Read the Official Description

Dlaczego warto studiować na Bachelor of Science Biomedycznej

To ekscytujący czas na studia biomedycyny w UQ. Ten nowy 3-letni program zastępuje poprzedni program 4-letnią.

biomedyk stanowią podstawę nowoczesnej opieki zdrowotnej i pomocy w opracowywaniu metod leczenia chorób. Twoje badania skupią się na ciele człowieka w molekularne, komórkowe i całych poziomów ustrojowych i dyscyplinach biochemii i biologii komórki, fizjologii, biologii rozwojowej, mikrobiologii, farmakologii i neurologii.

W tym programie dowiesz się najpóźniej w odpowiedniej skali światowej badań biomedycznych z czołowych naukowców w oparciu o instytutach badawczych UQ jest. Dowiesz się również proces naukowych poprzez działania począwszy od projektu eksperymentalnego i praktycznych eksperymentów programowania.

Wymagania wstępne

wyniki wstępne

Wszyscy kandydaci międzynarodowe muszą spełniać minimalny wynik wejścia o przyjęcie do tego programu.

Jeśli obecnie studiuje rok 12 (lub równoważny) w Australii lub Nowej Zelandii, trzeba spełnić minimalne op lub Rank wynik tego programu.

Jeśli obecnie wypełnieniu wyższego wykształcenia w innym miejscu, trzeba spełnić minimalne międzynarodowy odpowiednik wynik wejścia tego programu.

Jeżeli nie jesteś obecny absolwenta szkoły, aplikacja będzie rozpatrywana indywidualnie.

Wymagania wstępne

Rok 12 lub równoważny - angielski, matematyka B, plus jeden Chemii i Fizyki

Znajomości języka angielskiego

IELTS ogólna 6,5; czytanie 6; pisanie 6; Mówiąc 6; słuchanie 6. Dla innych badaniach biegłości języka angielskiego i Wyników zatwierdzonych do UQ, obejrzeć angielską politykę biegłości poniżej.

W celu uzyskania wpisu do programu akademickiego w UQ, trzeba będzie wykazać masz odpowiedni poziom znajomości języka angielskiego.

Aby spełnić wymagania znajomości języka angielskiego w UQ, trzeba wykazać jedną z następujących czynności:

  • punktacja równowartość czterech semestrów Osiągnięcie dźwięku w studiach Queensland Authority angielski, angielski dla uczących ESL lub równowartość australijskiego lub międzynarodowym. Mniej niż cztery semestry można rozważyć u niektórych programów.
  • co najmniej 6,5 ogólna oraz co najmniej 6,0 w każdym z podzakresów pasma Międzynarodowego Testing System (IELTS English Language) lub równoważne próby. Niektóre programy mają wyższe wymagania znajomości języka angielskiego; zobacz indywidualne wymagania programowe.

Inne testy równoważne, takich jak test z języka angielskiego jako języka obcego (TOEFL) oraz Pearson Test of English (PTE) naukowi są również akceptowane i inne kwalifikacje i doświadczenie mogą być również brane pod uwagę.

Studia za granicą oraz przychodząca Exchange studenci są zobowiązani jedynie do spełnienia ogólny wynik (np 6,5 IELTS lub TOEFL 87 lub 64 PTE).

Wymagania wizowe

Zagraniczni studenci, którzy są przyjmowane do studiów w pełnym wymiarze czasowym w Bachelor of Biomedical Science są uprawnieni do ubiegania się o wizę studencką australijskiego.

Rząd australijski uprościła proces aplikacji wizowej. Teraz wszyscy studenci ubiegać się o wizę studencką (podklasa 500).

Struktura programu

Kursy

Kursy oferowane w Bachelor of Biomedical Science są określone w wykazie przedmiotów. Każdy kurs jest alokowana pewną liczbę jednostek (#). Standardowe badania obciążenia jest w pełnym wymiarze godzin w semestrze 8 jednostek.

Zasady programu

Zasady programu wyjaśnić, co jest wymagane do ukończenia Bachelor of Biomedical Science. Wymagania te obejmują całkowitą liczbę jednostek, którą należy wykonać, aby ukończyć.

Dwa programy

Dwa programy pozwalają badać dwa stopnie naraz. Każda podwójna Program posiada jeden zbiór zasad Programu.

Poniższe podwójne programy są dostępne z Bachelor of Biomedical Science: Licencjat z Biomedical Science / Nauka

Równoległe dyplomy

Jednocześnie istotnym dyplom jest dyplomem poziomu kwalifikacji (AQF 5), które można studiować równolegle zaprogramować licencjata.

Wszystkie dyplomy składa się z 16 jednostek. Możesz rozłożyć tych jednostek w całym czasie trwania programu Twojego licencjata, czy można wykonać te jednostki w okresie przyspieszonego.

Równoległe dyplomy są dostępne w:

  • JĘZYKI
  • Występ muzyczny
Program taught in:
Język angielski

See 4 more programs offered by The University of Queensland »

Ten kurs jest Campus based
Data początkowa
Stycz. 2020
Duration
3 lat
W pełnym wymiarze godzin
Cena
37,040 AUD
Orientacyjna opłata roczna 2017.
By locations
By date
Data początkowa
Stycz. 2020
Application deadline
Data początkowa
Stycz. 2020
Application deadline
Data początkowa
Stycz. 2020
Application deadline

Stycz. 2020