Filter
Kursy
Włochy Typ studiów: Wszystkie Tempo: Wszystkie

Szukaj tutaj najlepszych szkół i uniwersytetów na studia licencjackie!

Kursy oferowane są w wielu różnych kategoriach. Niektóre popularne obszary zainteresowania obejmują język, lotnictwo, ekonomia, studia biznesu, zarządzania, sztuki, inżynierii i przyjęć testuje przygotowania. Zajęcia te mogą pomóc poszerzyć umiejętności pracy lub prowadzić do nowej pracy lub hobby.

Badanie nauk biomedycznych łączy różnorodne i specjalistyczne dyscypliny, takie jak farmakologia, anatomia i immunologia. Naukowcy zajmujący się biomedycznymi badaniami naukowymi szukają sposobów na utrzymanie, a nawet poprawę zdrowia u zwierząt i ludzi.

Włochy, oficjalnie Republika Włoska, to jednolita republika parlamentarna w ramach Unii Europejskiej, znajduje się w południowej Europie. Na północy graniczy z Francja, Szwajcaria, Austria i Słowenia po Alpach.

Znajdź najlepsze uczelnie, szkoły biznesu i uniwersytety oferujące studia licencjackie w Europie, USA, Azji, Australii i wielu innych! Zaoszczędź czas!

Czytaj więcej Pokaż mniej

1 Wyniki z Nauki biomedyczne, Włochy

University of Pisa Summer & Winter Schools

Kurs wskaże najbardziej nowatorskie badania i klinicznie stosowane kwestie dotyczące roli ćwiczeń mięśniowych zarówno u zdrowych osób, jak i pacjentów dotkniętych różnymi ... [+]

O

Kurs wskaże najbardziej nowatorskie badania i klinicznie stosowane kwestie dotyczące roli ćwiczeń mięśniowych zarówno u zdrowych osób, jak i pacjentów dotkniętych różnymi typami pierwotnych lub wtórnych zaburzeń nerwowo-mięśniowych, koncentrując się na fizjopatologii, zagadnieniach metodologicznych, urządzeniach bioinżynieryjnych i postępach terapeutycznych, w szczególności w leczeniu podstawowych objawów nietolerancji wysiłkowej, takich jak zmęczenie i jego korelacje.

Cel

Fizjologia i anatomia mięśnia szkieletowego. Patofizjologia mięśni szkieletowych i choroby mięśni. Zmęczenie mięśni: definicja i sposób oceny. Biochemiczne aspekty ćwiczeń w zdrowiu i chorobie. Choroby mięśniowe: rola bioeneneringu. Rola ćwiczeń fizycznych w zdrowych mięśniach i chorobach. Dieta i ćwiczenia, suplementy, doping. Głos pacjentów Sport i niepełnosprawność: legalne działania.... [-]

Włochy Pisa
Lipiec 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
11 dni
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku