Filter
Kursy
Typ studiów: Wszystkie Tempo: Wszystkie

Szukaj tutaj najlepszych szkół i uniwersytetów na studia licencjackie!

Ogólnie rzecz biorąc, termin "Pole" odnosi się do programu akademickiego, że jeden uczestniczy w na określony czas w celu poszerzenia rozumienie danego przedmiotu lub dyscypliny naukowej.

Tylko to, co jest oczywiście w fizjoterapii? Program ten ma na celu przygotowanie uczestników do kariery leczeniu osób cierpiących z powodu chorób i innych dolegliwości poprzez połączenie aktywności fizycznej, terapii, edukacji i instrukcji i wskazówek. Podczas Program kursu będzie różne w zależności od programu i kraju do drugiego, uczniowie powinni zazwyczaj oczekują, przegląd zagadnień dotyczących zapobiegania chorobom i leczenia bólu. Studenci mogą również nauczyć się jak leczyć i poprowadzi osób cierpiących na długotrwałe lub przewlekłych urazów i chorób w ramach kursu fizjoterapii. Wiele kursów obejmie pogłębione badania dotyczące anatomii i fizjologii.

Większość studentów zapisać się na te kursy, aby wzmocnić swoje CV oraz ich zrozumienie tematu. Często zdarza się, zatrudnienia i potencjalne zyski w dziedzinie wzrośnie obok czyjegoś poziomu wykształcenia.

Kursy Fizjoterapia różnią się pod względem zawartości i ceny. Ze względu na silne rozbieżności między kosztami oczywiście ze względu na położenie geograficzne, oczywiście popularności i spraw z nimi związanych, studentów poszukujących celu uzyskania dostępu do danego programu fizjoterapii powinien zapytać w kampusie o aktualnych kosztów czesnego.

Wiele osób, które kursy pełna rehabilitacja iść do pracy jako praktykujących fizjoterapeutów. Pozostałe znajdują zatrudnienie na stanowiskach związanych z medycyny sportowej i trochę pracy jako fizjoterapeutów lub kręgarzy. Generalnie, ci, którzy skutecznie zakończyć te programy znaleźć pracę w ramach różnych komponentów systemu opieki zdrowotnej.Niektórzy idą na edukację, aby rozwinąć ich jeszcze bardziej, podczas gdy inni zdecydują się uczyć fizjoterapii w szkole, na uniwersytecie lub prywatnym.

Wiele szkół na całym świecie oferują szkolenia online i zajęć związanych z fizjoterapią, a nasza baza danych jest doskonałą bazą wypadową do odkrywania interesujących programów. Szukaj programie i skontaktuj się bezpośrednio biuro przyjęć szkoły do ​​wyboru przez wypełnienie formularza głównego.

Czytaj więcej Pokaż mniej

5 Wyniki z Fizjoterapia

IEEF Instituto Español para la Educación y la Formación

Zostań specjalistą od chiromassażu i pracuj nad tym, co lubisz ... [+]

Opis przebiegu Quiromasajista w Madrycie

Ten kurs Quiromasajista w Madrycie (szkolenie bezpośrednie) jest zgodny ze specyfikacją BOE dla tego szkolenia. Po zakończeniu otrzymasz tytuł Quiromasajista i odpowiednie certyfikaty. Każdego dnia coraz więcej ludzi stawia na swoje zdrowie i inwestuje w dobre samopoczucie, zdobywając więcej wykwalifikowanych specjalistów.

Jeśli wolisz, ten kurs jest również nauczany online.

Czego się nauczę?

