Licencjackie z fizjoterapii

Charles Sturt University

Opis programu

Przeczytaj oficjalny opis

Licencjackie z fizjoterapii

Charles Sturt University

CSU Bachelor Fizjoterapii przede wszystkim przygotowuje absolwentów do rejestracji i zatrudnienia jako fizjoterapeutów.

Dlaczego warto studiować ten kierunek?

Czego się nauczę?

Będziesz absolwentów ze znajomością formułowanie fizjoterapeutyczne diagnoz i odpowiednich programów wykonywania zabiegów terapeutycznych i do tych, przede wszystkim z warunków fizycznych.

Badania na behawioralnej i nauk biomedycznych, a także doświadczenia klinicznego, przygotuje Cię do pracy jako fizjoterapeuta entry-level w różnych placówkach służby zdrowia, takich jak szpitale, ośrodki zdrowia społeczności, ośrodków rehabilitacyjnych oraz prywatnych praktykach.

Będziesz także rozwijać umiejętności uczenia się, rozwiązywania problemów i podejmowania decyzji, które są niezbędne dla dalszej praktyki wysokiego szczebla jako fizjoterapeuta.

Uznawania kwalifikacji zawodowych

CSU Bachelor Fizjoterapii został wyróżniony pełnej akredytacji z Fizjoterapii Rady australijski (APC). Absolwenci kursu kwalifikują się do rejestracji we wszystkich stanach i terytoriach Australii, a także mogą pracować za granicą.

Możliwości zawodowe

Fizjoterapia jest ważną częścią środowiska opieki zdrowotnej. Jako eksperci w ruchu, fizjoterapeuci odgrywają kluczową rolę w promowaniu, zapobiegania i pomaganie ludziom w całej ich życia utrzymania zdrowia, sprawności fizycznej i stylu życia.

Absolwenci pracują zawodowo fizjoterapeutów w całym systemie ochrony zdrowia; w szpitalach, na terytorium Wspólnoty, praktyk prywatnych i organizacji, takich jak porażenie mózgowe Sojuszu w zakresie ról, w tym:

  • ostra praca w szpitalu
  • rehabilitacja
  • opieki geriatrycznej
  • praktycy prywatne
  • terapie sportowe

Można również pracować w:

  • edukacja
  • zarządzanie
  • Badania
  • sektory publiczny zakład opieki zdrowotnej lub prywatnych jako konsultant.

Jeśli chcesz dynamiczny i satysfakcjonującej kariery zdrowia, która istnieje w zabawny i przyjazny środowisku społeczności, fizjoterapia oferuje różnorodne możliwości zatrudnienia, które może zająć miejsca znajdą się w Australii i na całym świecie.

Zapotrzebowanie na fizjoterapeutów rośnie w całej Australii i mieszkańców obszarów wiejskich, w szczególności, są coraz częściej sami brakuje usługę wystarczającą dla swoich potrzeb.

Absolwenci CSU mają sprawdzoną wysoką stopę zatrudnienia.

Kredyt i ścieżek

Jeśli są przyjmowane do CSU Bachelor Fizjoterapii i czujesz, że masz ukończone obiekty lub doświadczenie zawodowe, które byłyby uprawnione do uznania, można ubiegać się o kredyt po zapisali się na kurs. Użytkownik będzie zobowiązany do przedłożenia dokumentacji wystarczającej do Uniwersytetu do rozpatrzenia. Typowe obszary kredytu są fizjologii i psychologii. Kredytowa może powodować zmniejszenie nakładu pracy, ale jest to rzadkością kredytowej powodować zmniejszenie czasu trwania kursu.

informacje Wstęp

Orientacyjny ATAR

90.00 CSU Bachelor Fizjoterapii oferuje rocznie 40 miejsc w Albury-Wodonga Campus, 40 miejsc w Orange Campus i 40 miejsc w Port Macquarie Campus dla nowych studentów. Miejsca te cieszą się dużą popularnością. Konkurs z roku do roku dyktuje wynik wejścia, lecz jako wskazanie, opublikowany wynik jest zazwyczaj na 90.00. Obejmuje Regionalne Punkty bonusowe, dostępne do kwalifikujących się studentów, którzy ukończyli edukację w NSW w regionalnym lub Victoria.

Chociaż nie ma żadnych warunków wstępnych przedmiotów HSC określone dla przyjęcia, kurs obejmuje naukę przedmiotów ścisłych oparte. Wnioskodawcy będą korzystać z po przeanalizowaniu angielskiego i matematyki oraz przedmiotów ścisłych. Wybrani kandydaci, którzy uważają, że nie mają odpowiedniego tła nauki może rozważyć podjęcie przedmiotów oferowanych w gabinecie LINK programu dodatkowego CSU przed rozpoczęciem kursu.

Proszę pamiętać, że wyższe Certyfikat Przygotowanie TAFE nie została przyjęta do wejścia w Bachelor Fizjoterapii.

Proces aplikacji

Normalny proces aplikacji dla Bachelor CSU Fizjoterapii jest przez UAC lub VTAC.

STAT lub UMAT wyniki nie są brane pod uwagę wejścia w CSU Bachelor Fizjoterapii. Dla maturzystów, The ATAR jest wszystko, co jest brane pod uwagę. W przypadku wnioskodawców, którzy studiowali na poziomie wyższym, poprzednie Grade Point Average (GPA) jest wskaźnikiem podstawowym, a ich ATAR uznał również. W ciągu ostatnich pięciu lat średnia GPA zostało około 6,0. Stanowi to rozróżnienie lub średnia B lub H2.

Jeżeli nie są przyjmowane do tego kursu, zaleca się rozważenie, czy rehabilitacja jest zawód naprawdę chcesz realizować. Aby pomóc w tej decyzji, można uzyskać pewne doświadczenie zawodowe lub skonsultować się z doradcą zawodowym. Jeśli nadal chcą kontynuować fizjoterapię w karierze i nie masz 12. roku kwalifikacje, albo jeśli pierwszy ATAR nie była wystarczająco wysoka, można rozważyć ponowne siedzi Rok 12. Alternatywnie, można zapisać się na kolejny kurs z celu ponownego ubiegania się o licencjat CSU Fizjoterapii w przyszłości. Należy zapisać się na kurs, który jest dla Ciebie interesująca, że ​​czujesz się będzie dobrze i że będziecie zadowoleni z pobytu w nie powinno być przyjęte do Bachelor Fizjoterapii na swoich kolejnych aplikacji. Wszystkie stopnie licencjackie są traktowane jednakowo i ma pierwszeństwo daje się poszczególnych kierunków studiów.

Skarżący International

Skarżący International należy zwrócić się bezpośrednio do Uniwersytetu przyjęcia do Bachelor Fizjoterapii. Miejsca są bardzo konkurencyjne, a studenci powinni złożyć wniosek w możliwie najkrótszym czasie.

Oferty pierwszej rundzie są wykonane w sierpniu, a jeśli miejsca pozostają oferty drugiej rundy może nastąpić we wrześniu lub październiku. Spóźnione wnioski będą rozpatrywane z kandydatami do kolejnego ujęcia.

Zagraniczni studenci, którzy już ukończyli dyplom lub równoważny mogą kwalifikować się do kredytu na odpowiednie badania. pakiety kredytowe mogą być niedostępne w przypadku niektórych dyplomów. Kandydaci z wcześniejszej kwalifikacji, takich jak dyplomu Advanced Diploma lub równoważne, może ubiegać się w momencie złożenia wniosku. Temat wzory mają być przedłożone do kredytu mają zostać poddane ocenie.

Absolwenci pozaszkolne / wnioskodawcy dojrzałym wieku

Każdego roku, w zależności od jakości wniosków, około 20 do 25 uczniów są dopuszczone, którzy nie są bezpośrednio z roku 12. Niektóre z nich mogą być zakończone jak najmniej jeden rok studiów uniwersyteckich w innym stopniu, a inne mogą być zakończone stopni i mają duże doświadczenie życiowe.

Absolwenci pozaszkolne są oceniani na połączeniu ich AtAr i swoich klasach na poziomie licencjackim (lub wyższym) z instytucji szkolnictwa wyższego. Podstawowym sposobem rankingu pozaszkolne wnioskodawców wychodząca jest zgodnie ze średnią ocen (GPA) poprzedniego trzeciorzędowej badaniu powiększonej ich AtAr. Długość uprzedniego badania jest również brany pod uwagę, a także poziom studiów, na przykład w stosunku do stopnia licencjackie studia podyplomowe. Wszystkie stopnie licencjackie są uznawane za równe - brak preferuje się poszczególnych kierunków studiów.

wymagania fizyczne

Bachelor CSU oczywiście Fizjoterapia obejmuje wymagania fizyczne na studentów, zwłaszcza w stażach klinicznych. Studenci będą podjęcie zajęcia praktyczne, gdzie będą oczekiwać ćwiczyć umiejętności na innych uczniów, a także działać jako modele dla swoich kolegów. Uczniów, którzy nie wierzą, że mogą one mieć trudności z tymi wymaganiami, proszeni są o kontakt z koordynatorem kursu lub Student Equity Officer przez info.csu 1800 334 733 przed zapisaniem.

Podróży z dala od domu

Będziesz podejmować staże kliniczne z dala od kampusu domu i miejsca zamieszkania. CSU będzie zlokalizować i organizować staże kliniczne dla ciebie i będziesz mieć pewne preferencje w przydziale miejsc docelowych, jednak preferencje te nie zawsze mogą być spełnione.

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski
Czas trwania i cena
Ten kurs jest Na kampusie
Start Date
Data rozpoczęcia
Stycz. 2019
Duration
Czas trwania
4 lat
W pełnym wymiarze godzin
Price
Cena
8,564 AUD
składka Student na pierwszym roku studiów.
Locations
Australia - Albury, New South Wales
Data rozpoczęcia : Stycz. 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Australia - Orange, New South Wales
Data rozpoczęcia : Stycz. 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Australia - Port Macquarie, New South Wales
Data rozpoczęcia : Stycz. 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Dates
Stycz. 2019
Australia - Albury, New South Wales
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Australia - Orange, New South Wales
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Australia - Port Macquarie, New South Wales
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą