Lekarz - mistrz medycyny

Lithuanian University of Health Sciences

Opis programu

Przeczytaj oficjalny opis

Lekarz - mistrz medycyny

Lithuanian University of Health Sciences

Badania programu Medycyny są zintegrowane, ostatnio przez 6 lat i składa się z 54 przedmiotów kształcenia ogólnego, podstawowych i Uniwersytetu specjalny lek, który objętość wynosi 24 kredytów (lub 360 punktów ECTS). Począwszy od drugiego roku badane są wszystkie tematy w Wydziale Lekarskim, zgodnie z nowym modelem problem-based learning, gdy badania są prowadzone zgodnie z modeli teoretycznych i klinicznych.

W pierwszej połowie programu studiów (3 lata) podmiotów ogólne wykształcenie uniwersyteckie, podstawowe zagadnienia humanitarnej-społeczne są badane, które zawierają ogólne wykształcenie wyższe, a także tematów podstawowych i przedklinicznych leków (np, Anatomia, człowieka Histologii i Embriologii, cytologii i parazytologii, Genetyki i Ruch, oddychanie, krążenie krwi i inne modele), które dostarczają wiedzy na temat składu ciała i funkcji zdrowego i chorego, niezbędnych do dalszych badań.

W drugiej połowie studiów wiedza nabyte na temat przyczyn chorób ludzkich, ich mechanizmów rozwoju, cech choroby, sposobów ich determinacji i ogólnych zasad leczenia. Istnieją badania kliniczne modułów Chorób Wewnętrznych, chirurgii, intensywnej terapii, położnictwo Ginekologia, zdrowie dzieci, zdrowie publiczne i inne moduły. Niezbędne są umiejętności praktyczne nabyte w szpitalu podczas specjalnych modułów medycznych oraz w trakcie klinicznej praktyce lekarskiej, który realizowany jest w szóstym roku studiów.

Studia kończą się ogólnym testu teoretycznego i praktycznego (przy łóżku pacjenta) egzaminu i jeśli jest on przekazywany osoba otrzymała Master of Science w dziedzinie medycyny i kwalifikacje lekarza. Osoby, którzy kończą ten program i otrzymują dyplom są w stanie pracować w różnych gałęziach ogólnej praktyki w dziedzinie biomedycyny, uczyć się w rezydencji, gdzie kwalifikacje specjalisty w dziedzinie medycyny jest nabyte, studiować i pracować naukowo w studia doktoranckie nie wyspecjalizowanych biomedycynie

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski
Czas trwania i cena
Ten kurs jest Na kampusie
Start Date
Data rozpoczęcia
Wrześ. 2019
Duration
Czas trwania
6 lat
W pełnym wymiarze godzin
Price
Cena
8,300 EUR
Locations
Litwa - Kaunas, Kaunas County
Data rozpoczęcia : Wrześ. 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Dates
Wrześ. 2019
Litwa - Kaunas, Kaunas County
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą