Przeczytaj oficjalny opis

University College Venlo

University College Venlo (UCV) jest wyjątkowy. Śledzisz swoje zainteresowania i wybierasz własne kursy. Umożliwia to badanie problemów związanych z żywnością, odżywianiem

Szybkie fakty

 • dla bardzo zmotywowanych studentów z zamiłowaniem do jedzenia, żywienia
 • swoboda projektowania własnego programu nauczania
 • 3-letni, licencjat w pełnym wymiarze godzin, wykładany w języku angielskim
 • selektywne przyjęcie, rozpoczyna się we wrześniu
 • co tydzień: 12-14 godzin kontaktu, 28 godzin samodzielnej nauki
 • w zależności od wybranej koncentracji, po ukończeniu studiów otrzymasz tytuł licencjata lub licencjata
 • Binding Study Advice (co najmniej 45 z 60 punktów ECTS w roku 1)

Dlaczego ten program?

Czy jedzenie tłustych ryb czyni cię mądrzejszym? Czy czekolada cię pociesza? Czy chciałbyś wiedzieć, jak wyglądają "nienaturalne" liczby E? I dowiedzieć się, które nawyki żywieniowe utrzymują nas w zdrowiu i zapobiegają chorobom? Następnie University College Venlo (UCV) to program dla Ciebie. W UCV masz okazję skupić się na jedzeniu, odżywianiu

Kształcenie problemowe i oparte na badaniach

W UCV cenimy akademicką ciekawość i osobisty kontakt. Nasze uczenie się oparte na problemach (PBL) i nauka oparta na badaniach (RBL) stymuluje aktywną naukę. W przypadku PBL i RBL masz do czynienia z problemami akademickimi i praktycznymi, które wymagają od ciebie sformułowania pytań, które są potrzebne do zrozumienia problemu. Łącząc pracę w małych grupach i indywidualne badania, poszukujesz rozwiązań problemów i uzyskujesz informacje zwrotne, które pomogą ci uściślić odpowiedzi. Masz kontrolę nad własną edukacją. Nauczyciel jest po to, aby ułatwić ci naukę. Ten format pomaga lepiej zachować informacje, uczy myśleć samodzielnie o problemach i rozwija umiejętności interpersonalne.

Cała nauka w UCV odbywa się w małych grupach z udziałem maksymalnie 12 uczniów. To niewielkie ustawienie zachęca do aktywności na zajęciach, daje przestrzeń do rozwijania swoich pomysłów i zapewnia opiekę nauczyciela. RBL ma na celu aktywne rozwijanie twoich umiejętności badawczych. Szkolenia i projekty dotyczące umiejętności będą prowadzone w oparciu o badania. A dzięki naszym bliskim kontaktom z lokalnym przemysłem, możesz zastosować swoją wiedzę i umiejętności w profesjonalnych kontekstach i zyskać praktyczne doświadczenie, którego poszukują pracodawcy.

Wybór kursów

Swoboda tworzenia programu nauczania jest ekscytująca i motywująca. Może być również wyzwaniem. Na początku studiów otrzymujesz doradcę akademickiego, który pomoże ci dokonać wyborów, które pasują do twoich zainteresowań, talentów i ambicji. Twój doradca pomaga ci w pytaniach takich jak:

 • Jakie są moje talenty i zainteresowania i jak mogę je przetłumaczyć na udaną karierę?
 • Które kursy pomogą mi osiągnąć moje cele?
 • Czy powinienem realizować inne opcje akademickie, takie jak staż?
 • Jak powinienem przygotować się do programu magisterskiego? Lub na rynku pracy?

Nasi doradcy akademiccy pomogą ci we wszystkim, co wiąże się z wyborem programu nauczania, rejestracją kursu, przygotowaniem do przyszłej kariery, niepełnosprawnością i wieloma innymi kwestiami związanymi z nauką.

MaRBLe honoruje program

Dzięki programowi Maastricht Research Based Learning, MaRBLe w skrócie, oferujemy utalentowanym studentom trzeciego roku studiów licencjackich możliwość przeprowadzenia własnego projektu badawczego. Będziesz prowadzony przez doświadczony personel akademicki, który pomoże ci rozwinąć umiejętności krytycznego myślenia i badań. Pomoże Ci to przygotować Cię do kariery w badaniach naukowych lub na stanowiskach badawczych w biznesie.

Kursy

UCV ma unikalny program nauczania, który oferuje możliwość nauki jedzenia, odżywiania

Stężenie

W UCV możesz skupić się na jednej z dwóch koncentracji: naukach społecznych lub naukach przyrodniczych. Każda koncentracja oferuje szeroką gamę kursów w różnych dyscyplinach. Koncentracja nauk społecznych pozwala wybrać na przykład kursy z psychologii, socjologii, ekonomii, zarządzania zdrowiem, zdrowia publicznego lub prawa. Koncentracja Life Sciences oferuje kursy z biologii, chemii i informatyki, fizjologii i genetyki. Możesz także zdecydować się na interdyscyplinarną koncentrację. Możesz wybrać kursy z obu koncentracji, aby stworzyć naprawdę szeroki profil.

Program prowadzony przez:
Język angielski
Ostatnia aktualizacja April 30, 2018
Ten kurs jest Campus based
Data początkowa
Wrześ. 2019
Luty 2020
Duration
3 lat
W pełnym wymiarze godzin
Cena
- 2018-19: Opłata ustawowa za ten program wynosi 2060 €. Opłata instytucjonalna za ten program wynosi 10 000 €.
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Wrześ. 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data początkowa
Luty 2020
Termin nadsyłania zgłoszeń

Wrześ. 2019

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa

Luty 2020

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa