Licencjat w przedmedyce

University of Tampa College of Natural and Health Sciences

Opis programu

Przeczytaj oficjalny opis

Licencjat w przedmedyce

University of Tampa College of Natural and Health Sciences

licencjat w pre-medycyny

Studenci, którzy są zainteresowani wyjazdem do szkoły medycznej (alopatyczny lub osteopatycznego) zazwyczaj głównym w biologii, chemii i biochemii. Ponieważ te główne kierunki obejmują zarówno wymagane kursy dostępu do szkół medycznych, jak również dodatkowe zajęcia, które pomogą przygotować studentów do programów medycznych i do testu wstępnego College Medical (MCAT). Jednak inne stopnie mogą również przygotować studentów do zawodów medycznych; w ten sposób studenci są zachęcani do specjalizacji w dziedzinie, w której są najlepsi, i powinni skonsultować się z doradcą Pre-Health Professions na temat zajęć.

Członkowie Wydziału Chemii, Biochemii i Fizyki oraz Katedry Biologii oferują wskazówki dla studentów i piszą zalecenia za pośrednictwem naszego Komitetu ds. Zdrowia Przedszkolnego (PHPC) złożonego z biologii, chemii, biochemii i wydziału fizyki.

Przygotowanie do Studiów Podyplomowych i Kariera w zakresie zawodów medycznych

University of Tampa program studiów zapewnia solidną podstawę dla prac podyplomowych w dziedzinie nauk, jak studenci są zanurzone w ich głównych dyscypliny, a jednocześnie dotykając na programach, które wykraczają poza nauk. Wiele klas nauki zdrowia obejmują także możliwości uczenia usług zastosowanie nauki w klasie do obsługi społeczności.

Uczniów podejmujących stopni w pre-sprzymierzył zdrowia, zdrowia publicznego i sportowe szkolenia otrzyma informacje od wykładowców akademickich na Wydziale Nauk o Zdrowiu i ludzkich. Ten preparat może prowadzić do dalszych badań w zakresie treningu sportowego, asystenta lekarza i programów dla absolwentów fizykoterapii.

Studenci, którzy zamierzają realizować absolwentów zawodowych stopni w medycyna, weterynaria, stomatologia, farmacja podiatrię lub może najważniejsze w biologii, biochemii i chemii na UT i otrzymują doskonałe przygotowanie do egzaminów wstępnych do tych programów, jak również doskonałe przygotowanie do osiągnięcia sukcesu w tych programy.

Ponadto członkowie Wydziału Chemii, Biochemii i Fizyki oraz Wydziału Biologii oferują wskazówki dla studentów i piszą zalecenia za pośrednictwem naszego Komitetu ds. Zawodów związanych z medycyną, złożonego z biologii, chemii, biochemii i wydziału fizyki. Studenci powinni skontaktować się z członkiem komisji wstępnie zawodów nie później niż na początku ich młodszych lat.

Uczniowie zachęcani są do wyboru głównym, które najlepiej im odpowiada, więc mogą excel na studia, aby uzyskać dostęp do szkół zawodowych. Studenci zainteresowani prowadzeniem studiów podyplomowych tytuł zawodowy w jednym z wyżej wymienionych dziedzinach, a prowadzi studia poza Kolegium Nauk o Zdrowiu i naturalne, są również zachęcani do kontaktu zawodów Komitet Pre-Zdrowie dla orientacji.

Licencjackie Rekrutacja międzynarodowe

W przypadku studentów z ponad 100 krajów, UT z dumą uważa uczniów z całego świata za kandydatów na studia pierwszego stopnia lub przyjęcie na studia. Wymagany jest dowód znajomości języka angielskiego. (Nie dotyczy to studentów z Commonwealth Caribbean, Bermudy, Kanady, Wielkiej Brytanii, Republiki Irlandii, Australii i Nowej Zelandii.)

Uczniowie powinni złożyć wniosek za pośrednictwem aplikacji online UT. W celu zbadania wniosku studenta, Uniwersytet musi otrzymać następujące:

 • Oficjalne transkrypcje wszystkich zajęć w szkole średniej i ocen tłumaczonych na język angielski ("Oficjalny" oznacza, że ​​musisz poprosić szkołę, aby wysłała transkrypcje bezpośrednio do biura przyjęć UT. Jeśli jest to niemożliwe, należy wysłać kopie, które zostały certyfikowane przez szkoły jako "zgodność z oryginałem" oryginałów po ich skopiowaniu. Urzędnik w twojej szkole powinien podpisać dokument jako "prawdziwa kopia oryginału.")
 • Esej napisany w języku angielskim.
 • Rekomendacja napisana przez doradcę, nauczyciela lub dyrektora szkoły.

Kandydaci muszą złożyć jedną z następujących czynności:

 • TOEFL: minimalny dopuszczalny wynik to 550 lub 213 (na komputerze) lub 79 (Internet).
 • IELTS: International English Language Testing System - klasy co najmniej 6,5.
 • CPE: Certyfikat znajomości języka angielskiego - gatunki "C" lub lepiej
 • Pearson Test języka angielskiego (PTE): minimalny wynik 58.
 • Pomyślne zakończenie certyfikat English 112 oferowanych przez ELS Language Centers towarzyszy list polecający od administratora i 500-angielskie słowo próby pisania.

Zagraniczni studenci, którzy spełniają warunki przyjęcia, ale potrzebują dodatkowego szkolenia języka angielskiego przed wejściem w pełnym wymiarze czasu studenta stopnia mogą zapisać się na jeden z kilku programów ESL.

Zagraniczni studenci również musi przedstawić dowód dostępnych środków na pokrycie ich pierwszy rok studiów i każdego kolejnego roku. Wyjątkowe nowych studentów wchodzi z doskonałe osiągnięcia w nauce otrzymują stypendia częściowe (4,000- $ 7,000 dolarów na rok akademicki), które obejmuje tylko niewielką część całkowitych kosztów. Studenci mogą pracować na terenie kampusu do 20 godzin tygodniowo.

Po przyjęciu do uniwersytetu i pomyślnym zakończeniu sprawozdania finansowego, I-20 Formularz zostanie wysłany do wnioskodawców z urzędu UT przyjęć. Wnioskodawcy muszą mieć formę I-20, kopię piśmie akceptacji oraz sprawozdania finansowego do najbliższego konsulatu lub ambasady USA. Po wywiadzie, ambasada lub konsulat zadecyduje, czy wiza studencka F-1 mogą być wydawane. Aby wjechać do Stanów Zjednoczonych, uczniowie potrzebują wizę w paszporcie i formularza I-20. Studenci nie mogą wjechać do kraju na podstawie wizy turystycznej z zamiarem studiowania w USA

Pracownicy Biura Międzynarodowych Programów pomagają uczniom w uzyskaniu informacji, orientacji i doradztwa w sprawach akademickich, społecznych, kulturalnych i związanych z zatrudnieniem.

Średni koszt na pełne etaty studentów studiów licencjackich na 2013-2014 rok akademicki (jesienią i wiosną).

 • Czesne (12-18 godzin kredytowych w semestrze): 23.990 dolarów
 • Obowiązkowe opłaty (wymagane): 1,782 dolarów
 • Pokój i wyżywienie (pokój dwuosobowy, 15 posiłków tygodniowo): 9,388 dolarów
 • Razem: 35,160 dolarów
Ta szkoła oferuje programy z:
 • Język angielski
Czas trwania i cena
Ten kurs jest Na kampusie
Start Date
Data rozpoczęcia
Wrześ. 2019
Duration
Czas trwania
4 lat
W pełnym wymiarze godzin
Price
Cena
35,160 USD
na rok
Locations
Stany Zjednoczone - Tampa, Florida
Data rozpoczęcia : Wrześ. 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Dates
Wrześ. 2019
Stany Zjednoczone - Tampa, Florida
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą