Read the Official Description

Przegląd

Medycyna jest niewątpliwie jednym z najtrudniejszych zawodów, a jeden, który dotyka każdego z nas w różnych punktach w całym naszym życiu. Jeśli kiedykolwiek zastanawialiście się, co dokładnie "Przysięga Hipokratesa" jest, lub jak zawód lekarza idzie o badania nowych metod leczenia, ten kurs jest dla Ciebie. Dzięki interaktywnym procesie uczenia się z ciekawości intelektualnej i debaty w jego sercu, zyskasz zrozumienia niektóre z wyzwań stojących przez lekarzy, jak również budowania obrazu z wielu różnych dziedzin współczesnej medycyny.

Akademicka treść

Kurs ten stanowi wprowadzenie do zapoznaje cię z kompleksowej dyscypliny medycyny, zarówno jako zawód i dążeniu akademickiego. Zaczniesz rozważając szersze zagadnienia, takie jak etyki lekarskiej - do myślenia temat, który będzie badać poprzez debaty scenariusze problemowe i studia przypadków ze swoimi kolegami. Będziesz wtedy spojrzeć na obszarach takich jak teoretycznych metod badawczych, jak również zyskuje uznanie umiejętności potrzebnych do wykonywania zawodu lekarza. Oprócz zrozumienia różnych dziedzin medycyny i czego obawiasz się, dowiesz się o bardziej szczegółowe aspekty, takie jak anatomii człowieka, co jest zaangażowany w zakresie podstawowych procedur medycznych, a nawet, jak korzystać z niektórych elementów wyposażenia medycznego.

m

Dlaczego ten kurs?

Kurs Oxford Royale Academy Medycyna przeznaczony jest do rocznej przerwy i licencjackich studentów i absolwentów. Twoja obecność na kursie daje do myślenia i intelektualnie stymulujące sposób na spędzenie części swojego latem, poszerzając swoją wiedzę ogólną i poprawy swojego CV z trudnych doświadczeń edukacyjnych.

Jak również rozwijanie swojej wiedzy o różnych aspektach medycyny, to ekscytujące Kurs uczy wiele uniwersalnych umiejętności, które będą miały wielką wartość na uniwersytecie i przy ubieganiu się o pracę. Na przykład, debata jest kluczem do nauki na tym kursie, co oznacza, będziesz rozwijać zaufanie do tworzenia, wyrażania i obrony opinii. Będziesz także opierać się na zdolność do efektywnej pracy w małych grupach, co jest doskonałe przygotowanie do pracy, a dla rodzaju studiów będziesz robił na uczelni, jeśli nie są jeszcze stosowane.

Kwalifikowalność i wstępne

Studenci programu medycyny:

  • Muszą być zgodne z naszą polityką Age.
  • Musi być płynne lub prawie biegle język języka angielskiego - jeśli nie jesteś pewien, czy twój angielski poziom jest odpowiedni dla tego programu, prosimy o kontakt z Zespołem admin@oxford-royale.co.uk~~pobj rejestracje i będą w stanie pomóc.
  • Musi być w stanie spełnić podstawowe wymogi programu pod względem frekwencji na lekcjach posiłków i imprez. Proszę skontaktować się z naszym zespołem rejestracji w celu uzyskania szczegółowych informacji.
  • Należy sprawdzić warunki wstępne każdej z opcji wybieranych przed zapisaniem się, aby zapewnić, że posiadają niezbędną wiedzę do korzystania z przedmiotu omawianego w zajęciach.
Program taught in:
Język angielski

See 3 more programs offered by Oxford Royale Academy »

Ten kurs jest Campus based
Data początkowa
Lipiec 2019
Duration
2 tygodnie
W pełnym wymiarze godzin
Cena
4,295 GBP
By locations
By date
Data początkowa
Lipiec 2019
Application deadline
Data początkowa
Lipiec 2019
Application deadline

Lipiec 2019