Licencjat Nauk Rekreacji

Oral Roberts University

Opis programu

Przeczytaj oficjalny opis

Licencjat Nauk Rekreacji

Oral Roberts University

Informacje o programie

Zdrowia, rozrywka i sport Wydział Nauk jest integralną częścią całego osobę filozofii uniwersytetu. Jej cele są dwojakie. Po pierwsze, za pośrednictwem ogólnego programu edukacyjnego stara się wspierać każdego ucznia w rozwoju prywatnego wellness stylu życia, który jest przewodzący do optymalnej kondycji zdrowotnej i samopoczucia. Po drugie, za pomocą profesjonalnego programu edukacyjnego, zapewnia program nauczania i doświadczeń dla studentów do pracy w dziedzinach zdrowia, fitness, rekreacyjnych lub zarządzających sportem, uczyć wychowania fizycznego, czy kwalifikują się do terapii fizycznej lub szkoły medycznej.

Głównym rozrywka Nauka w oru analizuje programy stosowne do szkół, obozów, centrum rozrywki, i kościołów oraz metod realizacji tych programów dla społeczności wolnego czasu. Kluczowe etapy rozwoju programu przyjemności są badane, a także ról przywódczych w zakresie nadzorowania i kierowania wolontariuszy i innych pracowników w ramach programu.

Udogodnienia

Dział HLSS znajduje się w samym centrum Aerobik Kenneth H. Cooper. Kenneth H. Cooper, były lekarz Air Force i innowatorem programu ćwiczeń używany przez astronautów, poparł ten aspekt filozofii cała osoby. Obiekt Centrum Aerobik zawiera klasy, kryty basen, boiska do koszykówki, kryty bieżnia i state-of-the-art sprzętu do ćwiczeń zarówno dla mężczyzn jak i kobiet. Wydział i personel zapewniają zachęcający środowiska dla studentów do nauki i uczestnictwa w działaniach, które zapewnią przyjemny wypoczynek i fitness na bieżąco.

Wyniki

Na wydziale Nauk wolny kilku opcji kariery są dostępne. Kilka opcji można rozważyć to:

  • Parki, rekreacja, zarządzanie i rekreacyjnych
  • zarządzanie wolny
  • produkty lub usługi rekreacyjne działań marketingowych
  • branży turystycznej
Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski
Czas trwania i cena
Ten kurs jest Na kampusie
Start Date
Data rozpoczęcia
Wrześ. 2018
Duration
Czas trwania
4 lat
W pełnym wymiarze godzin
Locations
Stany Zjednoczone - Tulsa, Oklahoma
Data rozpoczęcia : Wrześ. 2018
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Dates
Wrześ. 2018
Stany Zjednoczone - Tulsa, Oklahoma
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą