Read the Official Description

Dlaczego warto studiować Bachelor of Veterinary Science (z wyróżnieniem)

weterynaria jest zastosowanie medycznych, diagnostycznych i terapeutycznych zasad do towarzysza, domowe, egzotyczne, przyrody i zwierząt hodowlanych. weterynaria ma zasadnicze znaczenie dla badania i ochrony praktyk produkcji zwierzęcej, zdrowia stada i monitorowania rozprzestrzeniania się powszechne choroby. To wymaga nabycia i zastosowania wiedzy naukowej w wielu dyscyplinach i wykorzystuje umiejętności techniczne w kierunku profilaktyki chorób zarówno u zwierząt domowych i dzikich.

Zdrowie ludzkie jest chronione weterynarii ściśle współpracuje z wieloma specjalistami medycznymi przez staranne monitorowanie zdrowia zwierząt gospodarskich, a także wyjątkowej szkolenia w zakresie epidemiologii chorób odzwierzęcych i wschodzących na całym świecie.

Weterynarze pomóc w zapewnieniu jakości, ilości i bezpieczeństwa dostaw żywności przez pracę, aby utrzymać zdrowie zwierząt. Naukowcy weterynaryjne są bardzo ważne w badania chemiczne, biologiczne i farmakologiczne.

Wymagania wstępne

wyniki wstępne

Wszyscy kandydaci międzynarodowe muszą spełniać minimalny wynik wejścia o przyjęcie do tego programu.

Jeśli obecnie studiuje rok 12 (lub równoważny) w Australii lub Nowej Zelandii, trzeba spełnić minimalne op lub Rank wynik tego programu.

Jeśli obecnie wypełnieniu wyższego wykształcenia w innym miejscu, trzeba spełnić minimalne międzynarodowy odpowiednik wynik wejścia tego programu.

Jeżeli nie jesteś obecny absolwenta szkoły, aplikacja będzie rozpatrywana indywidualnie.

Wymagania wstępne

Queensland Rok 12 (lub równoważny) angielski, chemia, matematyka B PLUS albo fizyka lub biologia.

Znajomości języka angielskiego

IELTS Ogólny 7; Mówiąc 7; czytanie 6; pisanie 6; słuchanie 6. Dla innych badaniach biegłości języka angielskiego i Wyników zatwierdzonych do UQ, obejrzeć angielską politykę biegłości poniżej.

W celu uzyskania wpisu do programu akademickiego w UQ, trzeba będzie wykazać masz odpowiedni poziom znajomości języka angielskiego.

Aby spełnić wymagania znajomości języka angielskiego w UQ, trzeba wykazać jedną z następujących czynności:

  • punktacja równowartość czterech semestrów Osiągnięcie dźwięku w studiach Queensland Authority angielski, angielski dla uczących ESL lub równowartość australijskiego lub międzynarodowym. Mniej niż cztery semestry można rozważyć u niektórych programów.
  • co najmniej 6,5 ogólna oraz co najmniej 6,0 w każdym z podzakresów pasma Międzynarodowego Testing System (IELTS English Language) lub równoważne próby. Niektóre programy mają wyższe wymagania znajomości języka angielskiego; zobacz indywidualne wymagania programowe.

Inne testy równoważne, takich jak test z języka angielskiego jako języka obcego (TOEFL) oraz Pearson Test of English (PTE) naukowi są również akceptowane i inne kwalifikacje i doświadczenie mogą być również brane pod uwagę.

Studia za granicą oraz przychodząca Exchange studenci są zobowiązani jedynie do spełnienia ogólny wynik (np 6,5 IELTS lub TOEFL 87 lub 64 PTE).

Wymagania wizowe

Zagraniczni studenci, którzy są przyjmowane do studiów w pełnym wymiarze czasowym w Bachelor of Veterinary Science (z wyróżnieniem) mogą ubiegać się o australijską wizę studencką.

Rząd australijski uprościła proces aplikacji wizowej. Teraz wszyscy studenci ubiegać się o wizę studencką (podklasa 500).

Struktura programu

Kursy

Kursy oferowane w Bachelor of Veterinary Science (z wyróżnieniem) są określone w wykazie przedmiotów. Każdy kurs jest alokowana pewną liczbę jednostek (#). Standardowe badania obciążenia jest w pełnym wymiarze godzin w semestrze 8 jednostek.

Zasady programu

Zasady programu wyjaśnić, co jest wymagane do ukończenia Bachelor of Veterinary Science (z wyróżnieniem). Wymagania te obejmują całkowitą liczbę jednostek, którą należy wykonać, aby ukończyć.

Sukcesy

Wyróżnienia przyznawane jest do wszystkich absolwentów tego programu. Wyróżnienia są przyznawane w następujących klasach:

  • Klasa I
  • Klasa IIa
  • Klasa IIb
  • klasa IIIA
  • klasa IIIB

Klasa wyróżnieniem zależy od GPA.

Ćwiczenia, staże i staże

Studenci są zobowiązani do podjęcia osiem (8) tygodni pracy na wakacje (w swoim czasie) do końca trzeciego roku studiów Profesjonalny Przynależność Absolwenci mogą kwalifikować się do członkostwa z następujących organizacji zawodowych:

  • Australasian Deski weterynaryjne Rada Inc
  • Amerykański Veterinary Medical Association
  • Royal College of Weterynarzy
Program taught in:
Język angielski

See 4 more programs offered by The University of Queensland »

Ten kurs jest Campus based
Data początkowa
Stycz. 2020
Duration
5 lat
W pełnym wymiarze godzin
Cena
57,248 AUD
Orientacyjna opłata roczna 2017.
By locations
By date
Data początkowa
Stycz. 2020
Application deadline
Data początkowa
Stycz. 2020
Application deadline
Data początkowa
Stycz. 2020
Application deadline

Stycz. 2020