Read the Official Description

CSU Bachelor Fizjoterapii przede wszystkim przygotowuje absolwentów do rejestracji i zatrudnienia jako fizjoterapeutów.

Dlaczego warto studiować ten kierunek?

Czego się nauczę?

Będziesz absolwentów ze znajomością formułowanie fizjoterapeutyczne diagnoz i odpowiednich programów wykonywania zabiegów terapeutycznych i do tych, przede wszystkim z warunków fizycznych.

Badania na behawioralnej i nauk biomedycznych, a także doświadczenia klinicznego, przygotuje Cię do pracy jako fizjoterapeuta entry-level w różnych placówkach służby zdrowia, takich jak szpitale, ośrodki zdrowia społeczności, ośrodków rehabilitacyjnych oraz prywatnych praktykach.

Będziesz także rozwijać umiejętności uczenia się, rozwiązywania problemów i podejmowania decyzji, które są niezbędne dla dalszej praktyki wysokiego szczebla jako fizjoterapeuta.

Uznawania kwalifikacji zawodowych

CSU Bachelor Fizjoterapii został wyróżniony pełnej akredytacji z Fizjoterapii Rady australijski (APC). Absolwenci kursu kwalifikują się do rejestracji we wszystkich stanach i terytoriach Australii, a także mogą pracować za granicą.

Możliwości zawodowe

Fizjoterapia jest ważną częścią środowiska opieki zdrowotnej. Jako eksperci w ruchu, fizjoterapeuci odgrywają kluczową rolę w promowaniu, zapobiegania i pomaganie ludziom w całej ich życia utrzymania zdrowia, sprawności fizycznej i stylu życia.

Absolwenci pracują zawodowo fizjoterapeutów w całym systemie ochrony zdrowia; w szpitalach, na terytorium Wspólnoty, praktyk prywatnych i organizacji, takich jak porażenie mózgowe Sojuszu w zakresie ról, w tym:

  • ostra praca w szpitalu
  • rehabilitacja
  • opieki geriatrycznej
  • praktycy prywatne
  • terapie sportowe

Można również pracować w:

  • edukacja
  • zarządzanie
  • Badania
  • sektory publiczny zakład opieki zdrowotnej lub prywatnych jako konsultant.

Jeśli chcesz dynamiczny i satysfakcjonującej kariery zdrowia, która istnieje w zabawny i przyjazny środowisku społeczności, fizjoterapia oferuje różnorodne możliwości zatrudnienia, które może zająć miejsca znajdą się w Australii i na całym świecie.

Zapotrzebowanie na fizjoterapeutów rośnie w całej Australii i mieszkańców obszarów wiejskich, w szczególności, są coraz częściej sami brakuje usługę wystarczającą dla swoich potrzeb.

Absolwenci CSU mają sprawdzoną wysoką stopę zatrudnienia.

Kredyt i ścieżek

Jeśli są przyjmowane do CSU Bachelor Fizjoterapii i czujesz, że masz ukończone obiekty lub doświadczenie zawodowe, które byłyby uprawnione do uznania, można ubiegać się o kredyt po zapisali się na kurs. Użytkownik będzie zobowiązany do przedłożenia dokumentacji wystarczającej do Uniwersytetu do rozpatrzenia. Typowe obszary kredytu są fizjologii i psychologii. Kredytowa może powodować zmniejszenie nakładu pracy, ale jest to rzadkością kredytowej powodować zmniejszenie czasu trwania kursu.

informacje Wstęp

Orientacyjny ATAR

90.00 CSU Bachelor Fizjoterapii oferuje rocznie 40 miejsc w Albury-Wodonga Campus, 40 miejsc w Orange Campus i 40 miejsc w Port Macquarie Campus dla nowych studentów. Miejsca te cieszą się dużą popularnością. Konkurs z roku do roku dyktuje wynik wejścia, lecz jako wskazanie, opublikowany wynik jest zazwyczaj na 90.00. Obejmuje Regionalne Punkty bonusowe, dostępne do kwalifikujących się studentów, którzy ukończyli edukację w NSW w regionalnym lub Victoria.

Chociaż nie ma żadnych warunków wstępnych przedmiotów HSC określone dla przyjęcia, kurs obejmuje naukę przedmiotów ścisłych oparte. Wnioskodawcy będą korzystać z po przeanalizowaniu angielskiego i matematyki oraz przedmiotów ścisłych. Wybrani kandydaci, którzy uważają, że nie mają odpowiedniego tła nauki może rozważyć podjęcie przedmiotów oferowanych w gabinecie LINK programu dodatkowego CSU przed rozpoczęciem kursu.

Proszę pamiętać, że wyższe Certyfikat Przygotowanie TAFE nie została przyjęta do wejścia w Bachelor Fizjoterapii.

Proces aplikacji

Normalny proces aplikacji dla Bachelor CSU Fizjoterapii jest przez UAC lub VTAC.

STAT lub UMAT wyniki nie są brane pod uwagę wejścia w CSU Bachelor Fizjoterapii. Dla maturzystów, The ATAR jest wszystko, co jest brane pod uwagę. W przypadku wnioskodawców, którzy studiowali na poziomie wyższym, poprzednie Grade Point Average (GPA) jest wskaźnikiem podstawowym, a ich ATAR uznał również. W ciągu ostatnich pięciu lat średnia GPA zostało około 6,0. Stanowi to rozróżnienie lub średnia B lub H2.

Jeżeli nie są przyjmowane do tego kursu, zaleca się rozważenie, czy rehabilitacja jest zawód naprawdę chcesz realizować. Aby pomóc w tej decyzji, można uzyskać pewne doświadczenie zawodowe lub skonsultować się z doradcą zawodowym. Jeśli nadal chcą kontynuować fizjoterapię w karierze i nie masz 12. roku kwalifikacje, albo jeśli pierwszy ATAR nie była wystarczająco wysoka, można rozważyć ponowne siedzi Rok 12. Alternatywnie, można zapisać się na kolejny kurs z celu ponownego ubiegania się o licencjat CSU Fizjoterapii w przyszłości. Należy zapisać się na kurs, który jest dla Ciebie interesująca, że ​​czujesz się będzie dobrze i że będziecie zadowoleni z pobytu w nie powinno być przyjęte do Bachelor Fizjoterapii na swoich kolejnych aplikacji. Wszystkie stopnie licencjackie są traktowane jednakowo i ma pierwszeństwo daje się poszczególnych kierunków studiów.

Skarżący International

Skarżący International należy zwrócić się bezpośrednio do Uniwersytetu przyjęcia do Bachelor Fizjoterapii. Miejsca są bardzo konkurencyjne, a studenci powinni złożyć wniosek w możliwie najkrótszym czasie.

Oferty pierwszej rundzie są wykonane w sierpniu, a jeśli miejsca pozostają oferty drugiej rundy może nastąpić we wrześniu lub październiku. Spóźnione wnioski będą rozpatrywane z kandydatami do kolejnego ujęcia.

Zagraniczni studenci, którzy już ukończyli dyplom lub równoważny mogą kwalifikować się do kredytu na odpowiednie badania. pakiety kredytowe mogą być niedostępne w przypadku niektórych dyplomów. Kandydaci z wcześniejszej kwalifikacji, takich jak dyplomu Advanced Diploma lub równoważne, może ubiegać się w momencie złożenia wniosku. Temat wzory mają być przedłożone do kredytu mają zostać poddane ocenie.

Absolwenci pozaszkolne / wnioskodawcy dojrzałym wieku

Każdego roku, w zależności od jakości wniosków, około 20 do 25 uczniów są dopuszczone, którzy nie są bezpośrednio z roku 12. Niektóre z nich mogą być zakończone jak najmniej jeden rok studiów uniwersyteckich w innym stopniu, a inne mogą być zakończone stopni i mają duże doświadczenie życiowe.

Absolwenci pozaszkolne są oceniani na połączeniu ich AtAr i swoich klasach na poziomie licencjackim (lub wyższym) z instytucji szkolnictwa wyższego. Podstawowym sposobem rankingu pozaszkolne wnioskodawców wychodząca jest zgodnie ze średnią ocen (GPA) poprzedniego trzeciorzędowej badaniu powiększonej ich AtAr. Długość uprzedniego badania jest również brany pod uwagę, a także poziom studiów, na przykład w stosunku do stopnia licencjackie studia podyplomowe. Wszystkie stopnie licencjackie są uznawane za równe - brak preferuje się poszczególnych kierunków studiów.

wymagania fizyczne

Bachelor CSU oczywiście Fizjoterapia obejmuje wymagania fizyczne na studentów, zwłaszcza w stażach klinicznych. Studenci będą podjęcie zajęcia praktyczne, gdzie będą oczekiwać ćwiczyć umiejętności na innych uczniów, a także działać jako modele dla swoich kolegów. Uczniów, którzy nie wierzą, że mogą one mieć trudności z tymi wymaganiami, proszeni są o kontakt z koordynatorem kursu lub Student Equity Officer przez info.csu 1800 334 733 przed zapisaniem.

Podróży z dala od domu

Będziesz podejmować staże kliniczne z dala od kampusu domu i miejsca zamieszkania. CSU będzie zlokalizować i organizować staże kliniczne dla ciebie i będziesz mieć pewne preferencje w przydziale miejsc docelowych, jednak preferencje te nie zawsze mogą być spełnione.

Program taught in:
Język angielski

See 4 more programs offered by Charles Sturt University »

Ten kurs jest Campus based
Data początkowa
Stycz. 2020
Duration
4 lat
W pełnym wymiarze godzin
Cena
8,564 AUD
składka Student na pierwszym roku studiów.
By locations
By date
Data początkowa
Stycz. 2020
Application deadline
Data początkowa
Stycz. 2020
Application deadline
Data początkowa
Stycz. 2020
Application deadline