HEALTHCARESTUDIES.PL

Uniwersytety, uczelnie i szkoły biznesu na całym świecie

Kursy oferowane są indywidualnie zajęcia, które zapewniają możliwości kształcenia wyższego w różnych dziedzinach nauki. Przyjmując cykl zajęć skupionych w jednej kategorii, uczniowie mogą realizować świadectwo lub dyplom w zakresie ich zainteresowania.

Po drugiej stronie Atlantyku, dyskusja na temat kursów online oraz ich potencjał do restrukturyzacji szkolnictwa wyższego została szaleje od jakiegoś czasu. Kursy są zorganizowane jako cotygodniowe konferencje online, komunikacja z opiekunem kursu i innych słuchaczy odbywa się w wirtualnym środowisku nauczania. Internetowe kursy mają na celu dopasowanie wokół kalendarza, można uzyskać dostęp do kursu, gdy jest to odpowiednie dla Ciebie.

Znajdź najlepsze szkoły biznesu, uniwersytety, MBA na uczelniach w Europie, USA, Azji, Australii, Wielkiej Brytanii, Niemczech, Francji i na całym świecie!

61 Wyniki z Studia magisterskie, Online Filter

SRHR: Polityka, zarządzanie i finansowanie (SRHR pol)

Royal Tropical Institute (KIT)
Ośrodek kształcenia i studia online W pełnym wymiarze godzin 3 tyg. Maj 2020 Niderlandy Amsterdam

To oczywiście patrzy na kluczowych kwestii w dobrych rządów (SRHR) odpowiedzi zdrowia seksualnego i reprodukcyjnego oraz praw, w tym HIV, kompleks terenu polityczne i finansowe przy opracowywaniu polityki i planów strategicznych? Maternal zdrowotnej, planowania rodziny, młodzieży zdrowia, aborcja i HIV, a także zasady i strategie, które rozwiązać te są jednymi z najbardziej umiędzynarodowione i do pewnego stopnia upolitycznienia wszystkich problemów zdrowotnych.

Kurs: asystent opieki zdrowotnej

Gateway College
Ośrodek kształcenia Ośrodek kształcenia i studia online W pełnym wymiarze godzin 24 - 34 tyg. Wrzesień 2019 Kanada Vancouver + 1 więcej

Program ten ma na celu przeszkolenie osób uczących się, by stały się specjalistami w dziedzinie opieki zdrowotnej. Nasi oddani i doświadczeni instruktorzy zapewnią wysokiej jakości edukację z praktycznym szkoleniem przygotowującym uczniów do prawdziwego świata. Studenci będą ćwiczyć swoje techniki w laboratoriach wyposażonych w przegubowe manekiny, łóżka szpitalne, sprzęt medyczny i osprzęt.

Ekspert w dziedzinie zarządzania klinicznego i zarządzania

Instituto Europeo de Salud y Bienestar Social
Online W pełnym wymiarze godzin 12 miesiące Otwarta rekrutacja Hiszpania Madrid

Rozwijanie umiejętności, umiejętności i wiedzy niezbędnych do pozycjonowania klinik jako lidera w modelu doskonałości i rynku satysfakcji pacjenta; Ułatwianie procesów, które pomagają budować jakość i zapewniają bezpieczeństwo i zadowolenie pacjentów.

Oczywiście: zaawansowane zagadnienia w badaniach przyczynowego

Elevate Health
Online Zaoczne 3 tyg. Październik 2019 Niderlandy Netherlands Online

Ten kurs online medyczny zajmie dwa ważne tematy w badaniach epidemiologicznych przyczynowego, czyli omyłkowego i efekt modyfikacji. Zagadnienia te zostaną omówione w kontekście zarówno etiologicznego badań i obserwacji badań interwencyjnych. Modyfikacja efekt i mylących pojęcia są trudne do zrozumienia i często mieszać. W tym oczywiście teoria, jak i praktyczną stroną tych zagadnień będą omawiane.

Kurs leczenia kryształów - CPD

International Open Academy
Online W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 60 dni Otwarta rekrutacja Wielka Brytania London + 1 więcej

Czy interesuje Cię medycyna holistyczna? Czy jesteś ciekawy naturalnych i alternatywnych metod leczenia? Czy chciałeś wiedzieć więcej o uzdrawianiu kryształów, abyś mógł rozpocząć własną praktykę? To jest kurs dla ciebie!

Szkolenie w neonatologii

Unitelma Sapienza
Online W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 12 miesiące Otwarta rekrutacja Włochy Rome Hiszpania Spain Online Meksyk Mexico Online Australia Australia Online Stany Zjednoczone USA Online Kanada Canada Online + 11 więcej

W tym kursie lekarzy i pielęgniarek zdobyć kompleksową wiedzę na temat chorób wcześniaków i niemowląt określony w tym podstawowej fizjologii i zarządzania. Zdobywają także kompetencje kliniczne w ostrej reanimacji i wszystkie procedury wymagane w Oddziale Intensywnej Terapii Noworodka Unit.

Oczywiście w aptece asystent

International Career Institute
Online W pełnym wymiarze godzin Zaoczne Otwarta rekrutacja Wielka Brytania London

Jeżeli jesteś zmotywowany człowiek, który wierzy w ciężką pracę, mają doskonałe umiejętności organizacyjne, i rzeczywiście dbać o klientów, a następnie karierę jako asystent farmacji może być właśnie dla Ciebie!

Ekspert w dziedzinie zaburzeń odżywiania i otyłości

Escuela Europea de Salud
Online Zaoczne 2 - 6 miesiące Wrzesień 2019 Hiszpania Madrid

Szkolenie odbędzie się w całości w trybie na odległość, dając uczniowi materiał opublikowany w formie książki (IFBN Ministerstwa Kultury, spersonalizowane wyniki) oraz w formacie pdf na pendrive z tabletu lub laptopa (wybór) i Ocena zostanie włączona platformę odzwierciedlać wpływ interakcji między nauczycielem-uczeń / A, które znajdują odzwierciedlenie ...

Terapia sztuką dla każdego

Of Course Learning
Online Zaoczne Otwarta rekrutacja Stany Zjednoczone USA Online Wielka Brytania UK Online + 1 więcej

Terapia sztuką jest po prostu kreatywna forma terapii. Nie trzeba być wielkim artystą; wystarczy wyobraźnię i otwarty umysł! Takie podejście może być wykorzystywane do poszukiwania siebie i uzdrowienia bolesnych wspomnień, ale także dla czystej przyjemności i rekreacji. W tym oczywiście istnieją moduły do ​​pokrycia wszystkich z nich. sztuka terapeutyczny może być również bardzo potężne narzędzie do łączenia rodzin, które pozwalają członkom rodziny ...

Course in Nanotechnology and Nanomedicine: Approaches for targeted drug delivery and advanced nanotherapeutics

E-Learning University of Athens
Online 10 tyg. Skontaktuj się ze szkołą Grecja Athens

Szkolenie z analizy zachowań behawioralnych dla rodzin i opiekunów

University of New Brunswick College of Extended Learning
Online Otwarta rekrutacja Kanada Fredericton

Szkolenie Applied Behavior Analysis dla rodzin i opiekunów jest odpowiednie dla osób, które stoją przed codziennymi wymogami radzenia sobie z wyzwaniami behawioralnymi osób w różnym wieku, z niepełnosprawnością intelektualną, doświadczaniem zaburzeń ze spektrum autyzmu (ASD) lub ogólnych wyzwań behawioralnych.

Kurs 2 i 3 oferty kursu weterynaryjnego dla pielęgniarek

Oplex Careers
Online Zaoczne Otwarta rekrutacja Wielka Brytania UK Online

Ten Veterinary Nursing Poziom 2 i 3 wiązki Kurs zapewni uczniom możliwość wglądu w pracy jako pielęgniarka weterynarii, od odżywiania i diety, aby zrozumieć swoją rolę jako pielęgniarka weterynarza; następnie kontynuowanie omawiania pracy ze zwierzętami i działając jako rolę drugoplanową dla praktyki "weterynarza i więcej.

Szkolenie kliniczne

Royal Veterinary College
Ośrodek kształcenia Online W pełnym wymiarze godzin 1 - 3 lat(a) Sierpień 2019 Wielka Brytania London + 1 więcej

Szkoleniowcy kliniczni Naukowcy z RVC rozwijają specjalistyczne umiejętności badawcze i doświadczenie kliniczne potrzebne, aby osiągnąć szczyt wybranej dziedziny

Ekspert uniwersytet w nefrologii, dializoterapii i transplantacji

Formación Alcalá
Online Zaoczne 3 - 7 miesiące Wrzesień 2019 Hiszpania Jaén

Ilość godzin i punktów: 500 godzin i 20 punktów ECTS.

Magister rehabilitacji klinicznej i zdrowia psychicznego doradztwo - online

Thomas University
Online Zaoczne Wrzesień 2019 Stany Zjednoczone Thomasville

Misją programu studiów doktoranckich w Clinical & Rehabilitacji Zdrowia Psychicznego Doradztwo jest stworzenie środowiska nauki dynamiczny, który przesuwa intelektualnych i osobistych celów rozwoju naszych studentów do pracy w charakterze specjalistów w zakresie doradztwa rehabilitacji. Obejmuje to przygotowanie każdego ucznia, aby przejść krajowego Certified Rehabilitacja Doradca (CRC), jak również egzamin jest naukowo przygotowani do uzyskania licencji Associate Doradcy profesjonalne.