Read the Official Description

Przegląd

Ten nowy dwutygodniowy kurs wprowadzi uczniów w wieku 13-15 lat do ekscytującej dyscypliny medycyny. Pod kierunkiem nauczycieli ekspertów Oxford Royale Akademii uczestnicy angażują się w teoretycznym studium anatomii człowieka i powiązanych tematów, obok interaktywnych sesji umiejętności, aby pomóc im w rozwijaniu kompetencji kluczowych dla ich przyszłych badań, takich jak prezentacja i umiejętności interpersonalnych. Główne cele kursu Wprowadzenie do medycyny jest dostarczenie studentom wczesnym wgląd w życie jako lekarz i dać im przewagę w wiedzy wymaganej się tam dostać.

Dla studentów w wieku 16-18 lat, ORA oferuje kurs Medical School preparatu.

Akademicka treść

Kurs wprowadza studentów do studiowania anatomii człowieka i związanych z nim zagadnień teoretycznych. Zawiera on istotny praktyczny aspekt, dając studentom możliwość nauczenia się podstaw procedur medycznych i jak używać sprzętu medycznego w interaktywnych warsztatach.

Będąc lekarzem wymaga również silne umiejętności interpersonalne, aby ułatwić dobre relacje z pacjentami, ten kurs pomoże uczniom rozwijać te wszystkie ważne umiejętności miękkich obok teorii technicznym nauczą. Studenci na wstępie do kursu Medycyny także wybrać się na wycieczkę do Londynu, gdzie przez siebie w miejscach o znaczeniu medycznym, takich jak Royal College of Surgeons 'Muzeum Huntera, Teatr operacyjny Starego (Rzeczywiście, najstarszego w Europie) oraz Wellcome Collection Wide -ranging wystawę zabytków i dzieł sztuki inspirowanych postępu w medycynie.

Poprzez zarówno praktyczne jak i teoretyczne narażenie na wymagającym i ekscytującym świecie studiuje medycynę, studenci będą mieli okazję ocenić, czy będą one dopasowane do kariery medycznej w przyszłości. Będą korzystać z wiedzy naszego wydziału nauczania, gdyż wszyscy nauczyciele na tym kursie będą wykwalifikowani lekarze lub obecnych studentów medycyny.

m

Cele kształcenia

Pod koniec tego kursu studenci będą mieli:

 • nauczył się podstaw anatomii i nauka za Medicine;
 • opracowano nowe umiejętności w zakresie umiejętności praktycznych warsztatów;
 • uznane i wykonane plany dla przyszłych ścieżek kariery;
 • zyskał przewagę na drodze do szkoły medycznej.

Zbywalne Life Skills

Uczestnicy w sprawie wprowadzenia do przedmiotu Medicine są zachęcani do pracy na kluczowych umiejętności w czasie pobytu z ORA. Wierzymy, że doświadczenie mieszka i studiuje w historycznie ważnego miasta, z dala od domu, pozwala naszym uczniom rozwijać zestaw uniwersalnych umiejętności, które wykraczają poza te dostępne dla studentów w ich własnym środowisku szkolnym. Zasadnicze znaczenie dla przyszłego sukcesu w każdej kariery zawodowej, umiejętności te obejmują:

 • rozwijanie mocnych stron w Independence, samoregulacji i samooceny;
 • zaufania w kontaktach z szerokiej gamy nowych ludzi i sytuacji;
 • odpowiedzialność za własną naukę, zarządzania czasem i pracy z innymi;
 • Umiejętności komunikacyjne w mówienia, słuchania, i przedstawianie skutecznych argumentów w różnych kontekstach.

Nasi uczniowie

Każdego lata, ORA wita setki światowych najjaśniejszych i najbardziej naukowo uzdolnionych uczniów do naszych kursów Oxford. W 2016 roku uczestnicy pochodzą z 108 różnych krajów, każdy przynosząc ze sobą unikalnych kultur, poglądów i historie podzielić się ze swoimi nowymi przyjaciółmi. Na wstępie do programu Medicine, studenci z 37 krajów uczestniczyło.

Nasz Wydział Nauczania

Na Oxford Royale Academy jesteśmy zobowiązani do przekazywania swoim studentom najbardziej wykwalifikowanych i wysokiej klasy nauczania wydziału dostępne. Wszyscy nauczyciele Oxford Royale Academy są pasjonatami swoich poddanych i nie możemy się doczekać, aby przekazując swoją wiedzę na ich studentów tego lata!

Gościnne wykłady i debaty

Na ORA, idziemy o krok dalej w celu zwiększenia studia za granicą doświadczenie naszych studentów. W ramach tego, co roku nasze dedykowane wydarzenia Zespół organizuje cykl fascynujących wykładów gościnnych. Zaproszeni pochodzą z różnych środowisk i specjalności, w tym przedstawicieli świata mediów, telewizji, Internecie i środowisk akademickich. Nasi studenci mają również możliwość oglądania i uczestniczenia w licznych debat, które odbywają się na terenie kampusu. Są to zarówno formalnych debaty panelowe z udziałem wykładowców i nauczania innych pracowników do nieformalnych dyskusji na temat aktualnych "gorących tematów" prowadzonych przez radców.

wycieczki autokarowe

Wielka Brytania ma bogate dziedzictwo kulturowe, a także oczywiście z Oxford Royale Academy jest doskonałym sposobem dla młodego ucznia do odkrywania tego. Wszystkie kursy obejmują ORA wycieczki autokarowe do miejsc o znaczeniu historycznym i społecznym w Wielkiej Brytanii. Na 2-tygodniowego kursu Wprowadzenie do medycyny, uczestnicy będą pokład autokaru ORA do dwóch takich miejsc. Ostatniego lata, wycieczki autokarowe dla uczniów w wieku 13-15 zawarte wizyt w Tower of London i Cotswold Wildlife Park.

Zajęcia dodatkowe

Na ORA, nigdy nie zapominać, że nasi uczniowie są na wakacjach! W zestawie z każdym kursie ORA jest ponadprogramowych lekcji, starannie zaprojektowane przez naszego dedykowanego imprez integracyjnych, aby zapewnić naszym studentom bawić, nawiązywać przyjaźnie i uzyskać jak najwięcej z bycia w Oxfordzie.

Kwalifikowalność i wstępne

Studenci w sprawie wprowadzenia do programu medycyny:

 • Muszą być zgodne z naszą polityką Age.
 • Musi być płynne lub prawie biegle język języka angielskiego - jeśli nie jesteś pewien, czy twój angielski poziom jest odpowiedni dla tego programu, prosimy o kontakt z Zespołem admin@oxford-royale.co.uk~~pobj rejestracje i będą w stanie pomóc.
 • Musi być w stanie spełnić podstawowe wymogi programu pod względem frekwencji na lekcjach posiłków i imprez. Proszę skontaktować się z naszym zespołem rejestracji w celu uzyskania szczegółowych informacji.
 • Należy sprawdzić warunki wstępne każdej z opcji wybieranych przed zapisaniem się, aby zapewnić, że posiadają niezbędną wiedzę do korzystania z przedmiotu omawianego w zajęciach.
Program taught in:
Język angielski

See 3 more programs offered by Oxford Royale Academy »

Ten kurs jest Campus based
Data początkowa
Lipiec 2019
Duration
2 tygodnie
W pełnym wymiarze godzin
Cena
4,295 GBP
By locations
By date
Data początkowa
Lipiec 2019
Application deadline
Data początkowa
Lipiec 2019
Application deadline

Lipiec 2019