Lekarz chiropraktyki

Informacje ogólne

Opis programu

Doktor Doktor Uniwersytetu w Logan University stara się być informowany o dowodach i opierać się na wynikach w celu stworzenia gotowych praktyków Lekarzy Chiropraktyki. Edukacja Logana opiera się na akademickim programie nauczania, opartego na tradycji Logana, a także na bieżąco z badaniami, technologiami i udowodnionymi praktykami w celu kształcenia jutra kręgarza.

Studenci są wprowadzani na wczesnym etapie do różnych tematów, umożliwiając integrację zajęć w klasie z praktyczną praktyką kliniczną. Studenci Logana spędzają 40% czasu w pierwszym roku w zajęciach praktycznych. Dzięki oferowaniu studentom praktycznych doświadczeń we wczesnej edukacji z szeroką różnorodnością możliwości klinicznych zanurzeń, absolwenci Logana są pewni i lepiej przygotowani.

Dlaczego warto zostać kręgarzem?

Jako kariera, dziedzinie chiropraktyki zapewnia wysoką jakość życia. Według Chiropractic Economics 2016 Wynagrodzenie i Wydatki, Lekarze Chiropraktyki spędzają średnio 34 godziny tygodniowo zajmują się opieką nad pacjentem, a średnia całkowita rekompensata za DC to ponad 147 000 dolarów. Ponadto, ponad 60% wszystkich kręgarzy zajmuje się działalnością na własny rachunek. Przyszłość chiropraktyki jest jasna. Przewiduje się, że zatrudnienie kręgarzy kręci się w latach 2014-2024 o 17%, co oznacza, że ​​wszystkie zawody są szybsze od średniej. - Biuro Statystyki Pracy, Departament Pracy Stanów Zjednoczonych.

Uniwersytet Logan uważa, że ​​edukacja powinna być najwyższej jakości i powinna być niedroga. Jako taki Logan University dąży do zapewnienia wysokiej jakości edukacji, określonej jako spełnienie lub przekroczenie naszych celów strategicznych, po rozsądnych kosztach, zdefiniowanych jako obciążenie kosztem niższego lub niższego od średniej.

Korzyści kliniczne Logana

Uniwersytet Logan popycha kopertę do zapewnienia imersjalnych, współpracujących i wyczerpujących możliwości dzięki współpracy z różnymi organizacjami. Głębokość i złożoność opieki, która towarzyszy obsłudze słabiej obsługiwanej, nieubezpieczonej i niepełnosprawnej populacji, tworzy zaufanych i sprawnych liderów. Poza murami kliniki stażyści uczęszczają do sportowych urazów i zwiększają ludzkie wyniki kolegów i sportowców szkół średnich. Logan stale zdobywa nowe relacje, dzięki którym praktykanci mogą pogłębiać wiedzę na temat zintegrowanej praktyki klinicznej.

System Trymestru

Rok akademicki Logana Uniwersytetu składa się z trzech 15-tygodniowych trymestrów. Trimestry rozpoczynają się w styczniu, maju i wrześniu. Format trymestru umożliwia większą elastyczność dla studentów, którzy decydują się rozpocząć naukę.

Jakość edukacji w wyjątkowej wartości

Kształcenie wysokiej jakości w dużej wartości czyni Logan naturalnym wyborem dla osób szukających kariery w dziedzinie opieki zdrowotnej. Nauka Logana na kursach licencjackich, magisterskich i doktoranckich jest konkurencyjna. Kiedy studenci Logan się ukończą, pozostawiają nie tylko znakomite wykształcenie, ale także mniejsze kredyty studenckie.

Poza utrzymaniem przystępnej nauki, kurs niewypłacalności studenta Logana jest jednym z najniższych w kraju. Kiedy nasi absolwenci wyjeżdżają nie tylko z wybitnym wykształceniem, ale także z mniejszych kredytów studenckich.

Oferowane techniki chirurgiczne

Centralnym programem Doctor of Chiropractic University jest prowadzenie podstawowych technik chiropraktycznych.

Logan cieszy się długą tradycją doskonałości w nauczaniu Logana Basic i Reinerta jako różnorodnych technik. Metody Activator i Myofascial Techniki zostały dodane do podstawowych technik w celu poszerzenia wiedzy i umiejętności absolwentów. Ponadto, wiele innych technik, takich jak Gonstead i Thompson, pozostają dostępne dla studentów, którzy chcą dalej rozwijać swoją wiedzę technik poza cztery podstawowe techniki.

Podstawowe techniki

 • Logan Podstawowa Technika
 • Reinert zróżnicowana technika
 • Techniki Activator Methods®
 • Myofascial Technika

Techniki fakultatywne

 • Technika aktywnego uwalniania (ART)
 • Techniki zaawansowanych metod aktywatora
 • Zaawansowana Podstawowa Technika
 • Zaawansowana różnorodna technika
 • Zastosowanie Kinezjologii
 • Technika rozproszenia rozciągania (COX)
 • System Gonstead
 • Mobilizacja tkanek wspomaganych miękką
 • Technika Szyjkowa Szyjkowa (SOT)
 • Technika Thompson
 • Górna Szyjna Specyficzna

Centrum oceny

Centrum oceny umożliwia studentom zdobycie cennych doświadczeń klinicznych. Centrum ma za zadanie symulować rzeczywiste kliniczne spotkania pacjentów w celu uczenia się i oceny. Od Trimesters 1-10 w programie doktora Chiropractic oraz w programach studiów magisterskich studenci mają możliwość współpracy ze sobą i ze znormalizowanymi pacjentami przeszkolonymi w celu symulacji prawdziwych pacjentów z określonymi warunkami. Wielodyscyplinarne środowisko uczenia Logan's Assessment Center pozwala studentom na większą sprawność we wszystkich dziedzinach opieki nad pacjentami, wchodząc do systemu kliniki Logan.

Staże

W trymestrze 7 uczniowie wchodzą do Kliniki Studenckiej, gdzie rozpoczynają swoją podróż do leczenia pacjentów. Tutaj traktują innych uczniów i członków rodziny studentów pod nadzorem klinicystów, którzy prowadzą studentów poprzez proces leczenia pacjentów.

W trymestrze 8 uczniowie wchodzą do jednego z pięciu centrów opieki zdrowotnej w Logan. W tym miejscu studenci stają się stażystami i traktują członków społeczeństwa pod nadzorem klinicznych klinik. Praktyka w Centrum Zdrowia jest kursem jednego roku, który naraża studentów na dużą liczbę pacjentów i przypadków.

Stażyści mogą również uczestniczyć w rotacjach w różnych ośrodkach zdrowia, które oferują opiekę chiropraktyczną różnym ludziom, w tym weterani, niepełnosprawni fizycznie, bezdomni i niedowidziani. Logan kontynuuje budowanie relacji i rozszerzenie możliwości stażystów.

Ostatnia aktualizacja Mar 2020

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium

Informacje o uczelni

Since 1935, Logan University has remained grounded in chiropractic education, while continuously enriching academic options with degree offerings in health sciences. Logan University graduates employ ... Czytaj więcej

Since 1935, Logan University has remained grounded in chiropractic education, while continuously enriching academic options with degree offerings in health sciences. Logan University graduates employ a holistic approach to health and wellness to meet the demand for less-invasive, lower-cost treatments and comprehensive care and lead the integrated health care industry. Pokaż mniej