HEALTHCARESTUDIES.PL

Najlepsze uniwersytety, uczelnie i szkoły biznesu w Wielka Brytania

Kursy oferowane są indywidualnie zajęcia, które zapewniają możliwości kształcenia wyższego w różnych dziedzinach nauki. Przyjmując cykl zajęć skupionych w jednej kategorii, uczniowie mogą realizować świadectwo lub dyplom w zakresie ich zainteresowania.

Online learning odnosi się do korzystania z mediów elektronicznych i technologii informacyjnych i komunikacyjnych (ICT) w edukacji. Z nauki on-line jeden ma możliwość dostępu do nauki w dowolnym czasie iz dowolnego miejsca mogą się zalogować.

Edukacja w Wielkiej Brytanii jest zdecentralizowane dzieje z każdym z krajów Zjednoczonego Królestwa posiadających odrębne systemy pod różnymi rządami: Rząd brytyjski jest odpowiedzialny za Anglii i szkocki rząd, rząd walijski i rządem Irlandii Północnej są odpowiedzialne za Szkocji , Walii i Irlandii Północnej, odpowiednio.

Najlepsze szkoły biznesu i uniwersytety oferujące programy MBA, MSc i magisterskie oraz kursy menedżerskie w Wielka Brytania, . Znajdź szkołę i skontaktuj się z nią teraz tylko w 3 kliknięciach.

21 Wyniki z Studia magisterskie, Wielka Brytania, Online Filter

Kurs: anatomia i fizjologia (Online)

Gateway International College
Online 30 godziny Otwarta rekrutacja Wielka Brytania London

Kurs obejmuje wszystkie aspekty anatomii i fizjologii wymagane na poziomie krajowym i poziomie 3 (NOS) dla urody, paznokci i holistycznej terapii.

Pomoc weterynaryjna kurs asystenta

Oplex Careers
Online Zaoczne Otwarta rekrutacja Wielka Brytania UK Online

Mamy oferując Ci Online Support weterynaryjna kurs Assistance za jedyne £ 39. Czy trzeba rozjaśnić swoje CV, szukając zmiany kariery lub po prostu chcesz dowiedzieć się czegoś nowego, Internetowy weterynaryjne Oczywiście Pomocy Pomoc jest idealnym rozwiązaniem dla każdego, kto chce dowiedzieć się o zapewnienie opieki i wsparcia dla zwierząt i zwierząt domowych.

Kurs 2 i 3 oferty kursu weterynaryjnego dla pielęgniarek

Oplex Careers
Online Zaoczne Otwarta rekrutacja Wielka Brytania UK Online

Ten Veterinary Nursing Poziom 2 i 3 wiązki Kurs zapewni uczniom możliwość wglądu w pracy jako pielęgniarka weterynarii, od odżywiania i diety, aby zrozumieć swoją rolę jako pielęgniarka weterynarza; następnie kontynuowanie omawiania pracy ze zwierzętami i działając jako rolę drugoplanową dla praktyki "weterynarza i więcej.

Nauczanie akustyka golfowe

Oplex Careers
Online Zaoczne Otwarta rekrutacja Wielka Brytania UK Online

Nauczanie w Internecie Phonics Kurs zapewni uczniom ze szczegółowym wnikliwości, jak wspierać dzieci z czytania przez akustyka, w środowisku uczenia się i do domu. Kurs zapewnia wgląd wspieranie dzieci w środowisku nauczania i pomaga rodzicom i nauczycielom również, dając uczniom umiejętności i wiedzę, aby bez obaw pracować w tej dziedzinie.

Oczywiście masażysty

Oplex Careers
Online Zaoczne Otwarta rekrutacja Wielka Brytania UK Online

Mamy oferując online masażu kurs za jedyne 29 £. Czy trzeba rozjaśnić swoje CV, szukając zmiany kariery lub po prostu chcesz dowiedzieć się czegoś nowego, Internetowy kurs masażu jest idealnym rozwiązaniem dla każdego, kto chce dowiedzieć się o masażu i korzyści zdrowotne wynikające z tej praktyki.

Zdrowia i opieki społecznej kurs

Oplex Careers
Online Zaoczne Otwarta rekrutacja Wielka Brytania UK Online

Mamy oferując online zdrowia i opieki społecznej kurs tylko £ 19. Czy trzeba rozjaśnić swoje CV lub po prostu chcesz dowiedzieć się czegoś nowego, Internetowy kurs Zdrowia i Opieki Społecznej jest idealnym rozwiązaniem dla każdego, kto chce dowiedzieć się o opiece społecznej.

First Aid at Work Course

Oplex Careers
Online Zaoczne Otwarta rekrutacja Wielka Brytania UK Online

Terapia sztuką dla każdego

Of Course Learning
Online Zaoczne Otwarta rekrutacja Stany Zjednoczone USA Online Wielka Brytania UK Online + 1 więcej

Terapia sztuką jest po prostu kreatywna forma terapii. Nie trzeba być wielkim artystą; wystarczy wyobraźnię i otwarty umysł! Takie podejście może być wykorzystywane do poszukiwania siebie i uzdrowienia bolesnych wspomnień, ale także dla czystej przyjemności i rekreacji. W tym oczywiście istnieją moduły do ​​pokrycia wszystkich z nich. sztuka terapeutyczny może być również bardzo potężne narzędzie do łączenia rodzin, które pozwalają członkom rodziny ...

21 dni na kochanie swojego ciała

Of Course Learning
Online Zaoczne 21 dni Otwarta rekrutacja Wielka Brytania UK Online Stany Zjednoczone USA Online + 2 więcej

Czy strach patrząc w lustro każdego ranka? Czy byłbyś szczęśliwszy, gdyby mógł to zrobić i uśmiech ?! Jeśli odpowiedź brzmi "tak", to jest to podróż dla ciebie. Ten kurs pomoże Ci je uważnie i opracować lepsze relacje z żywnością. Będzie ona również pomóc sobie sprawę, że można kochać swoje ciało, a to sprawi, że szczęśliwsi, jeśli nie ...

30 dni jogi wyzwaniem dashama konah

Of Course Learning
Online Zaoczne Otwarta rekrutacja Wielka Brytania UK Online Stany Zjednoczone USA Online + 1 więcej

To nie jest typowy program, joga. Jeśli jesteś gotowy na to znaczący przełom w swoim życiu, to jest to kurs dla Ciebie. Nowe zwyczaje wziąć 21-30 stać zakorzenione pośrednictwem okablowania swoje synapsy nerwowe. To wyzwanie i nowy system pomoże Ci stworzyć pozytywne nawyki zdrowotne, które będzie znacznie poprawić jakość swojego życia ...

Kurs medytacji uważności na aktywne życie

Of Course Learning
Online Zaoczne Otwarta rekrutacja Wielka Brytania UK Online Stany Zjednoczone USA Online + 1 więcej

Dowiedz się, jak używać medytacji uważności, aby radzić sobie ze stresem i lękiem, aby poprawić koncentrację i skupienie i pomóc zwiększyć wydajność i ogólne samopoczucie. Dzisiejszy świat jest zawsze w pośpiechu, ale dr Candace Cheng, założyciel z was Productions, nauczy Cię, jak doświadczyć go w pełni poprzez uważności i medytacji ...

Kurs w autyzmie: doskonalenie funkcji natychmiastowego poznania

Of Course Learning
Online Zaoczne Otwarta rekrutacja Stany Zjednoczone USA Online Wielka Brytania UK Online + 1 więcej

Weźmy na poprawę stanu dziecka w swoje ręce, kupując ten kurs dziś. Ten kurs jest fantastycznym narzędziem dla rodziców, którzy muszą zmierzyć się z faktem rozpoznaniem zaburzeń autystycznych. Omówimy przyczyn autyzmu, w tym podmioty genetycznych, a także to, co pogarsza objawy po urodzeniu. Omówimy specyficzne podejście odżywczych, co jest potrzebne, aby dostać się do mózgu ...

Szkolenie kliniczne

Royal Veterinary College
Ośrodek kształcenia Online W pełnym wymiarze godzin 1 - 3 lat(a) Sierpień 2019 Wielka Brytania London + 1 więcej

Szkoleniowcy kliniczni Naukowcy z RVC rozwijają specjalistyczne umiejętności badawcze i doświadczenie kliniczne potrzebne, aby osiągnąć szczyt wybranej dziedziny

Kurs masażu

International Career Institute
Online W pełnym wymiarze godzin Zaoczne Otwarta rekrutacja Wielka Brytania London

Masaż terapii jest uznawana przez wielu ludzi, a nawet przez lekarzy jako bardzo skuteczne w łagodzeniu i zarządzania różnego rodzaju bóle ciała i chorób. Przy takiej akceptacji, nie dziwi fakt, że przemysł wzrósł do masażu niezwykłym poziomie. Dołącz do tej branży szybko rośnie dziś ukończenia kursu masażu z ICI.

Oczywiście w aptece asystent

International Career Institute
Online W pełnym wymiarze godzin Zaoczne Otwarta rekrutacja Wielka Brytania London

Jeżeli jesteś zmotywowany człowiek, który wierzy w ciężką pracę, mają doskonałe umiejętności organizacyjne, i rzeczywiście dbać o klientów, a następnie karierę jako asystent farmacji może być właśnie dla Ciebie!