Lekarz medycyny

National Yang-Ming University

Opis programu

Przeczytaj oficjalny opis

Lekarz medycyny

National Yang-Ming University

Lekarz Medycyny


Do tej nowej erze medycyny, Wydział Lekarski z niecierpliwością czeka na nowe wyzwania i konstruktywnych przełomów przy jednoczesnym dążeniu do wyższego poziomu doskonałości i przywództwa w dziedzinie edukacji, badań i usług. Wydział jest zdeterminowana, aby przynieść nowoczesne podejście do medycyny akademickiej, jak również stale się rozwija, aby sprostać najbardziej wymagającym i up-to-date potrzeb naszych wykładowców i studentów.


Po pierwsze, zainwestowaliśmy w architekturze i infrastrukturze, które tworzą fizyczną ekspresję naszych ambicji w edukacji nauki, medycyny, nauk humanistycznych i międzynarodowym zasięgu. Nasz budynek edukacji medycznej, nauk humanistycznych biblioteki medyczne, centrum rozwoju wydziału, pracowniach, laboratoriach, a budynki tworzą trwałe fundamenty naszej wspólnej przyszłości.


Po drugie, Wydział jest jedną z pierwszych szkół medycznych w regionie, aby podjąć fundamentalnych reform w programie medycznym. Oferujemy możliwości akademickich dla naszych studentów, które są praktycznie niespotykane w Tajwanie. Program zachęca zarówno aktywnego nauczania indywidualnego i grupowego współpracę. Kursy są dostępne na tematy, które obejmują cały świat, obejmujących najnowsze odkrycia naukowe, i wniknąć głębiej w przeszłość. Nasi uczniowie są prowadzony przez naszych wykładowców do prowadzenia wiedzy zarówno wszerz jak i głębię nauki.


Po trzecie, zainwestowało w wydziale poprzez wspieranie i ułatwianie członkom naszego wydziału w ich rozwoju naukowym i rozwoju osobistego. Wydział Lekarski uznał, że wprowadzenie nowego programu będzie wymagać przesunięcia wielu zasobów, a także rozwój nowych. W szczególności będzie wymagane nowe techniki nauczania. Zaangażowanie Yang-Ming do rozwoju wydziału jest częścią jego ogólnej dążeniu do doskonałości.


Po czwarte, i najważniejsze, mamy ponownie przyznano się do naszych uczniów przez procesy aktywnej promocji ich rozwoju osobistego i zawodowego. Oprócz studiów medycznych, nasi uczniowie są zachęcani, aby rozwinąć swoje zainteresowania, pozalekcyjne wolnego myślenia i wypowiedzi, dodając do ich intelektualnego, artystycznego i społecznego bogactwa. Nasz wydział uświadamia sobie, że nie są tak doskonałe edukowanie lekarzy, ale również osoby z pasją i odpowiedzialnych, a naszym celem od indywidualnego rozwoju każdego ucznia jest jednym z naszych najwspanialszych osiągnięć.


Nasz dalszy wzrost we wszystkich powyższych dziedzin stworzyła silną podstawę dla dojrzewania, odwagi i wolności. Nasze zaangażowanie w naszej wykładowców i studentów jest dumny świadectwem pobożności Wydziału Lekarskiego do wykonywania swoich ideałów.

Program

Nasz nowy program nauczania zamierza rozwijać w obszarach wcześniej medycznej wiedzy. Jest zbudowany jest zarówno fundamentalne i integracyjne, ma do zaoferowania wiedzę poza tylko zapamiętywanie informacji, zachęca do zainteresowania intelektualne, wzmacnia kompetencje uczniów w refleksji i analizy, zachęca stypendium i niezależność myślenia i rozwija uznanie dla ludzkości i głębokie poczucie nagrody nauki.

Nasi studenci wejdą szybko zmieniającym się świecie i globalnej wioski zwiększenia kosmopolitycznych doświadczeń i wzajemne powiązania. Muszą one być wyposażone w języku angielskim kompetencji i nauczyć się przekroczyć tradycyjne pomysły, wzory i relacje w celu kształtowane nowych zamyśleniu. Dążymy przede wszystkim, że absolwent po wspierać swoje zdolności artystyczne,, moralne, intelektualne, jak i obywatelskich niezależnych myślicieli z pasją na całe życie nauki.


Wstęp

Narodowy Uniwersytet Yang-Ming (NYMU) Wydział Lekarski (FOM) zaprasza do składania wniosków od studentów, których doświadczenie naukowe i fitness dla praktyki medycznej sugerują potencjalne osiągnięcia naukowe i poświęcenia dla potrzeb zdrowia człowieka.

Każdego roku około 120 FOM przyjmuje nowych studentów. Zgodnie z Ministerstwem Edukacji w polityce dywersyfikacji wstęp uczelni, studenci mogą wejść FOM poprzez jeden z następujących sposobów:


ja. Dopuszczenie przez Narodowy Egzaminacyjnej Studenci chcą się zapisać poprzez badanie musi podjąć następujące egzaminy: chiński, angielski, matematyka, fizyka, chemia, biologia i wiedza ogólna.

II. Dopuszczenie przez Self-Application Studenci chcą się zapisać przez siebie wniosku musi ukończone liceum lub posiadać równoważne kwalifikacje, jak również biorąc egzaminy wstępne.Egzaminy wstępne

ja. Egzamin w pierwszej rundzie: Ogólny test pisemny w posiadaniu Ministerstwa Edukacji. Test pisemny składa się z chińskim, angielskim, matematyki, nauk społecznych i biologii. Test ten stanowi 40% oceny w kategorii badania.

ii. Egzamin drugiej rundy:

za. Wywiad: Prowadzący uczelni, co stanowi 50% oceny.

b. Zalecenie Listy: 10% oceny.

iii. Pozostałe

1) Co roku Wydział Medycyny przyjmuje dwa zagranicznych studentów. Proszę zapoznać się z rocznym ogłoszenia o szczegóły.

2) Studenci, którzy osiągają doskonałe wyniki w konkursach uznanych na arenie międzynarodowej mogą zostać zwolnione z niektórych egzaminów opisanych powyżej.

Proszę zwrócić uwagę: Wszystkie wymagania mogą ulec zmianie. Proszę odnieść się do ogłoszenia rocznego w aplikacji.

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski
Czas trwania i cena
Ten kurs jest Na kampusie
Start Date
Data rozpoczęcia
Wrześ. 2019
Duration
Czas trwania
W pełnym wymiarze godzin
Locations
Tajwan - Tainan, Tainan City
Data rozpoczęcia : Wrześ. 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Tajwan - Taipei
Data rozpoczęcia : Wrześ. 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Dates
Wrześ. 2019
Tajwan - Taipei
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Tajwan - Tainan, Tainan City
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą