Licencjat: University College Venlo

Maastricht University, Campus Venlo

Opis programu

Przeczytaj oficjalny opis

Licencjat: University College Venlo

Maastricht University, Campus Venlo

University College Venlo

University College Venlo (UCV) jest wyjątkowy. Śledzisz swoje zainteresowania i wybierasz własne kursy. Umożliwia to badanie problemów związanych z żywnością, odżywianiem

Szybkie fakty

 • dla bardzo zmotywowanych studentów z zamiłowaniem do jedzenia, żywienia
 • swoboda projektowania własnego programu nauczania
 • 3-letni, licencjat w pełnym wymiarze godzin, wykładany w języku angielskim
 • selektywne przyjęcie, rozpoczyna się we wrześniu
 • co tydzień: 12-14 godzin kontaktu, 28 godzin samodzielnej nauki
 • w zależności od wybranej koncentracji, po ukończeniu studiów otrzymasz tytuł licencjata lub licencjata
 • Binding Study Advice (co najmniej 45 z 60 punktów ECTS w roku 1)

Dlaczego ten program?

Czy jedzenie tłustych ryb czyni cię mądrzejszym? Czy czekolada cię pociesza? Czy chciałbyś wiedzieć, jak wyglądają "nienaturalne" liczby E? I dowiedzieć się, które nawyki żywieniowe utrzymują nas w zdrowiu i zapobiegają chorobom? Następnie University College Venlo (UCV) to program dla Ciebie. W UCV masz okazję skupić się na jedzeniu, odżywianiu

Kształcenie problemowe i oparte na badaniach

W UCV cenimy akademicką ciekawość i osobisty kontakt. Nasze uczenie się oparte na problemach (PBL) i nauka oparta na badaniach (RBL) stymuluje aktywną naukę. W przypadku PBL i RBL masz do czynienia z problemami akademickimi i praktycznymi, które wymagają od ciebie sformułowania pytań, które są potrzebne do zrozumienia problemu. Łącząc pracę w małych grupach i indywidualne badania, poszukujesz rozwiązań problemów i uzyskujesz informacje zwrotne, które pomogą ci uściślić odpowiedzi. Masz kontrolę nad własną edukacją. Nauczyciel jest po to, aby ułatwić ci naukę. Ten format pomaga lepiej zachować informacje, uczy myśleć samodzielnie o problemach i rozwija umiejętności interpersonalne.

Cała nauka w UCV odbywa się w małych grupach z udziałem maksymalnie 12 uczniów. To niewielkie ustawienie zachęca do aktywności na zajęciach, daje przestrzeń do rozwijania swoich pomysłów i zapewnia opiekę nauczyciela. RBL ma na celu aktywne rozwijanie twoich umiejętności badawczych. Szkolenia i projekty dotyczące umiejętności będą prowadzone w oparciu o badania. A dzięki naszym bliskim kontaktom z lokalnym przemysłem, możesz zastosować swoją wiedzę i umiejętności w profesjonalnych kontekstach i zyskać praktyczne doświadczenie, którego poszukują pracodawcy.

Wybór kursów

Swoboda tworzenia programu nauczania jest ekscytująca i motywująca. Może być również wyzwaniem. Na początku studiów otrzymujesz doradcę akademickiego, który pomoże ci dokonać wyborów, które pasują do twoich zainteresowań, talentów i ambicji. Twój doradca pomaga ci w pytaniach takich jak:

 • Jakie są moje talenty i zainteresowania i jak mogę je przetłumaczyć na udaną karierę?
 • Które kursy pomogą mi osiągnąć moje cele?
 • Czy powinienem realizować inne opcje akademickie, takie jak staż?
 • Jak powinienem przygotować się do programu magisterskiego? Lub na rynku pracy?

Nasi doradcy akademiccy pomogą ci we wszystkim, co wiąże się z wyborem programu nauczania, rejestracją kursu, przygotowaniem do przyszłej kariery, niepełnosprawnością i wieloma innymi kwestiami związanymi z nauką.

MaRBLe honoruje program

Dzięki programowi Maastricht Research Based Learning, MaRBLe w skrócie, oferujemy utalentowanym studentom trzeciego roku studiów licencjackich możliwość przeprowadzenia własnego projektu badawczego. Będziesz prowadzony przez doświadczony personel akademicki, który pomoże ci rozwinąć umiejętności krytycznego myślenia i badań. Pomoże Ci to przygotować Cię do kariery w badaniach naukowych lub na stanowiskach badawczych w biznesie.

Kursy

UCV ma unikalny program nauczania, który oferuje możliwość nauki jedzenia, odżywiania

Stężenie

W UCV możesz skupić się na jednej z dwóch koncentracji: naukach społecznych lub naukach przyrodniczych. Każda koncentracja oferuje szeroką gamę kursów w różnych dyscyplinach. Koncentracja nauk społecznych pozwala wybrać na przykład kursy z psychologii, socjologii, ekonomii, zarządzania zdrowiem, zdrowia publicznego lub prawa. Koncentracja Life Sciences oferuje kursy z biologii, chemii i informatyki, fizjologii i genetyki. Możesz także zdecydować się na interdyscyplinarną koncentrację. Możesz wybrać kursy z obu koncentracji, aby stworzyć naprawdę szeroki profil.

Ta szkoła oferuje programy z:
 • Język angielski


Ostatnia aktualizacja April 30, 2018
Czas trwania i cena
Ten kurs jest Na kampusie
Start Date
Data rozpoczęcia
Luty 2019
Wrześ. 2019
Duration
Czas trwania
3 lat
W pełnym wymiarze godzin
Price
Cena
- 2018-19: Opłata ustawowa za ten program wynosi 2060 €. Opłata instytucjonalna za ten program wynosi 10 000 €.
Locations
Niderlandy - Venlo, Limburg
Data rozpoczęcia : Luty 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Data rozpoczęcia : Wrześ. 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Dates
Luty 2019
Niderlandy - Venlo, Limburg
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Wrześ. 2019
Niderlandy - Venlo, Limburg
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą