Read the Official Description

Dlaczego warto studiować Bachelor of Pharmacy (z wyróżnieniem)

Program ten przygotowuje studentów do wybitnej kariery w przemyśle, społeczności, apteki szpitalnej lub rządu. Studenci będą uczyć się w aptece Australia Centrum state-of-the-art of Excellence (PACE) - światowej klasy, 100 milionów dolarów nauczania i badań instalacji zlokalizowanej w strefie nauki biomedyczne UQ pod adresem Woolloongabba.

Wymagania wstępne

wyniki wstępne

Wszyscy kandydaci międzynarodowe muszą spełniać minimalny wynik wejścia o przyjęcie do tego programu.

Jeśli obecnie studiuje rok 12 (lub równoważny) w Australii lub Nowej Zelandii, trzeba spełnić minimalne op lub Rank wynik tego programu.

Jeśli obecnie wypełnieniu wyższego wykształcenia w innym miejscu, trzeba spełnić minimalne międzynarodowy odpowiednik wynik wejścia tego programu.

Jeżeli nie jesteś obecny absolwenta szkoły, aplikacja będzie rozpatrywana indywidualnie.

Wymagania wstępne

Rok 12 lub jego odpowiednik angielski, matematyka B i Chemii.

Znajomości języka angielskiego

IELTS Ogólny 7; czytanie 6; pisanie 6; Mówiąc 6; słuchanie 6. Dla innych badaniach biegłości języka angielskiego i Wyników zatwierdzonych do UQ, obejrzeć angielską politykę biegłości poniżej.

W celu uzyskania wpisu do programu akademickiego w UQ, trzeba będzie wykazać masz odpowiedni poziom znajomości języka angielskiego.

Aby spełnić wymagania znajomości języka angielskiego w UQ, trzeba wykazać jedną z następujących czynności:

  • punktacja równowartość czterech semestrów Osiągnięcie dźwięku w studiach Queensland Authority angielski, angielski dla uczących ESL lub równowartość australijskiego lub międzynarodowym. Mniej niż cztery semestry można rozważyć u niektórych programów.
  • co najmniej 6,5 ogólna oraz co najmniej 6,0 w każdym z podzakresów pasma Międzynarodowego Testing System (IELTS English Language) lub równoważne próby. Niektóre programy mają wyższe wymagania znajomości języka angielskiego; zobacz indywidualne wymagania programowe.

Inne testy równoważne, takich jak test z języka angielskiego jako języka obcego (TOEFL) oraz Pearson Test of English (PTE) naukowi są również akceptowane i inne kwalifikacje i doświadczenie mogą być również brane pod uwagę.

Studia za granicą oraz przychodząca Exchange studenci są zobowiązani jedynie do spełnienia ogólny wynik (np 6,5 IELTS lub TOEFL 87 lub 64 PTE).

Wymagania wizowe

Zagraniczni studenci, którzy są przyjmowane do studiów w pełnym wymiarze czasowym w Bachelor of Pharmacy (z wyróżnieniem) mogą ubiegać się o australijską wizę studencką.

Rząd australijski uprościła proces aplikacji wizowej. Teraz wszyscy studenci ubiegać się o wizę studencką (podklasa 500).

Struktura programu

Kursy

Kursy oferowane w Bachelor of Pharmacy (wyróżnieniem) są określone w wykazie przedmiotów. Każdy kurs jest alokowana pewną liczbę jednostek (#). Standardowe badania obciążenia jest w pełnym wymiarze godzin w semestrze 8 jednostek.

Zasady programu

Zasady programu wyjaśnić, co jest wymagane do ukończenia Bachelor of Pharmacy (z wyróżnieniem). Wymagania te obejmują całkowitą liczbę jednostek, którą należy wykonać, aby ukończyć.

Sukcesy

Wyróżnienia przyznawane jest do wszystkich absolwentów tego programu. Wyróżnienia są przyznawane w następujących klasach:

  • Klasa I
  • Klasa IIa
  • Klasa IIb
  • klasa IIIA
  • klasa IIIB

Klasa wyróżnieniem zależy od GPA.

Ćwiczenia, staże i staże

Uczniowie zobowiązują się ponad 350 godzin nadzorowanej praktyki klinicznej w różnych sytuacjach klinicznych, który obejmuje szpitala i społeczności aptek. Szkoła ma partnerstwa z ponad 500 aptek na terenie wiejskiej i miejskiej Australii i za granicą. Podczas swoich praktyk, studenci będą mieli okazję wykorzystać swoją wiedzę teoretyczną zdobytą przez zajęć i badań, aby ćwiczyć i rozwijać swoje umiejętności kliniczne w warunkach rzeczywistych życiowych.

Studenci będą podejmować różne sesjami praktycznych doświadczeń z jednego roku przed rozpoczęciem dwa 4-tygodniowe staże bloku w czwartym roku.

Studenci mogą być zobowiązani do podjęcia staże kliniczne poza obszarem metropolitalnym Brisbane i studenci są zobowiązani do sfinansowania ich podróży, zakwaterowania i codziennych wydatków.

Profesjonalne członkowstwo

Absolwenci mogą kwalifikować się do członkostwa z następujących organizacji zawodowych: Pharmaceutical Society of Australia

ciało Akredytacji

Bachelor of Pharmacy (z wyróżnieniem) jest akredytowany przez: Australijskiej Rady Farmacji Choć program ten może być akredytowani przez oficjalny organ przemysłu w Australii, ukończenie tego stopnia nie może skutkować automatycznym akredytacji dla absolwentów. Proszę skontaktować się z odpowiednim stowarzyszenie szczegóły.

Inne opcje studiów

Absolwenci Bachelor of Pharmacy (z wyróżnieniem) mają okazję do postępu w następujących programach:

  • Graduate Certificate in Farmacji Klinicznej
  • Graduate Certificate in Pharmacy Practice

Majors

Poniżej znajduje się lista dostępnych kierunków w Bachelor of Pharmacy (z wyróżnieniem).

Po przejściu wszelkie Majors, podwójne kierunków i kierunków rozszerzone zostały zakończone zostaną wymienione na świadectwie stopni.

Clinical and Experimental Therapeutics

Clinical and Experimental Therapeutics integruje wiedzę i umiejętności z różnych kursów w programie, aby zapewnić studentom możliwość oceny i synteza literatury w celu zdobycia nowej wiedzy: rozwiązywanie problemów i optymalizacji wykorzystania i leki; opracowania i przeprowadzenia niezależnego projektu badawczego.

Clinical and Experimental Therapeutics głównym zapewni studentom rozważa karierę badawczy skupiony, okazję do doświadczenia w pracy jako część zespołu badawczego z bardziej intensywnych badań koncentruje się ostatni rok ich Bachelor of Pharmacy programu (z wyróżnieniem).

Program taught in:
Język angielski

See 4 more programs offered by The University of Queensland »

Ten kurs jest Campus based
Data początkowa
Stycz. 2020
Duration
4 lat
W pełnym wymiarze godzin
Cena
39,376 AUD
Orientacyjna opłata roczna 2017.
By locations
By date
Data początkowa
Stycz. 2020
Application deadline
Data początkowa
Stycz. 2020
Application deadline
Data początkowa
Stycz. 2020
Application deadline

Stycz. 2020