Filter
Kursy
Jamajka Typ studiów: Wszystkie Tempo: Wszystkie

Znajdź uniwersytety, kolegia i szkoły biznesu w programach Jamajka kawalerów oferty.

Kursy oferowane są indywidualnie zajęcia, które zapewniają możliwości kształcenia wyższego w różnych dziedzinach nauki. Przyjmując cykl zajęć skupionych w jednej kategorii, uczniowie mogą realizować świadectwo lub dyplom w zakresie ich zainteresowania.

Jamajka to wyspiarskie państwo położone na Morzu Karaibskim, obejmujący trzecią co do wielkości wyspa Wielkich Antyli.

Uniwersytety za dyplom licencjacki Jamajka. Znajdź wszystkie informacje na temat szkół oferujących dyplom licencjacki%% COUNTRY_ARTICLE%% Jamajka tutaj.

Czytaj więcej Pokaż mniej
Inne możliwe programy w Ameryce Środkowej i na Karaibach

Wyniki wyszukiwania

Edna Manley College of the Visual and Performing Arts

Podyplomowe Terapia Sztuka Certyfikat zapewnia jednostki ze zdolnością do zrozumienia, jak zastosować sztukę wizualną w procesie psychologicznej. ... [+]

Oczywiście - Podyplomowe Certificate in Art Therapy

Podyplomowe Terapia Sztuka Certyfikat zapewnia jednostki ze zdolnością do zrozumienia, jak zastosować sztukę wizualną w procesie psychologicznej. Umożliwia jednostce zintegrować go jako leczniczy modalności w takim ustawieniu. Pozwoli to uczestnik uzyskanie wiedzy teoretycznej i umiejętności kliniczne praktyka arteterapii z klientami z różnych problemów fizycznych i psychicznych, pod bezpośrednim nadzorem zarejestrowanego lub licencjonowanego Art terapeuty.

Program prowadzony jest w trybie online i składa się z pięciu kolejnych pięciu (5) moduły tygodnie i procesu szkoleniowego. Program jest skierowany do absolwentów EMCVPA, nauczycieli sztuki, edukacji specjalnej nauczycieli, wychowawców wczesnego dzieciństwa, pielęgniarek, pracowników socjalnych, psychologów, mowy i języka patologów, terapeutów zajęciowych i fizjoterapeutów, którzy pragną zintegrować wykorzystanie sztuki w ich praktyce zdrowia psychicznego.... [-]

Jamajka Kingston
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
25 tyg.
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku