Read the Official Description

Czy jesteś pasjonatem pomaganie ludziom w potrzebie? Czy rozwijają się pod presją?

Jeśli tak, to kariera jako sanitariusz może być dla Ciebie.

Jako odpowiadającego pierwszego rzutu w najbardziej krytycznych okoliczności, będziesz pracować w dynamicznym i bardzo satysfakcjonującej kariery zawodowej sprawia, że ​​głębokie znaczenie dla życia ludzi.

Jako jedyny dedykowany stopnia paramedicine w Nowej Południowej Walii niosąc pełną akredytację z Radą Organów karetkę CSU Bachelor of Clinical Practice (Sanitariusz) dadzą Ci wiedzę, umiejętności i zaufanie do pracy w ośrodkach opieki w nagłych wypadkach na całym świecie, od Australii outback w sercu Londynu.

Dostarczone przez renomowanych krajowych i międzynarodowych liderów w edukacji sanitariusz, oczywiście CSU posiada również międzynarodowych możliwości studiowania, gdzie można uzyskać statystyki, umiejętności i doświadczenia, które ostatecznie zwiększą swoją konkurencyjność na siłę roboczą.

Studia na uczelni w Bathurst lub Port Macquarie i korzystać z state-of-the-art udogodnienia symulacyjnych CSU i kompleksowego programu staży. Lub, jeśli jesteś już zatrudniony jako sanitariusz lub sanitariusz w wojsku, marynarce i lotnictwie, można łatwo badać w Internecie.

Dlaczego warto studiować ten kierunek?

Powody do studiowania paramedicine z CSU: pierwszy stopień Australii paramedicine

 • Reputacja Excellence - CSU była w Australii pierwszym dostawcą stopnia paramedicine i ma dumną tradycję produkcji wysokiej jakości absolwentów paramedicine z doskonałymi wynikami pracy
 • Wyjątkowe wychowawcy z sojuszy na całym świecie - akademicy CSU są międzynarodowymi liderami w tej dziedzinie, przynosząc różne doświadczenia zagraniczne z programem nauczania, a także utrzymywanie bliskich więzi z największych pogotowia ratunkowego w Australii, NSW Ambulance
 • Znakomite wyposażenie i poza kampusu - Nie tylko będzie można korzystać z state-of-the-art udogodnienia symulacyjnych CSU i urządzeń znajdujących się na terenie kampusu w Bathurst lub Port Macquarie; będzie również podejmować obsługiwane miejsca pracy, co pozwala, aby dowiedzieć się bezpośrednio od uprawiania sanitariuszy w ustawieniach reanimacyjny rzeczywistych
 • Wsparcie learning Jakość - Korzyści z mniejszych klas wielkości i zindywidualizowanego wsparcia, w tym ciągłym kontakcie z wychowawcami uniwersyteckich w całej staży
 • Absolwenci zatrudnienia absolwentów efektach CSU są bardzo poszukiwane na pogotowie ratunkowe, a większość z nich pracuje w wybranych dziedzinach w ciągu roku od ukończenia studiów.

Czego się nauczę?

CSU przygotowuje do efektywnej pracy w nagłych wypadkach i pogotowia poza szpitalem środowisk opieki zdrowotnej w ustawieniach regionalnych, odległych i miejskich.

Będzie rozwijać umiejętności w zakresie procedur klinicznych, takich jak zaawansowane traumy i serca resuscytacyjnych, zarządzania i zarządzania skoku dróg oddechowych, w tym intubacji, maski krtaniowej dróg oddechowych i cricothyroidotomy.

W trakcie kursu będzie można nauczyć się opieki nad pacjentami w stanie krytycznym, a także nauczyć się efektywnie angażować i opieki dla pacjentów położniczych, geriatrycznych, pediatrycznych i szczególnych potrzebach. Kurs stanowi silny nacisk na dostarczanie paramedicine gminne, który obejmuje integrację z służby zdrowia w społecznościach miejskich, wiejskich i oddalonych.

Zaawansowanych zabiegów resuscytacyjnych u dzieci jest również ważnym elementem tego kursu.

Dowiesz się zarówno zasady i techniki poważnego incydentu i masowej reakcji ofiar. Ponadto, będzie można zdobyć doświadczenie w najważniejszych zasad reagowania na incydenty poprzez udział w ćwiczeniach symulacyjnych.

Oprócz umiejętności klinicznych jako ratownik, oczywiście CSU pomaga również opracowanie strategii indywidualnej odporności, by zachować długowieczność w branży.

Uznając, że nauka nie kończy się na studiach, CSU zapewnia również studenci są wyposażone kształcić się w przyszłości - zarówno w celu oceny i osadzić nowe trendy i technologie w miarę ich powstawania, a także krok naprzód i prowadzić ewolucję przemysłu w przyszłości.

Australii Pierwszy paramedicine źródłem Stopień: Pan Bill, rozwój pewnego stopnia Kwalifikacja do sanitariuszy przy Charles Sturt University, Journal of nadzwyczajną Podstawowej Opieki Zdrowotnej (JEPHC), Vol.1, Zeszyt 1-2, 2003

Możliwości zawodowe

Na studiach, będzie przygotowany do pracy jako ratownik medyczny w nagłych wypadkach, pogotowie ratunkowe oraz out-of-szpital środowiskach opieki zdrowotnej w Australii i za granicą. Jak paramedicine Rośnie globalna kariery, możliwości zatrudnienia występują zarówno w krajach rozwiniętych i rozwijających się.

Pracodawcy obejmują:

 • stanie i terytorium pogotowie ratunkowe
 • prywatne i zdarzeń usługi sanitariusz
 • sektora służby ratunkowe górnictwo i zasoby naturalne
 • Siły obronne
 • międzynarodowych sanitariusz i reagowania służb ratunkowych.

Można również przejść do funkcji kierowniczych lub edukacyjnych w dziedzinie paramedicine, pracuje jako menedżer w sanitariusz ustawienie lub szkolenia do innych pracowników.

NSW Ambulance

Nowa Południowa Walia Ambulance (NSWA) jest zróżnicowana organizacją, zatrudniającą ponad 4000 osób w wielu dziedzinach, w tym stanowisk frontowych takich jak sanitariuszy, pracowników centrum operacji, pielęgniarki lotu i funkcjonariuszy transportu pacjentów i za kulisami ról w komunikacji , IT, płace, siła robocza, public affairs i administracji.

Kariera z NSWA oferuje szereg możliwości zatrudnienia dla rozwoju i nieustannego rozwoju. NSWA jest wyjątkowy, ponieważ oferuje pracownikom linii frontu możliwość specjalizacji w różnych dziedzinach, takich jak Operacji Specjalnych, komórkom lotniczej Services, operacje śnieg, szybkiego reagowania oraz Counter katastrofy.

Inne usługi pogotowia ratunkowego

Absolwenci tego kursu mogą również kwalifikować się do poszukiwania pracy w innych stanach Australii i terytoriów lub za granicą. Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź stronę:

 • karetka Tasmania
 • karetka Victoria
 • Karetka SA
 • Terytorium St John Ambulance Północnej
 • St John Ambulance Australia Zachodnia
 • Queensland Pogotowie
 • London Pogotowie
 • South East Coast Pogotowie
 • Pogotowie Yorkshire.

Uznawania kwalifikacji zawodowych

Test Bachelor of Clinical Practice (Sanitariusz) Kurs jest akredytowany z Radą Organów karetkę. Absolwenci CSU kwalifikują się do członkostwa z sanitariuszy Australii i Nowej Zelandii i Australii Kolegium Paramedicine.

informacje Wstęp

Orientacyjny ATAR

70,00

Zakładana wiedza

Zakładana Wiedza dla Bachelor of Clinical Practice (sanitariusz) zawiera dwa żadnych jednostek języka angielskiego, matematyki i biologii.

kompetencje obowiązkowe

Ten kurs ma obowiązkowych kompetencji, które muszą być wykonane w celu zapewnienia zadowalającego zakończenia kursu. Kandydaci z opieki zdrowotnej, medycznych lub innych warunków może nie być w stanie wykonać te obowiązkowe kompetencje, a tym samym nie kwalifikuje się, aby ukończyć kurs.

dopuszczenie specjalne

Specjalna przyjęcia na kurs w pełnym wymiarze godzin jest dostępna dla studentów, w wieku dojrzałym edukacyjnie w niekorzystnej sytuacji i innych, którzy nie kwalifikują się do przyjęcia jako zwykłego kończących naukę.

Następujące wskaźniki mogą być stosowane do wykazania Potencjał

 • odpowiednie doświadczenie zawodowe lub serwis społecznościowy, opieki zdrowotnej lub działania pierwszej pomocy
 • w przypadku absolwentów szkół, sprawozdanie dotyczące wyników w nauce od dyrektora szkoły
 • wyniki w testach i badaniach prowadzonych przez profesjonalnie uznanymi organami
 • uczestnictwo w programach kształcenia i / lub programów rozwojowych prowadzonych przez pracowników agencji edukacji dorosłych, doradztwa, organizacji zawodowych i pracodawców
 • Zakończenie specjalnego trzeciorzędu Admissions Test (STAT)
 • inne działania, które dostarczają dowodów motywacji do osiągnięcia sukcesu w kursie i świadomość potrzeb studiów uniwersyteckich.

Wnioskodawcy międzynarodowe są zobowiązani do ukończenia Międzynarodowego Testing System (IELTS) Język osiągnięcie ogólny wynik 7,0, aby kwalifikować się do przyjęcia.

Na terenie kampusu, w pełnym wymiarze czasu:

Standardowe CSU i UAC kryteria przyjęć zastosowania. Zakładana Wiedza dla Bachelor of Clinical Practice (sanitariusz) zawiera dwa żadnych jednostek języka angielskiego, matematyki i biologii.

Studenci w Bachelor of Clinical Practice (sanitariusz) będą zobowiązani do uzyskania świadectwa krajowej policji, mają odpowiedni status szczepień i przytrzymaj Starszy pierwszej pomocy certyfikatu przed włączeniem do badania w pierwszym placement tematu.

Ten kurs ma obowiązkowych kompetencji, które muszą być wykonane w celu zapewnienia zadowalającego zakończenia kursu. Kandydaci z opieki zdrowotnej, medycznych lub innych warunków może nie być w stanie wykonać te obowiązkowe kompetencje, a tym samym nie kwalifikuje się, aby ukończyć kurs.

Kształcenie na odległość, w niepełnym wymiarze godzin:

Wejście do ofiary na odległość tego kursu jest ograniczona do wnioskodawców, którzy:

 • Wykwalifikowani ratownicy medyczni zatrudnieni w pełnym wymiarze godzin z pogotowia ratunkowego, a którzy ukończyli co najmniej 2 lata służby; LUB
 • medycy pełnym wymiarze godzin ze Australijskich Sił Obronnych (ADF), którzy ukończyli kurs podstawowej opieki zdrowotnej i posiadają 2 lata po zakończeniu kwalifikacji doświadczenie

Studenci wprowadzanych do oferty odległość oczywiście będzie udzielane kredyty dla 9 osób (80 punktów) odnoszących się do fundacji sanitariusz umiejętności klinicznych i dwóch z trzech badanych pośrednictwa. Gdy uczniowie ukończyli co najmniej 4 lata pracy z usługą pogotowia ratunkowego lub 4 lata po zakończeniu kursu kredytu podstawowej opieki zdrowotnej udzielane będzie dla pozostałych umieszczania przedmiotu (8 punktów). Łączna minimalna kredytu wynosi 88 punktów wobec 192 wymaganych do ukończenia.

Dodatkowe kredyty mogą być udzielane na studentów, którzy mają szkolenia w nadmiarze, że wymienione powyżej. Studenci powinni pozostać zatrudniony w sanitariusz lub ADF medic roli w czasie trwania kursu.

podmioty międzynarodowe muszą mieć IELTS Academic o minimalnej Całkowita liczba punktów 7 i bez score poniżej 6,5 w każdym z poszczególnych obszarów umiejętności.

Program taught in:
Język angielski

See 4 more programs offered by Charles Sturt University »

Ten kurs jest Online, Campus based
Data początkowa
Stycz. 2020
Duration
3 - 6 lat
Zaoczne
W pełnym wymiarze godzin
By locations
By date
Data początkowa
Stycz. 2020
Application deadline
Data początkowa
Stycz. 2020
Application deadline