HEALTHCARESTUDIES

Szukaj tutaj najlepszych szkół i uniwersytetów na studia licencjackie!

Kursy oferowane są indywidualnie zajęcia, które zapewniają możliwości kształcenia wyższego w różnych dziedzinach nauki. Przyjmując cykl zajęć skupionych w jednej kategorii, uczniowie mogą realizować świadectwo lub dyplom w zakresie ich zainteresowania.

Student, który chce leczenie chorób jamy ustnej, może chcieć studiować stomatologię. Stomatologia sprawdza, jak zachować zdrowie zębów, dziąseł i innych części jamy ustnej oraz jak te części oddziałują z organizmem.

Po drugiej stronie Atlantyku, dyskusja na temat kursów online oraz ich potencjał do restrukturyzacji szkolnictwa wyższego została szaleje od jakiegoś czasu. Kursy są zorganizowane jako cotygodniowe konferencje online, komunikacja z opiekunem kursu i innych słuchaczy odbywa się w wirtualnym środowisku nauczania. Internetowe kursy mają na celu dopasowanie wokół kalendarza, można uzyskać dostęp do kursu, gdy jest to odpowiednie dla Ciebie.

Hiszpania (hiszp. España) jest zróżnicowany kraj dzieląc Półwysep Iberyjski z Portugalią, na zachodnim krańcu Morza Śródziemnego. Hiszpania jest uważana za kraj egzotyczny w Europie ze względu na przyjazną mieszkańcom i stylu życia zrelaksowany. Normalny czas na University kursów w Hiszpanii wynosi 4 lata, z wyjątkiem medycyny i stopnie podwójnych, które są 6. Madryt i Barcelona są dobrze znane miast na całym świecie ze swojej kuchni, nocnych klubów i słynnego folkloru i festyny.

Znajdź najlepsze uczelnie, szkoły biznesu i uniwersytety oferujące studia licencjackie w Europie, USA, Azji, Australii i wielu innych! Zaoszczędź czas!

3 Wyniki z Nauki dentystyczne, Hiszpania, Online Filter

Wyższy technik w higienie jamy ustnej twarzą w twarz

Universidad Europea
Hiszpania, Walencja + 1 Więcej
Kursy
Wrzesień 2020
<
W pełnym wymiarze godzin
<
Zaoczne
<
15 miesiące
Język hiszpański
Stacjonarne

Jakość szkoleń, które otrzymasz w Europejskim Centrum Profesjonalnym i nasze umowy o staż z wiodącymi firmami, sprawią, że staniesz się profesjonalistą gwarantującym. W sektor ...

Czytaj więcej

Dental Assistant Course

IEEF Instituto Español para la Educación y la Formación
Hiszpania, Madryt
Kursy
Wrzesień 2020
<
Łączone online i stacjonarne
Język hiszpański
Łączone online i stacjonarne
Stacjonarne
Online

Zostań certyfikowanym specjalistą, ćwicz w najlepszych firmach i pracuj nad tym, co lubisz

Czytaj więcej

Zaawansowany Kurs Technik Higieny Jamy Ustnej

IEEF Instituto Español para la Educación y la Formación
Hiszpania, Madryt
Kursy
Wrzesień 2020
Język hiszpański
Stacjonarne
Online

Jest to osoba, która pomaga dentystom w profilaktyce zdrowia jamy ustnej zgodnie z kryteriami kompetencyjnymi wyznaczonymi przez specjalistę stomatologa. Jest także asystentem ...

Czytaj więcej