Read the Official Description

Dlaczego warto studiować Bachelor of Dental Science (z wyróżnieniem)

Ten program kształci następne pokolenie stomatologów na najbardziej zaawansowanym wyższym ustnej placówki zdrowia w Australii.

Z naciskiem na mniejszych grupach oraz dedykowanych i wyspecjalizowanych nauczycieli, uczniowie nie tylko uczą się nauki i zdobywania umiejętności technicznych, aby dbać o pacjentów i zapobiegania, diagnozowania, leczenia chorób jamy ustnej i nieprawidłowości, ale także opanować umiejętności technicznych i wiedzy niezbędnych do zapewnienia jakości opieki zdrowotnej jamy ustnej i zrobić prawdziwą różnicę w życiu innych.

Program ten zapewnia absolwenci będą pracownicy gotowi. Wraz z uzyskaniem dogłębnej wiedzy teoretycznej, uczniowie kompletne około 1900 godzin praktycznych staże w różnych sytuacjach klinicznych z możliwością stażu klinicznego w Państwowej rządu i klinik Aborygenów i Torres Strait Islander Health Service w całej Queensland lub autostrady.

Wymagania wstępne

wyniki wstępne

Wszyscy kandydaci międzynarodowe muszą spełniać minimalny wynik wejścia o przyjęcie do tego programu.

Jeśli obecnie studiuje rok 12 (lub równoważny) w Australii lub Nowej Zelandii, trzeba spełnić minimalne op lub Rank wynik tego programu.

Jeśli obecnie wypełnieniu wyższego wykształcenia w innym miejscu, trzeba spełnić minimalne międzynarodowy odpowiednik wynik wejścia tego programu.

Jeżeli nie jesteś obecny absolwenta szkoły, aplikacja będzie rozpatrywana indywidualnie.

Wymagania wstępne

OP1 lub Rank 99, rok 12 lub jego odpowiednik angielski i chemia (Biologia również zalecane), a UMAT (lub ISAT dla kandydatów międzynarodowych).

Znajomości języka angielskiego

IELTS Ogólny 7; czytanie 7; pisanie 7; Mówiąc 7; słuchanie 7. Dla innych badaniach biegłości języka angielskiego i Wyników zatwierdzonych do UQ, obejrzeć angielską politykę biegłości poniżej.

W celu uzyskania wpisu do programu akademickiego w UQ, trzeba będzie wykazać masz odpowiedni poziom znajomości języka angielskiego.

Aby spełnić wymagania znajomości języka angielskiego w UQ, trzeba wykazać jedną z następujących czynności:

  • punktacja równowartość czterech semestrów Osiągnięcie dźwięku w studiach Queensland Authority angielski, angielski dla uczących ESL lub równowartość australijskiego lub międzynarodowym. Mniej niż cztery semestry można rozważyć u niektórych programów.
  • co najmniej 6,5 ogólna oraz co najmniej 6,0 w każdym z podzakresów pasma Międzynarodowego Testing System (IELTS English Language) lub równoważne próby. Niektóre programy mają wyższe wymagania znajomości języka angielskiego; zobacz indywidualne wymagania programowe.

Inne testy równoważne, takich jak test z języka angielskiego jako języka obcego (TOEFL) oraz Pearson Test of English (PTE) naukowi są również akceptowane i inne kwalifikacje i doświadczenie mogą być również brane pod uwagę.

Studia za granicą oraz przychodząca Exchange studenci są zobowiązani jedynie do spełnienia ogólny wynik (np 6,5 IELTS lub TOEFL 87 lub 64 PTE).

Wymagania wizowe

Zagraniczni studenci, którzy są przyjmowane do studiów w pełnym wymiarze czasowym w Bachelor of Dental Science (z wyróżnieniem) mogą ubiegać się o australijską wizę studencką.

Rząd australijski uprościła proces aplikacji wizowej. Teraz wszyscy studenci ubiegać się o wizę studencką (podklasa 500).

Struktura programu

Kursy

Kursy oferowane w Bachelor of Dental Science (z wyróżnieniem) są określone w wykazie przedmiotów. Każdy kurs jest alokowana pewną liczbę jednostek (#). Standardowe badania obciążenia jest w pełnym wymiarze godzin w semestrze 8 jednostek.

Zasady programu

Zasady programu wyjaśnić, co jest wymagane do ukończenia Bachelor of Dental Science (z wyróżnieniem). Wymagania te obejmują całkowitą liczbę jednostek, którą należy wykonać, aby ukończyć.

Aby mieć swój stopień przyznać, również muszą być zgodne z ogólnymi zasadami Award. Ogólnych zasad udzielenia zamówienia, wraz z innymi politykami i przepisami, można znaleźć na stronie University Rules.

Sukcesy

Wyróżnienia przyznawane jest do wszystkich absolwentów tego programu. Wyróżnienia są przyznawane w następujących klasach:

  • Klasa I
  • Klasa IIa
  • Klasa IIb
  • klasa IIIA
  • klasa IIIB

Klasa wyróżnieniem zależy od GPA.

Ćwiczenia, staże i staże

Studenci będą podejmować około 1900 godzin nadzorowanej praktyki klinicznej w różnych sytuacjach klinicznych, w tym nowej Oral Health Centre (OHC), jak również rządu i Aborygenów i Torres Strait Islander Health Service klinikach. Podczas swoich praktyk, studenci będą mieli okazję wykorzystać swoją wiedzę teoretyczną zdobytą przez zajęć ćwiczyć i rozwijać swoje umiejętności kliniczne w realnym otoczeniu życia.

Studenci rozpoczną przedklinicznych (symulowanej) docelowe z semestru jednego programu i wprowadzi się do klinik leczących pacjentów z trzech rok.

Studenci mogą być zobowiązani do podjęcia staże kliniczne poza obszarem metropolitalnym Brisbane i studenci są zobowiązani do sfinansowania ich podróży, zakwaterowania i codziennych wydatków.

Profesjonalne członkowstwo

Absolwenci mogą kwalifikować się do członkostwa z następujących organizacji zawodowych: Australijska Dental Association

ciało Akredytacji

Bachelor of Dental Science (z wyróżnieniem) jest akredytowany przez: australijskiego Dental Council Choć program ten może być akredytowani przez oficjalny organ przemysłu w Australii, ukończenie tego stopnia nie może skutkować automatycznym akredytacji dla absolwentów. Proszę skontaktować się z odpowiednim stowarzyszenie szczegóły.

Program taught in:
Język angielski

See 4 more programs offered by The University of Queensland »

Ten kurs jest Campus based
Data początkowa
Stycz. 2020
Duration
5 lat
W pełnym wymiarze godzin
Cena
63,552 AUD
Orientacyjna opłata roczna 2017.
By locations
By date
Data początkowa
Stycz. 2020
Application deadline
Data początkowa
Stycz. 2020
Application deadline
Data początkowa
Stycz. 2020
Application deadline

Stycz. 2020