Szukaj tutaj dyplom licencjacki uniwersytetów, szkół wyższych i szkół biznesu w Rosja.

Znajdź uniwersytety, kolegia i szkoły biznesu w programach Rosja kawalerów oferty.

Master

Studenci mogą wybrać poszczególne kursy zgodnie z ich interesów. Studenci mogą również zorganizować cykl zajęć w sposób, który mógłby osiągnąć konkretne cele, takie jak poprawa umiejętności pracy, realizując nowe kariery lub uzyskania certyfikatów lub stopni.

Rosja, lub też oficjalnie znany jako Federacji Rosyjskiej, jest krajem, w północnej Eurazji. Edukacja w Rosji jest głównie przez państwo i jest regulowane przez Ministerstwo Edukacji i Nauki. W Rosji, zajmuje około 70% czasu szkolenia na lekcjach kontaktu z nauczycielem, reszta 30% nakładu pracy poświęcone są niezależne badania materiału.

Uniwersytety za dyplom licencjacki Rosja. Znajdź wszystkie informacje na temat szkół oferujących dyplom licencjacki%% COUNTRY_ARTICLE%% Rosja tutaj.

Czytaj więcej

Program Rezydentura W Dermatologia

Novosibirsk State University
Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 2 - 3 lat September 2018 Rosja Nowosybirsk

Nauczanie medycyny na Uniwersytecie Stanowym w Nowosybirsku został zorganizowany na bazie Wydziału Biologii Medycznej Wydziału Nauk Przyrodniczych [+]

Nauczanie medycyny na Uniwersytecie w Nowosybirsku został zorganizowany na podstawie Wydziału Biologii Medycznej Wydziału Nauk Przyrodniczych.

W 1995 roku, szkolenie specjalistów zakwalifikowanych w badaniach biomedycznych rozpoczęła się tam. Samym roku Ministerstwo Edukacji Federacji Rosyjskiej postanowiła otworzyć wydziały medyczne w trzech klasycznych uniwersytetach w Moskwie, Petersburgu i Nowosybirsku.

Akademików z Rosyjskiej Akademii Nauk - Ludmiła N.Ivanova Dmitrij G.Knorre i Valentin V.Vlasov - byli wśród założycieli wydziału medycznego uniwersytetu w Nowosybirsku. W roku 2002, Nowosybirsk State University otrzymał licencję do nauczania medycyny ogólnej, a w przyszłym roku pierwsi studenci zostali zakwalifikowani do Wydziału Medycyny Wydziału Nauk Przyrodniczych. W 2003 roku przekształcił się w oddział nowego wydziału uniwersyteckiego, a profesor Andriej G.Pokrovsky, MD został pierwszym dziekanem wydziału.... [-]