$close

Filtry

Zobacz wyniki

Najlepsze uniwersytety, uczelnie i szkoły biznesu w Leeds

Kursy oferowane są indywidualnie zajęcia, które zapewniają możliwości kształcenia wyższego w różnych dziedzinach nauki. Przyjmując cykl zajęć skupionych w jednej kategorii, uczniowie mogą realizować świadectwo lub dyplom w zakresie ich zainteresowania.Online learning odnosi się do korzystania z mediów elektronicznych i technologii informacyjnych i komunikacyjnych (ICT) w edukacj… Czytaj więcej

Kursy oferowane są indywidualnie zajęcia, które zapewniają możliwości kształcenia wyższego w różnych dziedzinach nauki. Przyjmując cykl zajęć skupionych w jednej kategorii, uczniowie mogą realizować świadectwo lub dyplom w zakresie ich zainteresowania.

Online learning odnosi się do korzystania z mediów elektronicznych i technologii informacyjnych i komunikacyjnych (ICT) w edukacji. Z nauki on-line jeden ma możliwość dostępu do nauki w dowolnym czasie iz dowolnego miejsca mogą się zalogować.

Zjednoczone Królestwo Wielkiej Brytanii i Irlandii Północnej, powszechnie znany jako Zjednoczonego Królestwa i Wielkiej Brytanii, jest suwerennym państwem znajduje się na północno-zachodnim wybrzeżu kontynentalnej Europy.Dwa najbardziej znane (i najstarsze) uniwersytety Oxford i Cambridge (często określane jako Oxbridge przez wielu Brytyjczyków) Anglia ma również kilka innych światowej klasy instytucji, w tym kilka w Londynie (zwłaszcza w Imperial College, London School of Economics, University College London i King 's College London, wszystkie są częścią Uniwersytetu Londyńskiego)

Leeds, West Yorkshire, z około pół miliona obywateli. Miasto ma trzy uczelnie i trzy uczelnie z łącznie 250.000 studentów, które sprawiają, że połowę ludności miasta. Został wybrany najlepszym miejscem University w Wielkiej Brytanii przez badania w niezależnej gazecie.

Na tej stronie możesz sprawdzić uniwersytetów, kolegiów i szkół biznesu w Leeds. Będzie łatwo znaleźć wszystkie informacje na temat najlepszych uczelni w rankingu w Leeds. Kliknij na \ "Czytaj więcej " Szczegółowy opis uczelni oraz przegląd oferowanych programów studiów.

Znajdź na uniwersytetach w Leeds i przeglądać swoje programy, aby znaleźć te, które odpowiadają Ci najbardziej. Pobierz wszystkie informacje na temat różnych możliwości studiowania w Leeds i porównaj Czesne i długość studiów. Możesz zaoszczędzić czas i uczelni kontaktowych w Leeds bezpośrednio: wypełnić \ "Zadaj pytanie informacje " formularz, który będzie można umieścić w kontakcie z biurem rekrutacji.

Rozpocznij wyszukiwanie dla swojej przyszłej edukacji od razu!

Pokaż mniej
$format_list_bulleted Filtry
Sortuj według:
  • Popularne Najnowsze Tytuł
  • Popularne
  • Najnowsze
  • Tytuł
FutureLearn
Leeds, Wielka Brytania

Na tym bezpłatnym kursie internetowym dowiesz się, w jaki sposób odkrywane, testowane i oceniane są metody leczenia w celu poprawy opieki zdrowotnej dla wszystkich.

Na tym bezpłatnym kursie internetowym dowiesz się, w jaki sposób odkrywane, testowane i oceniane są metody leczenia w celu poprawy opieki zdrowotnej dla wszystkich. -
Kursy
studia niestacjonarne
4 tyg.
Język angielski
11 Paź 2021
Online
 
FutureLearn
Leeds, Wielka Brytania

Poznaj zastosowanie leków w leczeniu raka i zrób pierwsze kroki, aby zostać pisarzem naukowym.

Poznaj zastosowanie leków w leczeniu raka i zrób pierwsze kroki, aby zostać pisarzem naukowym. -
Kursy
studia niestacjonarne
2 tyg.
Język angielski
27 Sie 2021
Online
 
FutureLearn
Leeds, Wielka Brytania

Dowiedz się, jak odkrycie kodu genetycznego doprowadziło do głębszego zrozumienia chorób genetycznych i raka.

Dowiedz się, jak odkrycie kodu genetycznego doprowadziło do głębszego zrozumienia chorób genetycznych i raka. -
Kursy
studia niestacjonarne
2 tyg.
Język angielski
27 Sie 2021
Online