$close

Filtry

Zobacz wyniki

Znajdź uniwersytety, kolegia i szkoły biznesu w programach IIrlandia kawalerów oferty.

Kursy oferowane są indywidualnie zajęcia, które zapewniają możliwości kształcenia wyższego w różnych dziedzinach nauki. Przyjmując cykl zajęć skupionych w jednej kategorii, uczniowie mogą realizować świadectwo lub dyplom w zakresie ich zainteresowania.Irlandia jest wyspą na północny-zachód od kontynentalnej Europy. Jest to trzecia co do wielkości wyspa w Europie i XX-najwięk… Czytaj więcej

Kursy oferowane są indywidualnie zajęcia, które zapewniają możliwości kształcenia wyższego w różnych dziedzinach nauki. Przyjmując cykl zajęć skupionych w jednej kategorii, uczniowie mogą realizować świadectwo lub dyplom w zakresie ich zainteresowania.

Irlandia jest wyspą na północny-zachód od kontynentalnej Europy. Jest to trzecia co do wielkości wyspa w Europie i XX-największa wyspa na Ziemi. Na wschodzie jest większe wyspy Wielkiej Brytanii, od którego jest oddzielony przez Morze Irlandzkie.

Dublin, Leinster, który jest z prowincji, to nowoczesne centrum z instytucjami edukacyjnymi, które są znane z wysokiej jakości edukacji. To miasto ma wielkie znaczenie kulturowe. Oferuje on trzy główne uczelnie do osób ubiegających się o Wykształcenie: University of Dublin, National University of Ireland i Dublin City University.

Uniwersytety za dyplom licencjacki IIrlandia. Znajdź wszystkie informacje na temat szkół oferujących dyplom licencjacki%% COUNTRY_ARTICLE%% IIrlandia tutaj.

Pokaż mniej
$format_list_bulleted Filtry
Sortuj według:
Polecane Najnowsze Tytuł
FutureLearn
Dublin, IIrlandia

Dowiedz się, jak zadbać o zdrowie fizyczne i psychiczne po porodzie i poczuj wsparcie w okresie poporodowym.

Dowiedz się, jak zadbać o zdrowie fizyczne i psychiczne po porodzie i poczuj wsparcie w okresie poporodowym. -
Kursy
studia niestacjonarne
4 tyg.
Język angielski
Online
 
FutureLearn
Dublin, IIrlandia

Dowiedz się, jak ćwiczenia fizyczne mogą pomóc pacjentom, w tym pacjentom z chorobami układu krążenia, problemami zdrowia psychicznego i rakiem.

Dowiedz się, jak ćwiczenia fizyczne mogą pomóc pacjentom, w tym pacjentom z chorobami układu krążenia, problemami zdrowia psychicznego i rakiem. -
Kursy
studia niestacjonarne
2 tyg.
Język angielski
Online