Filter
Kursy
Hiszpania Madrid Typ studiów: Online Tempo: Wszystkie

Najlepsze uniwersytety, uczelnie i szkoły biznesu w Madrid

Kursy oferowane są w wielu różnych kategoriach. Niektóre popularne obszary zainteresowania obejmują język, lotnictwo, ekonomia, studia biznesu, zarządzania, sztuki, inżynierii i przyjęć testuje przygotowania. Zajęcia te mogą pomóc poszerzyć umiejętności pracy lub prowadzić do nowej pracy lub hobby.

Ponieważ wszystkie klasy są już studenci nie będą musieli pojawić się na zajęciach. Rozkłady jazdy może nie być tak rygorystyczne, kiedy lekcje on-line. Studenci mogą pracować i wykonywać zadania, gdy są one gotowe i na własnym tempie. W kilku kursów online stopnia, studenci nie oczekuje się zajęcia fakultatywne, chyba że potrzebne ich głównym. To pozwala studentom skupić się na i studiować w szczególności to, czego potrzebują, aby dowiedzieć się o ich działalności. Dla wielu studentów, którzy mają pasję do nauki informacje dotyczące ich głównych, internetowych programów studiów pracować doskonała jak to podejście pozwoli zaoszczędzić czas i studentów pomocy zdobyć dyplom szybciej.

Hiszpania, oficjalnie Królestwo Hiszpanii, jest suwerennym państwem i państwem członkowskim Unii Europejskiej. Znajduje się na Półwyspie Iberyjskim w południowo-zachodniej Europie. Hiszpańskie uniwersytety regulować dostęp do swoich stopni i ustalenie opłat akademickich. Mogą również oferować nieoficjalnych podyplomowe stopni. Stolica Madryt ma możliwie największą liczbę barów na mieszkańca dowolnego europejskiego miasta i bardzo aktywnego życia nocnego.

Madryt Miasto jest stolicą Hiszpanii. To jest obszar metropolitalny z ponad 3 mln mieszkańców. Ma arenę nazwie Las Ventas w której odbywają się coroczne wydarzenie walki byków. Miasto ma wiele publicznych i prywatnych uczelni.

Na tej stronie możesz sprawdzić uniwersytetów, kolegiów i szkół biznesu w Madrid. Będzie łatwo znaleźć wszystkie informacje na temat najlepszych uczelni w rankingu w Madrid. Kliknij na \ "Czytaj więcej " Szczegółowy opis uczelni oraz przegląd oferowanych programów studiów.

Znajdź na uniwersytetach w Madrid i przeglądać swoje programy, aby znaleźć te, które odpowiadają Ci najbardziej. Pobierz wszystkie informacje na temat różnych możliwości studiowania w Madrid i porównaj Czesne i długość studiów. Możesz zaoszczędzić czas i uczelni kontaktowych w Madrid bezpośrednio: wypełnić \ "Zadaj pytanie informacje " formularz, który będzie można umieścić w kontakcie z biurem rekrutacji.

Rozpocznij wyszukiwanie dla swojej przyszłej edukacji od razu!

Czytaj więcej Pokaż mniej

18 Wyniki z Studia magisterskie, Madrid, Online

IEEF Instituto Español para la Educación y la Formación

Kurs dla lekarzy w dziedzinie farmacji i parafarmatyki zapewnia dostęp do jednej z najbardziej pożądanych zawodów na rynku pracy oraz ogromny wzrost dzięki rozprzestrzeni ... [+]

Jedna z najbardziej pożądanych zawodów na rynku pracy ze względu na wielki rozwój aptek i parafarmaceutyków.

Kurs techniczny w dziedzinie farmacji i parafarmaceutyki zapewnia dostęp do jednej z najbardziej pożądanych profesji na rynku pracy, a także z dużym szczęsciem wynikającym z rozprzestrzeniania się aptek i parafarmartii na terenie całego stanu.

Ponadto nasz kurs przygotuje Cię, abyś mógł przedstawić pełną gwarancję bezpłatnych testów na uzyskanie Oficjalnego stopnia PR i zostać farmaceutą i farmaceutą, z którymi będziesz mógł rywalizować o dostęp do Zdrowia Publicznego.

Jeśli wolisz, ten kurs jest również nauczany online.

Nauczysz sięPodstawy farmakologii i zapoznasz się z terminologią związaną z lekami i ich przygotowaniem.Możesz pomóc w wydawaniu i opracowywaniu produktów farmaceutycznych i pokrewnych.Uczestniczyć w sprzedaży produktów farmaceutycznych i parafarmaceutycznych, promując promocję zdrowia.Wykonuj zadania administracyjne i kontrolę magazynu, przestrzegając specyfikacji jakości, bezpieczeństwa i ochrony środowiska.Możesz pracowaćZakłady farmaceutyczne.ParafarmacjaSklepy kosmetyczneSklepy z lekami.Apteki szpitalne.Laboratoria analizy klinicznej.KWALIFIKACJA:... [-]
Hiszpania Madrid
Wrzesień 2019
Język angielski
Online
Czytaj więcej po polsku
IEEF Instituto Español para la Educación y la Formación

Jest to osoba, która pomaga dentystom w profilaktyce zdrowia jamy ustnej zgodnie z kryteriami kompetencyjnymi wyznaczonymi przez specjalistę stomatologa. Jest także asyst ... [+]

Pracuj jako higienista dentystyczna w klinikach stomatologicznych jako dentysta pomocniczy

Czy osoba, która pomaga stomatologowi w profilaktyce zdrowia jamy ustnej zgodnie z kryteriami kompetencji wyznaczonymi przez specjalistę stomatologa. Jest także asystentem stomatologa w procesie opieki nad pacjentami, który stosuje normy biobezpieczeństwa w codziennej praktyce i zajmuje się czynnościami administracyjnymi biura.

W ostatnich latach higienistka stomatologiczna stała się regularnym i często niezbędnym członkiem naszych gabinetów stomatologicznych. Higienista stomatologiczna jest asystentem, który pomaga dentystom w pewnych pełnionych przez niego funkcjach, które mają minimalną możliwość wywoływania niepożądanych efektów.... [-]

Hiszpania Madrid
Wrzesień 2019
Język hiszpański
Online
Czytaj więcej po polsku
IEEF Instituto Español para la Educación y la Formación

Zostań specjalistą od chiromassażu i pracuj nad tym, co lubisz ... [+]

Opis przebiegu Quiromasajista w Madrycie

Ten kurs Quiromasajista w Madrycie (szkolenie bezpośrednie) jest zgodny ze specyfikacją BOE dla tego szkolenia. Po zakończeniu otrzymasz tytuł Quiromasajista i odpowiednie certyfikaty. Każdego dnia coraz więcej ludzi stawia na swoje zdrowie i inwestuje w dobre samopoczucie, zdobywając więcej wykwalifikowanych specjalistów.

Jeśli wolisz, ten kurs jest również nauczany online.

Czego się nauczę?

Nauczysz się anatomii, różnych systemów ludzkiego ciała i jak wpływać na nich za pomocą chiromassage, łącząc teorię i praktykę z kolegami z klasy:

Podstawowe techniki masażu podstawowego i relaksacyjnego, działające na różne części ciała.Specyficzne techniki, które pozwalają nam działać na stawy i mięśnie skurczone, aby przywrócić ich funkcjonalność, ucząc się rozciągania i mobilizacji każdej grupy mięśniowej.Zręczność manualna konieczna do zastosowania różnych technik.Szczególna wiedza na temat ludzkiego ciała, z anatomicznego i fizjologicznego punktu widzenia.Techniki mające zastosowanie do każdej części ciała.Zaplanuj prawidłowo różne techniki masażu, które będą stosowane w zależności od dolegliwości i rodzaju pacjenta.Opanuj niezbędne manipulacje, aby móc pracować i rozluźnić mięśnie całego ciała, uzyskując wszystkie korzyści dobrze zastosowanego chiromassage.Czy potrzebuję wcześniejszego szkolenia?... [-]
Hiszpania Madrid
Wrzesień 2019
Język hiszpański
Online
Czytaj więcej po polsku
IEEF Instituto Español para la Educación y la Formación

Zostań certyfikowanym specjalistą, ćwicz w najlepszych firmach i pracuj nad tym, co lubisz ... [+]

Opis kursu Asystenta apteki w Madrycie

Asystent apteki jest osobą odpowiedzialną za pomoc farmaceucie w takich zadaniach, jak przyjmowanie, obsługa klienta, przygotowywanie receptur wzorcowych, zamawianie do laboratoriów itp. Oznacza to, że pomagają farmaceucie we wszystkich dziedzinach pracy.

Ten kurs Asystenta farmacji Face-to-face w Madrycie jest zgodny z wytycznymi BOE dla tego typu szkoleń. Dzięki temu kursowi możesz pracować jako asystent w aptekach i parafiach.

Po zakończeniu części teoretycznej będziesz miał prawo do 160 godzin staży w firmach w Madrycie, z realnymi szansami na znalezienie pracy.

Jeśli wolisz, ten kurs jest również nauczany online.... [-]

Hiszpania Madrid
Wrzesień 2019
Język hiszpański
Online
Czytaj więcej po polsku
IEEF Instituto Español para la Educación y la Formación

Zostań certyfikowanym specjalistą, ćwicz w najlepszych firmach i pracuj nad tym, co lubisz ... [+]

Strażnik instytucji zdrowotnych

Bezpośredni kurs Lidera Instytucji Zdrowotnej w Madrycie z IEEF. Dzięki stażom w szpitalach i ośrodkach zdrowia oraz realnych możliwościach zdobycia pracy po stażu.

Jeśli wolisz, ten kurs jest również nauczany online.

funkcjeBezzwłocznie przetwarzają lub przeprowadzają komunikaty ustne, dokumenty lub przedmioty powierzone im przez przełożonych.Przekażą z jednej usługi na inny sprzęt lub meble, które są im wskazane.Wykonają odpowiednie służby straży w ramach ustalonych zmian.Będą wykonywać wyjątkowo te zadania związane z czyszczeniem, które zostały im powierzone, gdy ich wydajność przez personel płci żeńskiej nie jest odpowiednia lub dekoracyjna w zależności od sytuacji, miejsca, trudności w posługiwaniu się, ciężaru przedmiotów lub pomieszczeń do czyszczenia.Będą dbać, podobnie jak reszta personelu, o to, że pacjenci nie nadużywają rzeczy i ubrań w Instytucji, unikając ich pogorszenia lub instruując ich w zakresie użytkowania i obsługi żaluzji, zasłon i narzędzi serwisowych w ogóle.Będą one służyć jako operatorzy dźwigów, gdy zostaną im specjalnie przydzielone zadania lub wymagają tego potrzeby serwisu.Będą monitorować wpisy instytucji, nie zezwalając na dostęp do swoich obiektów bardziej niż upoważnione osoby.Będą odpowiedzialni za nocny nadzór, zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynku, z którego drzwi usług uzupełniających zostaną zamknięte.Będą oni nieustannie czuwać nad możliwie największą porządnością i milczeniem we wszystkich zależnościach instytucji.Będą informować swoich bezpośrednich przełożonych o uszkodzeniach lub anomaliach, które znaleźli podczas czyszczenia i konserwacji budynku lub materiałów.Będą monitorować dostęp i pobyt członków rodziny i gości w pokojach chorych, nie pozwalając na wjazd więcej niż upoważnionym osobom, dbając o to, aby nie wprowadzać do instytucji więcej niż te paczki wyraźnie upoważnione przez Dyrekcję.Będą również monitorować... [-]
Hiszpania Madrid
Wrzesień 2019
Język hiszpański
Online
Czytaj więcej po polsku
IEEF Instituto Español para la Educación y la Formación

Zostań certyfikowanym specjalistą, ćwicz w najlepszych firmach i pracuj nad tym, co lubisz ... [+]

Opis kursu asystenta dentysty w Madrycie

Ten kurs Asystenta Odontologii w Madrycie (szkolenie bezpośrednie) ma na celu szkolenie specjalistów, którzy wspierają specjalistów stomatologów w ich pracy na rzecz zdrowia. Po zakończeniu części teoretycznej będziesz miał prawo do 160 godzin staży w firmach z branży, z realnymi szansami na znalezienie pracy.

