Licencjat firma farmaceutyczna

Ohio Northern University

Opis programu

Przeczytaj oficjalny opis

Licencjat firma farmaceutyczna

Ohio Northern University

Jest cała nauka za DZIAŁALNOŚCI opieki zdrowotnej

Z tego ważnego, będziemy podzielić swój czas między kursów nauki zdrowia w Getty College of Arts & Sciences, kursów dostarczanych przez Raabe College of Pharmacy i kursach biznesowych w Dicke College of Business Administration. Musisz wybrać jeden z pięciu obszarów koncentracji: księgowości, analiz biznesowych, zarządzania zasobami ludzkimi, zarządzania produkcją i marketingu.

Z naszych małych rozmiarów klasy, musisz poznać swoich profesorów, a oni cię poznać. W rzeczywistości, można przypisać doradcą wydziału, który będzie mentorem cię od pierwszego dnia aż do ukończenia szkoły. Będziesz także rozmawiać i uczyć się od liderów biznesu, przedsiębiorców i absolwentów, którzy byli ONU kutych niesamowite kariery w dziedzinie biotechnologii, ochrony zdrowia i farmacji. Wszystkie z tych osób będzie otworzyć drzwi dla Ciebie.

Twoja edukacja firma farmaceutyczna będzie łączyć rygorystyczne zajęć z nauki w świecie rzeczywistym. Będziesz pracować z rzeczywistych firm do rozwiązywania problemów i opracowywania strategii. Będziesz doskonalić umiejętności w zakresie przywództwa, pracy zespołowej, kreatywności i przedsiębiorczości.

Po ukończeniu studiów, będziesz posiadać rzadką mieszankę umiejętności - doświadczenie w zakresie nauk o zdrowiu i biznesu - to na pewno się zauważyliście przez firmy w szybko rozwijających się branżach opieki zdrowotnej.

SZANSA obfituje

Lekarzami Business Club

Health Care firm Profesjonaliści krąg (HBPC), jest otwarta dla każdego studenta w kampusie, kto chce lepiej zrozumieć branży opieki zdrowotnej (ze szczególnym uwzględnieniem branży farmaceutycznej) i jej wpływ na nasze społeczeństwo. Głównym celem grupy jest zapewnienie możliwości współpracy i uczenia się dla studentów zainteresowanych pracą w dziedzinie opieki zdrowotnej. Chociaż nie jest związany z krajowej organizacji, członkowie HBPC tworzyć działania podpis na kampusie jednostki ONU. Każdej zimy, klub zbiera datki i zabawki, aby Boże Narodzenie trochę jaśniejszy dla chorych dzieci w szpitalu św Rity w Limie w stanie Ohio. A na wiosnę, klub organizuje Polar RX, recepty wydarzeniem świadomości nadużywania narkotyków.

STAŻE

Twój staż daje szansę na pracę w polu i budować swoje CV. Łączymy Ci staż, który pasuje do Twoich zainteresowań i aspiracji zawodowych. Podczas gdy wielu studentów intern w Ohio, inni zdecydują się odbyć staż w innym kraju, a nawet za granicą. Większość staże są płatne, a wiele z wynikiem w ofertach zatrudnienia w pełnym wymiarze czasu pracy po ukończeniu studiów.

THINK SUKCES

Maegan SCHNARRE BSBA z działalnością gospodarczą MAJOR w przemyśle farmaceutycznym z koncentracją OBROTU '13

"MY ONU edukację zostały wielką zaletą mnie podczas moich pierwszych kilku lat w Cardinal Health. Nie tylko MAM tle marketingu, który jest co WYMAGA moja rola, ale mam również opieka zdrowotna wiedza i pasja, która sprawia, że ​​przychodzić do pracy tu codziennie takie niesamowite doświadczenie. Farmaceutycznej BUSINESS MAJOR zdecydowanie dało mi przewagę w mojej karierze - do tego stopnia, że ​​zostałem przyjęty do Cardinal Health wyłaniają Leadership Program rozwoju wysokiej skuteczności PRACOWNIKÓW entry-level. POWODU ONU, mam przed sobą świetlaną przyszłość w branży opieki zdrowotnej. "Maegan Schnarre ukończył ONU w 2013 roku z dyplomem biznesu farmaceutycznego i stężeniu w marketingu. Dziś ona jest starszy specjalista marketingu Cardinal Health, wdrażaniu programów marketingowych oraz budowanie i utrzymywanie stron internetowych dostosowanych do niezależnych aptek detalicznych. Była zaproponował jej stanowisko w Cardinal po zakończeniu całoroczną staż w firmie, która została umieszczona w ramach programu stażowego jednostki ONU.

EFEKTY I KURSY

EFEKTY STAŁE

  • 100 procent stopy placement dla studentów farmaceutycznych przedsiębiorstw w stażach. ONU studenci wylądować upragnionych miejsc w firmach takich jak Abbott Laboratories, Cardinal Health, orto-Helix i Skrypty Express.
  • Nasi uczniowie konsekwentnie gola w 90. percentyla na egzaminach biznesowych Edukacja Testing Services.
  • W ciągu ostatnich pięciu lat, średnio 95 procent naszych uczniów farmaceutycznych biznesowych były karierą w pełnym wymiarze godzin lub uczestniczących w studiach w ciągu sześciu miesięcy od ukończenia szkoły.

KURSY

Będziesz potrzebował 120 godzin kredytowych zarobić BSBA ze specjalizacją w branży farmaceutycznej. Zachęcamy do korzystania swoje planowych godzin do prowadzenia kursów lub małoletniego, które pozwoli Ci bardziej atrakcyjne dla potencjalnych pracodawców.

Jako farmaceutycznego biznesu dur, firma fundamentowe i koncentracji kursy będą uzupełniane są przez:

  • Zasady i koncepcje w biologii człowieka
  • Anatomia i fizjologia
  • Chemia w naukach medycznych
  • Wprowadzenie do systemu opieki zdrowotnej 1 i 2
  • Wprowadzenie do Nauk o Zdrowiu dla profesjonalistów
  • Health Care Ekonomia, Finanse i rozporządzenie 1 i 2
Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski
Czas trwania i cena
Ten kurs jest Na kampusie
Start Date
Data rozpoczęcia
Wrześ. 2019
Duration
Czas trwania
W pełnym wymiarze godzin
Locations
Stany Zjednoczone - Columbus, Ohio
Data rozpoczęcia : Wrześ. 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Dates
Wrześ. 2019
Stany Zjednoczone - Columbus, Ohio
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą