Read the Official Description

metropolia_nursing

Czy jesteś zainteresowany pielęgniarka i studiowania w języku angielskim?

Będziesz ubiegania ceniony zawód, w którym będziesz pracował z klientami w różnym wieku, promowanie ich zdrowia i dobrego samopoczucia i leczenia ich choroby. Pielęgniarki rzadko pracować samodzielnie lub w ramach własnego zawodu, co oznacza, że ​​masz możliwość pracy w multidyscyplinarnym, cross-zawodowych, krajowych i międzynarodowych środowisk.

W programie studiów w Nursing, będziesz studiować w języku angielskim w wielokulturowej grupy studentów. Metropolia University of Applied Sciences ma ponad 20-letnie doświadczenie w pielęgniarek szkolenia z wykorzystaniem języka angielskiego.

Wielokulturowość i międzynarodowa grupa analityczna zapewni wzbogacającym "zanurzenie kulturowe", które przyczynią się do nauki. Nasi wykładowcy to doświadczeni, posiadający wszechstronną wiedzę międzynarodowym i wielokulturowym.

Szkolenie otworzy znakomite możliwości pracy zarówno w Finlandii, jak i za granicą. Będziesz ukończyć uniwersytet nauk stosowanych stopniu porównywalne do podobnych kwalifikacji międzynarodowych i europejskich. Po ukończeniu stopnia, będzie posiadać kwalifikacje pielęgniarki zgodnie z dyrektywami UE.

Praca pielęgniarki jest zorientowane na ludzi, różnorodne i nagradzanie

  • Będziesz kierować wsparcie, leczenia i rehabilitacji osób z różnymi chorobami we współpracy z ich najbliższej rodziny oraz innych specjalistów. Dbanie i kierowanie przyszłym klientom "krewny jest ważną częścią pracy.
  • Twój opis pracy będzie również obejmować różne nauczanie, planowanie, rozwój, projekt, zarządzanie i zadań eksperckich.
  • Możesz pracować na oddziale szpitalnym, w klinice lub w sali operacyjnej. Można również znaleźć pracę w domu opieki, rehabilitacji i różnych domach opieki lub centrum medycznego. Oprócz nich, stopień pielęgniarki pozwoli Ci pracować jako eksperta lub konsultanta, z organizacjami non-profit lub obowiązków międzynarodowych.
  • Będziesz mieć dobry poziom zatrudnienia oraz dalsze możliwości kształcenia.

badania nad chorymi

Studia składają się z podstawowych badań, studiów zawodowych, studiów fakultatywnych, ostatecznego projektu i nadzorować szkolenie praktyczne. Naszym celem jest pielęgniarstwa klinicznego, z którym można wzmocnić umiejętności klinicznych wymaganych w swojej przyszłej profesji. To pokaże w swoich badaniach w postaci różnorodności i możliwości ćwiczyć swoje umiejętności manualne w laboratoriach klinicznych i symulowanych środowiskach edukacyjnych.

Program obejmuje naukę języka fińskiego dla studentów, jak biegłość w języku fińskim jest kluczowym wymogiem w praktycznym szkoleniu, które stanowi część studiów oraz w życiu zawodowym. Musisz posiadać co najmniej na poziomie B1 umiejętności w języku fińskim, aby kwalifikować się do zastosowania. Biegła znajomość języka fińskiego ułatwia również dla absolwentów na znalezienie pracy.

Po rozpoczęciu studiów, będzie przygotowanie indywidualnego planu studiów (ISP) w oparciu o program nauczania, uznanie swojej wcześniejszej nauki (RPL) i własnych potrzeb rozwojowych, które mogą skrócić długość studiów.

Twoje badania będą w pełnym wymiarze godzin i zazwyczaj w dni powszednie. Będą one obejmować nauczanie teoretyczne, różne zadania praktyczne, badania internetowe, samodzielne i grupowe studia i różne warsztaty. Będziesz także wykonywać zadania napisane w każdym kursie. Ponadto, każdy student Metropolia ukończy studia projektowe multidyscyplinarny innowacji (10 punktów) z innymi uczestnikami z różnych programów studiów.

Praktyczne szkolenie i praca

Około jedna trzecia badań pielęgniarki polega szkolenia praktycznego, które najczęściej odbywają się w różnych środowiskach przetwarzania i operacyjnych w sektorze opieki zdrowotnej i usług socjalnych. Istnieją praktyczne okresy szkolenia w każdym okresie. Proszę wziąć pod uwagę, że być może trzeba będzie pracować na trzy zmiany w wielu miejscach, gdzie będzie przeprowadzenie swoją praktykę.

Twojego stopień obejmie końcowej cyklu (15 punktów), co zwykle prowadzi się w pary w jednym z projektów, w miejscu pracy zorientowane Metropolia jest.

Aspekty międzynarodowe w badaniach

W tym kierunku studiów, zawartość międzynarodowa będzie obecna na co dzień w klasie, ale Metropolia oferuje szerokie możliwości międzynarodowej wymiany studentów. Możesz wypełnić część swojego szkolenia praktycznego i teoretycznych granicą. Nasi uczniowie odkryli staże szkoleniowe w Europie, Afryce i Azji, a także w Kanadzie. Można także wziąć udział w międzynarodowych działaniach Metropolia w różny sposób, na przykład poprzez udział w intensywnych kursów lub uczestnicząc w projektach.

Stypendia

Na każdym kierunku studiów jest ustalono, że 50% wnioskodawców pochodzących spoza krajów UE / EOG, posiadający najbardziej udanych wyniki egzaminu wstępnego, otrzyma pełne zwolnienie z czesnego w pierwszym roku akademickiego.

W czasie 2-4. roku akademickiego, stypendium obejmujący 75% rocznego czesnego zostanie przyznany pod warunkiem, że student uzyskał:

  • minimum 55 punktów (ECTS) w poprzednim roku akademickim (kończący się w dniu 31 lipca) w programie Studia licencjackie
  • minimum 20 punktów (ECTS) w trakcie poprzedniego semestru (semestr jesienny kończąc 31.12. i kończący semestr letni 31.7.) w studia magisterskie

W latach 2-4, a pozostałe 25% czesnego studenta może zostać uchylony, jeśli szkoła uzna, że ​​jest to uzasadnione na podstawie społecznych, zdrowotnych lub innych powodów.

Program taught in:
Język angielski

See 1 more programs offered by Metropolia University of Applied Sciences »

Ten kurs jest Campus based
Data początkowa
Sierp. 2019
Duration
42 miesięcy
W pełnym wymiarze godzin
Cena
- 0 € lub 11000 € / rok dla studentów spoza UE / EOG
By locations
By date
Data początkowa
Sierp. 2019
Application deadline
Data początkowa
Sierp. 2019
Application deadline

Sierp. 2019

Location
Application deadline
Data końcowa
Application deadline
Data końcowa