie żywności, bezpieczeństwo żywności, chemii, farmakologii, żywienia klinicznego, dietetyki i więcej z programu 99-kredytowej.

Dlaczego Nutrition Badanie na AUT?

Ci prowadzone przez najlepszych naukowców i dietetyków, dostać ogromne możliwości, by służyć swojej społeczności, takich jak Phoenix projektu z Byblos gminy, udziału w konferencjach związanych ze zdrowiem i odżywianiem każdego semestru, uzyskać możliwości staży w najlepszych szpitalach, praca z organizacjami międzynarodowymi (International Diabetes Federation ) oraz lokalnych instytucji (Ministerstwo Zdrowia), aby uzyskać lepsze wrażenie profesjonalnego świata przed ukończeniem. Ty też możesz mieć profesjonalne certyfikaty po drodze. studenci AUT siatki, 100% sukces w badaniu kolokwium odkąd rozpoczęła program.

Co kariera są dostępne poza studiach?

Studenci, którzy są zapisani w BSC w Żywienia i Dietetyki są rekrutowani lokalnie iw regionie MENA do pracy w szpitalach, organizacji pozarządowych, prywatnych klinikach, edukacji, badań naukowych, organizacji międzynarodowych, klubów sportowych, kampanii zdrowotnych, firm cateringowych, bezpieczeństwa żywności i wszystkich pokrewnej dziedzinie.

Ostatnia aktualizacja Mar 2017

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium

Informacje o uczelni

The mission of AUT is to provide an innovative, TECHNOLOGY-RICH, ENTREPRENEURIAL, EXPERIENTIAL university learning environment that produces CIVICALLY ACTIVE and MARKET-READY graduates.

The mission of AUT is to provide an innovative, TECHNOLOGY-RICH, ENTREPRENEURIAL, EXPERIENTIAL university learning environment that produces CIVICALLY ACTIVE and MARKET-READY graduates. Pokaż mniej