Licencjat w biomedycynie

Informacje ogólne

Opis programu

Bojowe niewidzialnych wrogów, czynniki chorób, będzie codziennej pracy. Biomedycznych badaniach mikroorganizmów będące przyczyną chorób, identyfikujące leki z nimi walczyć.

Ekspansja udziału obszaru wiedzy biomedycznej życia akademickiego regionu w działalności badawczej i wydłużania w SUS i własnej potrzeby społecznej uzasadnia tworzenie Biomedycznych specjalistów w State of Pernambuco.

Rynek pracy

Rynek pracy jest duża i stale rośnie. Biomedycznych mogą pracować w szpitalach, laboratoriach prywatnych i publicznych, ośrodków badawczych, uczelni wyższych. Najbardziej poszukiwane obszary biomedycyny są badania kliniczne, cytologię, biologii molekularnej i egzaminy Imaging (medycyny nuklearnej i Obrazowanie rezonansu magnetycznego).

Ten profesjonalny może wykonywać działalności badawczej, rozwój procesów biotechnologicznych i rozwój nowych produktów z wykorzystaniem najnowszych funkcji i technik inżynierii genetycznej i iologia molekularnej. Działa także w leczeniu biologicznym industrais odpadów w automatyzacji i kontroli procedur biologicznych.

Ponadto można sprawować kontrolę jakości żywności, zwierząt i mikroorganizmów transgenicznych w przemyśle spożywczym, zwłaszcza wtedy, gdy produkty są otrzymywane w wyniku fermentacji. Można również działać na wzrost i poprawę produkcji roślinnej i zwierzęcej, sanitarnych i zwalczania chorób odzwierzęcych, użyj agencje złagodzić środki i substancje zanieczyszczające, prowadzenie raportu technicznego i ochrony środowiska oraz projektów środowiskowych i konsultingu.

pole

Biomedycznych może działać profesjonalnie w laboratoriach klinicznych, klinicznego Human Reproduction, klinik medycyny nuklearnej, banki krwi, uniwersytety, ośrodki badawcze, analizy środowiska, analizy żywności, a okoliczne Kryminalistyki.

CELE

ogólnie:

Postać obywateli biomedycznych z technicznego i wiedzy naukowej, politycznych, społecznych, edukacyjnych, administracyjnych, śledczych i etyki zawodowej praktyki medycznej w ramach świadczenia opieki zdrowotnej, zapewnienie kompleksowej opieki oraz jakości i humanizacji pomocy dla ludności ,

specyficzne:

• Zapewnienie istotne elementy zawarte w programie nauczania poprzez zajęcia teoretyczne, praktyk, uzupełniających, zakończenia przygotowanie do pracy i oczywiście nadzorowanego stażu, zintegrowanego i twórczy sposób, biorąc pod uwagę realiów społecznych, kulturalnych, zdrowotnych i krajowych epidemiologicznych, państwowych i miasta; • Rozwijanie kompetencji i umiejętności niezbędnych do wykonywania zawodu przegubowego do kontekstów społeczno-politycznych i kulturalnych krajowych, państwowych i komunalnych ogólnych i szczegółowych; • Rozwijanie działań programowych w dążeniu do interdyscyplinarności, z budową bazy pożądanego profilu integracji edukacji, badań naukowych i rozbudowy; • Wykonywanie badań naukowych jako podstawowej działalności w całej opieki zdrowotnej; • Promowanie integracji uczniów i nauczycieli w działaniach zdrowotnych promowanych przez stanowych i lokalnych systemów opieki zdrowotnej; • zachęcać do rozwijania umiejętności w zakresie przedsiębiorczości i zrozumienia procesu technologicznego, jego przyczyn i skutków; • Zachęcanie do produkcji i innowacji naukowych i technologicznych oraz ich zastosowania w miejscu pracy; • W celu promowania zrozumienia i oceny skutków społecznych, gospodarczych i środowiskowych produkcji, zarządzania i włączenie nowych technologii; • Promowanie zdolność do utrzymania nauki i nadążać za zmianami warunków pracy, jak również zapewnić dalsze badania w kursach podyplomowych.

Ostatnia aktualizacja Lis 2016

Informacje o uczelni

Developing the society through quality services related to education and culture.

Developing the society through quality services related to education and culture. Pokaż mniej