Jest to osoba, która pomaga dentystom w profilaktyce zdrowia jamy ustnej zgodnie z kryteriami kompetencyjnymi wyznaczonymi przez specjalistę stomatologa. Jest także asystentem stomatologa w procesie opieki nad pacjentami, który stosuje normy biobezpieczeństwa w codziennej praktyce i zajmuje się czynnościami administracyjnymi biura.... [-]

Hiszpania Madrid
Wrzesień 2019
Język hiszpański
Online
Ośrodek kształcenia i studia online
Czytaj więcej po polsku
IEEF Instituto Español para la Educación y la Formación

Zostań certyfikowanym specjalistą, ćwicz w najlepszych firmach i pracuj nad tym, co lubisz ... [+]

Opis kursu Tanatoestética i Tanatopraxia w Madrycie

Kursy Tanatoestética i Tanatopraxia w Madrycie są zgodne ze specyfikacją BOE dla tego szkolenia. Nasi studenci są znani z głównych firm w branży, którzy proszą o staże (aw wielu przypadkach także o zatrudnienie). Moduły szkoleniowe i liczba godzin ćwiczeń są dostosowane do struktury szkoleniowej certyfikacji zawodowej.

Na koniec będziesz miał tytuł Technika w Tanatoestética i wprowadzenie do Tanatopraksji oraz odpowiednie certyfikaty. Będziesz mieć prawo do 160 godzin staży w wiodących firmach w branży, z realnymi szansami na znalezienie pracy. Jest to dziedzina o dużym zapotrzebowaniu na specjalistów i dobrych zarobkach.... [-]

Hiszpania Madrid
Wrzesień 2019
Język hiszpański
Online
Czytaj więcej po polsku
IEEF Instituto Español para la Educación y la Formación

Zostań certyfikowanym specjalistą, ćwicz w najlepszych firmach i pracuj nad tym, co lubisz ... [+]

Opis kursu Zootechnika weterynaryjnego w Madrycie

Ten kurs Animal Veterinary Assistant Zoo w Madrycie (twarz) jest zgodny ze specyfikacją BOE dla tego szkolenia. Nasi studenci są znani z głównych firm w branży, którzy proszą o staże (aw wielu przypadkach także o zatrudnienie).

Na koniec będziesz mieć tytuł Pomocniczego zwierzęcego weterynarza z ZOO i odpowiednie certyfikaty. Będziesz mieć prawo do 160 godzin staży w firmach z branży, z prawdziwymi szansami na znalezienie pracy.

Jeśli wolisz, ten kurs jest również nauczany online.

Czego się nauczę?

Dzięki temu kursowi uzyskasz niezbędną wiedzę do obsługi, wsparcia, pierwszej pomocy, szczepień i planów przeciwpasożytniczych, żywności i zarządzania reprodukcją głównych dzikich zwierząt w ogrodach zoologicznych.... [-]

Hiszpania Madrid
Wrzesień 2019
Język hiszpański
Online
Czytaj więcej po polsku
IEEF Instituto Español para la Educación y la Formación

Zostań certyfikowanym nauczycielem, ćwicz w najlepszych firmach i pracuj nad tym, co lubisz ... [+]

Opis kursu Equitation Monitor w Madrycie

Kurs Equitation Monitor w Madrycie (szkolenie bezpośrednie) jest zgodny ze specyfikacją BOE dla tego stopnia. Nasi studenci są znani z głównych firm w branży, którzy proszą o staże (aw wielu przypadkach także o zatrudnienie).

Na końcu pojawi się tytuł Equitation Monitor i odpowiednie certyfikaty. Będziesz mieć prawo do 160 godzin staży w firmach z branży, z prawdziwymi szansami na znalezienie pracy.

Czego się nauczę?

Ten kurs ma na celu dostarczenie wiedzy i środków technicznych dla osób, które chcą profesjonalnie poświęcić się nauczaniu jeździectwa.

Naszą zasadą jest dążenie do doskonałości w szkoleniu, tak aby monitor certyfikowany przez nasze centrum zawsze miał więcej możliwości zawodowych niż inne szkolenia, które nie mają aprobaty dla naszej pieczęci.... [-]

Hiszpania Madrid
Wrzesień 2019
Język hiszpański
Online
Ośrodek kształcenia i studia online
Czytaj więcej po polsku
IEEF Instituto Español para la Educación y la Formación

Zostań certyfikowanym specjalistą, ćwicz w najlepszych firmach i pracuj nad tym, co lubisz ... [+]

Opis kursu Equestrian Veterinary Technical Assistant (szkolenie face-to-face w Madrycie)

Ten Kurs Weterynaryjnego Asystenta Technicznego odbywa się zgodnie ze specyfikacją BOE dotyczącą tego szkolenia. Nasi studenci są znani z głównych firm w branży, którzy proszą o staże (aw wielu przypadkach także o zatrudnienie).

Na koniec otrzymasz tytuł Equestrian Veterinary Technical Assistant Course oraz odpowiednie certyfikaty. Będziesz mieć prawo do 160 godzin staży w firmach z branży, z prawdziwymi szansami na znalezienie pracy.

Jeśli wolisz, ten kurs jest również nauczany online.

Czego się nauczę?

Pod koniec kursu będziesz asystentem w klinice koni, asystentem weterynarii w opiece nad końmi, w zadaniach profilaktyki, pierwszej pomocy i konserwacji obiektów, a szczególnie jako asystent sali operacyjnej.... [-]

Hiszpania Madrid
Wrzesień 2019
Język hiszpański
Online
Ośrodek kształcenia i studia online
Czytaj więcej po polsku
IEEF Instituto Español para la Educación y la Formación

Zostań certyfikowanym specjalistą, ćwicz w najlepszych firmach i pracuj nad tym, co lubisz ... [+]

Opis kursu Veterinary Technician

Ten kurs Veterinary Technician stosuje się do specyfikacji BOE dotyczących tego szkolenia. Nasi studenci są znani z głównych firm w branży, którzy proszą o staże (aw wielu przypadkach także o zatrudnienie).

Na koniec otrzymasz tytuł Veterinary Technician oraz odpowiednie certyfikaty. Będziesz mieć prawo do 160 godzin staży w firmach z branży, z prawdziwymi szansami na znalezienie pracy.

Jeśli wolisz, ten kurs jest również nauczany online.

Czego się nauczę?

Wiedza teoretyczna i praktyczna niezbędna do wykonywania tego zawodu. Będziesz doskonalić swoje umiejętności techniczne w wykonywaniu codziennych zadań, jako profesjonalista w świecie medycyny weterynaryjnej i zakładów zajmujących się zwierzętami.... [-]

Hiszpania Madrid
Wrzesień 2019
Język hiszpański
Online
Czytaj więcej po polsku
IEEF Instituto Español para la Educación y la Formación

Zostań certyfikowanym specjalistą, ćwicz w najlepszych firmach i pracuj nad tym, co lubisz ... [+]

Opis asystenta kursu Attention in Veterinary Clinics (Madryt)

Ten kurs Uwaga na uwagę w klinikach weterynaryjnych jest dostosowany do oficjalnych przepisów opublikowanych w dekrecie królewskim 140/2011, BOE nr 41 z 17 lutego 2011. Nasi studenci są znani z głównych firm w branży, którzy żądają ich praktyki (aw wielu przypadkach zatrudnianie).

Na koniec będziesz mieć tytuł Asystenta Uwaga w Klinikach Weterynaryjnych i odpowiednie certyfikaty. Będziesz mieć prawo do 320 godzin praktyk w firmach z branży, z prawdziwymi szansami na znalezienie pracy.

Jeśli wolisz, ten kurs jest również nauczany online.

Czego się nauczę?

Pod koniec kursu będziesz mógł wykonywać profesjonalną opiekę nad zwierzętami i będziesz znał podstawy opieki i uwagi zwierząt domowych z punktu widzenia zdrowia.... [-]

Hiszpania Madrid
Wrzesień 2019
Język hiszpański
Online
Ośrodek kształcenia i studia online
Czytaj więcej po polsku
Academia de Psicoanalisis

Zygmunt Freud wykazał, tworząc doktrynę psychoanalityczną, że wszystkie nasze zachowania, uczucia i sposoby wzajemnego związku są determinowane przez nieświadome dla nas ... [+]

Kurs teoretyczno-praktycznej specjalizacji o charakterze semi-face 10 teoretycznych godzin i 10 praktycznych godzin miesięcznie.

Zajęcia teoretyczne: odbywają się w Madrycie w Hiszpanii w ostatni piątek i sobotę każdego miesiąca. Te spotkania obejmują:Stabilny zespół dydaktyczny Akademii PsychoanalizySpecjaliści z Hiszpanii specjalizowali się w konkretnych tematach należących do każdego modułuJeden nauczyciel miesięcznie od zespołu w Zygmunt Freud Privatuniversität w WiedniuDlaczego warto studiować w Akademii Psychoanalizy

Zygmunt Freud wykazał, tworząc doktrynę psychoanalityczną, że wszystkie nasze zachowania, uczucia i sposoby wzajemnego związku są determinowane przez nieświadome dla nas motywacje, choć nie mniej potężne. Takie motywacje odnoszą się do historii podmiotu, historii, która nie jest wyrażona jako przeszłość chronologicznie "przewyższana", ale jako tu i teraz w permanentnym powtórzeniu. Powiązania, które sprawiają, że mówimy istoty, których historia przychodzi, wskazuje na strukturę, przeznaczenie dla podmiotu.... [-]

Hiszpania Madrid
Skontaktuj się ze szkołą
Język hiszpański
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
2 lat(a)
Online
Czytaj więcej po polsku
Escuela Europea de Salud

Szkolenie odbędzie się w całości w trybie na odległość, dając uczniowi materiał opublikowany w formie książki (IFBN Ministerstwa Kultury, spersonalizowane wyniki) oraz w ... [+]

Ekspert w dziedzinie inteligencji emocjonalnej

Szkolenie odbędzie się w całości w trybie na odległość, dając uczniowi materiał opublikowany w formie książki (IFBN Ministerstwa Kultury, spersonalizowane wyniki) oraz w formacie pdf na pendrive z tabletu lub laptopa (wybór) i Ocena zostanie włączona platformę odzwierciedlać wpływ interakcji między nauczycielem-uczeń / A, które są odzwierciedlone ocen, oceny, tezę, łączność czasu i ogólne pytania, które mogą wystąpić po szkoleniu, zapewnienie stałego UEMC dostępu.

Podczas rozwoju kursu studenci będą w kontakcie z opiekunem lub kurs wychowawców na stałe za pomocą narzędzi udostępnionych w harmonogramie.... [-]

Hiszpania Madrid
Wrzesień 2019
Zaoczne
2 - 6 miesiące
Online
Czytaj więcej po polsku
Escuela Europea de Salud

Szkolenie odbędzie się w całości w trybie na odległość, dając uczniowi materiał opublikowany w formie książki (IFBN Ministerstwa Kultury, spersonalizowane wyniki) oraz w ... [+]

Ekspert od zaburzeń odżywiania i otyłości

Szkolenie odbędzie się w całości w trybie na odległość, dając uczniowi materiał opublikowany w formie książki (IFBN Ministerstwa Kultury, spersonalizowane wyniki) oraz w formacie pdf na pendrive z tabletu lub laptopa (wybór) i Ocena zostanie włączona platformę odzwierciedlać wpływ interakcji między nauczycielem-uczeń / A, które są odzwierciedlone ocen, oceny, tezę, łączność czasu i ogólne pytania, które mogą wystąpić po szkoleniu, zapewnienie stałego UEMC dostępu.

Podczas rozwoju kursu studenci będą w kontakcie z opiekunem lub kurs wychowawców na stałe za pomocą narzędzi udostępnionych w harmonogramie.... [-]

Hiszpania Madrid
Wrzesień 2019
Zaoczne
2 - 6 miesiące
Online
Czytaj więcej po polsku