Read the Official Description

Zarządzanie Healthcare w najlepszym wydaniu

Program Zarządzania Healthcare stopnia przygotowuje studentów do kariery w szybko rozwijającej się branży medycznej.

Humber Bachelor of Commerce - Program Zarządzania Healthcare stopnia daje kompleksowy uziemienia zarówno ogólnej wiedzy biznesowej i specjalistycznych umiejętności w zarządzaniu opieki zdrowotnej.

Pierwsze dwa lata programu będzie rozwijać podstawową wiedzę w takich dziedzinach, jak zachowania organizacyjne, prawa, ekonomii, finansów i księgowości, marketingu i operacji. Przez ostatnie dwa lata programu skupi się na kanadyjskim systemie opieki zdrowotnej i specjalistycznej wiedzy niezbędnej do skutecznego reagowania na dzisiejszym skomplikowanym środowisku opieki zdrowotnej.

Program będzie interesujące dla studentów, którzy chcą przenieść się do wejścia na poziomie stanowisk administracyjnych i kierowniczych w służbie zdrowia, lub którzy są zainteresowani prac analitycznych w zakresie polityki zdrowotnej. Nasz program wyposażony pracy nad projektem, który jest połączony z branży, doświadczenia zawodowego i pracy nad projektem, który łączy stosowane i akademickie pól.

Czego nauczysz się

Pierwsze dwa lata tego programu będą rozwijać biznes podstawową wiedzę, natomiast dwa ostatnie lata programu skupi się na kanadyjskim systemie opieki zdrowotnej i specjalistycznej wiedzy niezbędnej do skutecznego reagowania na dzisiejszym skomplikowanym środowisku opieki zdrowotnej.

Program będzie interesujące dla studentów, którzy chcą przenieść się do wejścia na poziomie stanowisk administracyjnych i kierowniczych w służbie zdrowia, lub którzy są zainteresowani prac analitycznych w zakresie polityki zdrowotnej.

Wspólna platforma lata 1 i 2

Program ten jest jednym z jedenastu Bachelor of Commerce stopni budowanych na wspólnej platformie dwóch lat studiów biznesowych, daje studentom czas na decyzję ich specjalność. W latach jeden i dwa, studenci uczą się podstaw biznesu, w tym rachunkowości, prawa gospodarczego, systemów informatycznych, e-commerce, zarządzania finansami, zarządzania zasobami ludzkimi i marketingu. Pod koniec drugiego roku studenci podejmują decyzję i wydać swoje ostatnie dwa lata specjalizujący się w wybranej dziedzinie biznesu. Zobacz wszystkie stopnie na wspólnej platformie>

Zalety nauczania (Specjalizacja lat 3 i 4)

 • Opieka zdrowotna Zarządzanie: Analiza danych i
 • Zarządzanie Healthcare: Population Health
 • Ekonomika zdrowia
 • Opieka zdrowotna Zarządzanie finansami
 • Strategia zdrowotna: Organizacje
 • Opieka zdrowotna Zarządzanie: Zasady opracowywania, wdrażania i oceny

Staż

To cztery lata stopień matura składa się z ośmiu semestrów akademickich i jeden 14-tygodniowy / 490 godzin stażu.

Warunki przyjęcia

Aby kwalifikować się do przyjęcia, należy posiadać następujące:

 • Dyplom Ontario Secondary School (OSSD) lub jego odpowiednik w tym tych wymaganych kursów:
  • Klasa 12 English (ENG4U lub odpowiednik) minimalna 65 procent
  • Klasa 12 Matematyka (MDM4U, MCB4U, MGA4U, MCV4U lub MHF4U lub równoważny) minimum 60 procent (Studenci, którzy nie posiadają Grade 12U matematyki lub którzy osiągnęli stopień poniżej 60 procent może być uznane za wstęp. Studenci będą zobowiązani do ukończenia kursu matematyki równoważności podczas pierwszego semestru w Humber. będzie wymagać uiszczenia dodatkowej opłaty za kurs).
  • Cztery klasy 12 U lub M kursy w uzupełnieniu do wymienionych wyżej
  • Całkowita minimalna średnią ocen (GPA) 65 procent

lub

 • Starsza status studenta

lub

 • Szkoła lub przeniesienie statusu uniwersytetu
 • Wszyscy kandydaci, których pierwszym językiem nie jest angielski musi spełniać Humbera języka angielskiego Polityka Proficiency.

Wybór: Wybór Przyjęcia odbywają się na podstawie kryteriów naukowych wskazanych. Spotkanie minimalne wymagania kwalifikacyjne, nie gwarantuje przyjęcia.

Program taught in:
Język angielski

See 2 more programs offered by Humber College Institute of Technology & Advanced Learning »

Ten kurs jest Campus based
Data początkowa
Wrześ. 2019
Duration
4 lat
W pełnym wymiarze godzin
Cena
7,446 CAD
Krajowy $ 7,446.54 / międzynarodowa $ 14800
By locations
By date
Data początkowa
Wrześ. 2019
Application deadline
Data początkowa
Wrześ. 2019
Application deadline

Wrześ. 2019

Location
Application deadline
Data końcowa