HEALTHCARESTUDIES.PL

Szukaj tutaj najlepszych szkół i uniwersytetów na studia licencjackie!

Kurs jest częścią nauki szkolnictwa wyższego. Często kurs będzie trwał jednego semestru, ale może czasami trwać tak długo, jak w roku szkolnym. Kursy spełnić wiele różnych ról w tym zapewnienie dodatkowego szkolenia zawodowego lub pomostu między różnymi fazami badania.

Co jest oczywiście w naukach biomedycznych? Kurs w naukach biomedycznych skupia się na molekularnej, komórkowej i neurobiologii i biologii systemów. Nauki biomedyczne wydaje się być praktyczne temat, który wymaga prac badawczych i laboratoryjnych, ale także wykłady w celu pełnego zrozumienia zakresu przedmiotu. Studenci zdobywają wiedzę techniczną o sposobie ludzkich funkcji organizmu, co prowadzi do zrozumienia choroby i ewentualnych zabiegów.

Ten rodzaj kursu jest korzystne ze względu na specjalizację, że oferuje studentom. Mogą wybrać, aby dowiedzieć się o zapobieganie chorobom, struktury molekularnej ludzkiego ciała i wiele więcej.Praktyczne doświadczenie nie ma sobie równych, i daje studentom umiejętności niezbędne do osiągnięcia sukcesu.

Koszt tego rodzaju kursu będą się znacznie różnić w zależności od szkoły, aby uczestniczyć. Koszt zależy również od kraju, w którym znajduje się szkoła w. Spójrz na kursy dostępne w szkole do wyboru, aby dowiedzieć się, ile to będzie kosztować.

Z kursu w naukach biomedycznych będzie można realizować wiele różnych kariery. Będziesz miał podstawy niezbędne do kontynuowania badań, pracy w sektorze farmaceutycznym, dalsze swoje wykształcenie do udziału w dziedzinie opieki zdrowotnej, a także pracy w sektorze biotechnologii. Będziesz miał okazję pracować w prywatnych, publicznych lub not-for-profit sektora, jak również.

Ubieganie się o kurs w naukach biomedycznych jest łatwe. Szukaj programie i skontaktuj się bezpośrednio biuro przyjęć szkoły do ​​wyboru przez wypełnienie formularza głównego.

11 Wyniki z Nauki biomedyczne Filter

Kształcenie kliniczne

CCRP Course
Online Zaoczne 4 tyg. Otwarta rekrutacja Stany Zjednoczone Norwood

Kurs obejmuje 110 modułów, które CRA musi znać jak tył ich ręki. Opierając się na Twoich celach, ustalamy godzinny harmonogram studiów w Twoim dniu, aby ukończyć każdy moduł. Po ukończeniu każdego modułu otrzymujesz lekcje 1-na-1 od renomowanego starszego kierownika CRA, Dr.Kamala. Kurs odwołuje się do ponad 80 podręczników i literatury w szkoleniu CRA, aby mieć pewność, że nawet Twoi przyszli koledzy i pracodawcy mogą nie wiedzieć. Będzie to miało trwałe wrażenie po każdej rozmowie. Większość studentów otrzymuje prośby o rozmowę kwalifikacyjną zaledwie 1 miesiąc na kurs; kolejny powód, dla którego moduły działają w pojedynkę.

Course in Nanotechnology and Nanomedicine: Approaches for targeted drug delivery and advanced nanotherapeutics

E-Learning University of Athens
Online 10 tyg. Skontaktuj się ze szkołą Grecja Ateny

Biomedyczne obozy letnie

Rosetta Institute of Biomedical Research - Summer Camps & Workshops
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin Wrzesień 2020 Stany Zjednoczone San Jose

Prowadzimy zaawansowane zajęcia dla uczniów szkół średnich osiągających wysokie wyniki, zainteresowanych rozpoczęciem kariery zawodowej w medycynie lub dziedzinach pokrewnych, takich jak badania biomedyczne, opracowywanie leków, farmacja lub pielęgniarstwo. Oferujemy kilka warsztatów - Biologia molekularna raka, Neuronauka molekularna, Immunologia molekularna, Biologia molekularna rozwoju i starzenia się, Bioinformatyka medyczna i translacyjna oraz Badania biomedyczne - prowadzone przez instruktorów na poziomie doktora z wieloletnim doświadczeniem naukowym i dydaktycznym.

Dostęp do kursu na poziomie 3 przedmiotów ścisłych

Kensington and Chelsea College
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 34 tyg. Skontaktuj się ze szkołą Wielka Brytania Londyn

Dostęp do kursu nauki jest dla studentów pragnących przejść na uniwersytet, aby studiować na kursach dotyczące nauki, takich jak Biomedical Sciences, chemia, fizyka, biologia, Environmental Science, sanitariusz Nauki, apteka, Nauki o Żywności i Mikrobiologii oraz w pewnym stopniu związane z opieką zdrowotną kursy.

Szkolenie kliniczne

Royal Veterinary College
Ośrodek kształcenia Online W pełnym wymiarze godzin 1 - 3 lat(a) Sierpień 2020 Wielka Brytania Londyn + 1 więcej

Szkoleniowcy kliniczni Naukowcy z RVC rozwijają specjalistyczne umiejętności badawcze i doświadczenie kliniczne potrzebne, aby osiągnąć szczyt wybranej dziedziny

Kurs online: podstawy globalnego zdrowia

Elevate Health
Online Zaoczne 3 tyg. Skontaktuj się ze szkołą Niderlandy Holandia online

Ten kurs wprowadza zasady i zakres globalnej opieki zdrowotnej i strategii związanych ze zdrowiem ważnych dla zrozumienia zdrowia i chorób w kontekście globalnym. Tematy omawiane w tym interdyscyplinarnym kursie obejmują globalne zarządzanie zdrowiem i politykę zdrowotną, rolę systemów opieki zdrowotnej, etykę i rzecznictwo w zakresie badań i rozwoju, wpływ globalizacji i innowacji w globalnym zdrowiu na główne wyniki zdrowotne.

Oczywiście: prognostyczna badania

Elevate Health
Online Zaoczne 3 tyg. Skontaktuj się ze szkołą Niderlandy Holandia online

Rokowanie jest kluczowym pojęciem w opiece nad pacjentem. Jednakże, chociaż badania prognostyczne staje się coraz ważniejsza w medycynie klinicznej, rzeczywista metodologia za nim jest stosunkowo słabo rozwinięty. Celem tego kursu jest do naprawienia tej nierównowagi.

Summer School Muscle School: ćwiczenia mięśni w zdrowiu i chorobie

University of Pisa Summer & Winter Schools
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 11 dni Lipiec 2020 Włochy Pisa

Kurs wskaże najbardziej nowatorskie badania i klinicznie stosowane kwestie dotyczące roli ćwiczeń mięśniowych zarówno u zdrowych osób, jak i pacjentów dotkniętych różnymi typami pierwotnych lub wtórnych zaburzeń nerwowo-mięśniowych, koncentrując się na fizjopatologii, zagadnieniach metodologicznych, urządzeniach bioinżynieryjnych i postępach terapeutycznych, w szczególności w leczeniu podstawowych objawów nietolerancji wysiłkowej, takich jak zmęczenie i jego korelacje.

Kurs metod jakościowych w badaniach systemów zdrowotnych (hsr)

Royal Tropical Institute (KIT)
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 3 tyg. Styczeń 2020 Niderlandy Amsterdam

Kurs skupia się na jakościowych badań systemów ochrony zdrowia. Uczestnicy zdobywają doświadczenie na każdym etapie procesu badawczego jakościowej i nauczyć się sposobów zwiększenia wykorzystania wyników badań.

Korzystanie z GIS dla globalnego zdrowia

Royal Tropical Institute (KIT)
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 2 tyg. Czerwiec 2020 Niderlandy Amsterdam

Kurs stanowi wprowadzenie do korzystania z GIS w programach zwalczania chorób i zapewnia wiedzę i podstawowe umiejętności w zakresie wykorzystania GIS do kontroli chorób, koncentrując się na epidemiologicznej ocenie obciążenia chorobami oraz usprawnieniu programowego planowania i zarządzania.

Międzynarodowy Letni Uniwersytet Hessen - Innowacja i regulacja w Pharma

Justus-Liebig-Universität Gießen
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 4 tyg. Skontaktuj się ze szkołą Niemcy Giessen

Część akademicka naszego programu ma na celu edukowanie uczestników w bardzo ważnych dziedzinach innowacji i regulacji w dziedzinie farmacji i MedTech. Ze względu na swoją interdyscyplinarną orientację (farmacja / ekonomia / MedTech / prawo co tydzień) program adresowany jest do studentów studiów licencjackich i magisterskich oraz młodych specjalistów, którzy mają pewną wiedzę wstępną, np. W dziedzinie prawa, ekonomii, zarządzania, medycyny, farmacji lub podobny. Oprócz akademickiej części programu, dwie trzydniowe wycieczki do Berlina i Brukseli oraz dwudniowe wycieczki do wiodących firm farmaceutycznych dodadzą praktyczny element do treści zdobytych w klasie.