Nauczysz się anatomii, różnych systemów ludzkiego ciała i jak wpływać na nich za pomocą chiromassage, łącząc teorię i praktykę z kolegami z klasy:

Podstawowe techniki masażu podstawowego i relaksacyjnego, działające na różne części ciała.Specyficzne techniki, które pozwalają nam działać na stawy i mięśnie skurczone, aby przywrócić ich funkcjonalność, ucząc się rozciągania i mobilizacji każdej grupy mięśniowej.Zręczność manualna konieczna do zastosowania różnych technik.Szczególna wiedza na temat ludzkiego ciała, z anatomicznego i fizjologicznego punktu widzenia.Techniki mające zastosowanie do każdej części ciała.Zaplanuj prawidłowo różne techniki masażu, które będą stosowane w zależności od dolegliwości i rodzaju pacjenta.Opanuj niezbędne manipulacje, aby móc pracować i rozluźnić mięśnie całego ciała, uzyskując wszystkie korzyści dobrze zastosowanego chiromassage.Czy potrzebuję wcześniejszego szkolenia?... [-]
Hiszpania Madryt
Wrzesień 2020
Język hiszpański
Ośrodek kształcenia
Online
Czytaj więcej po polsku
ONCAMPUS

... [+]

Układ rozrodczy

Odporność

Choroba

Przepływ energii i cykle biogeochemiczne

Układ trawienny

Homeostaza, nerki i wątroba

Oddychania komórkowego

Angielski Wymagania

Jeśli Twój poziom języka jest poniżej 4,0 IELTS lub równoważne następnie proponujemy program Przygotowanie języka angielskiego (ELPP)

Plan próbka Koszty i opłaty [-]
Wielka Brytania Cambridge
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 rok
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
NIVA Education

Zaburzenia mięśniowo-szkieletowe, takie jak bóle pleców i szyi, ramion jest głównym problemem w środowisku pracy i wiąże się ze zmniejszoną zdolnością do pracy i absencji ... [+]

Zaburzenia mięśniowo-szkieletowe, takie jak bóle pleców i szyi, ramion jest głównym problemem w środowisku pracy i wiąże się ze zmniejszoną zdolnością do pracy i absencji chorobowej. Badania interwencyjne z aktywności fizycznej w miejscu pracy mają w ostatnich latach wykazały obiecujące wyniki w zapobieganiu i zmniejszaniu bólu mięśniowo-szkieletowego i poprawa zdolności do pracy w różnych grupach zawodowych. Kurs dostarczy uczestnikom wiedzy teoretycznej i praktycznego doświadczenia, w jaki sposób zaprojektować, wykonać i ocenić interwencje pracy do zwiększonego wysiłku fizycznego i krótszy czas siedzi na poprawę układu mięśniowo-szkieletowego i układu krążenia.... [-]

Islandia Reykjavík
Język angielski
Zaoczne
3 dni
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Of Course Learning

Dowiedz się, jak używać medytacji uważności, aby radzić sobie ze stresem i lękiem, aby poprawić koncentrację i skupienie i pomóc zwiększyć wydajność i ogólne samopoczucie ... [+]

Dowiedz się, jak używać medytacji uważności, aby radzić sobie ze stresem i lękiem, aby poprawić koncentrację i skupienie i pomóc zwiększyć wydajność i ogólne samopoczucie.

Dzisiejszy świat jest zawsze w pośpiechu, ale dr Candace Cheng, założyciel z was Productions, nauczy Cię, jak doświadczyć go w pełni poprzez uważności i medytacji.

Kurs ten składa się głównie z filmów, które poprowadzi Cię przez medytacji uważności. Można wykonać filmy w sekwencji lub po prostu wybrać te zainteresowania.

Neurolodzy zbadali pozytywne skutki tego rodzaju medytacji i odkryli, że medytacja regularnie, nawet na krótki okres czasu, może przyczynić się do poprawy własnego stanu psychicznego i fizycznego samopoczucia. Wśród innych korzyści, uważność pomaga zmniejszyć:... [-]

Wielka Brytania UK Online Stany Zjednoczone USA Online
Otwarta rekrutacja
Język angielski
Zaoczne
Online
Czytaj więcej po polsku
International Open Academy

Rozpocznij satysfakcjonującą karierę jako asystent fizjoterapii. Dowiedz się o technikach fizjoterapii i swojej roli w pomaganiu pacjentom na drodze do wyzdrowienia. ... [+]

O tym kursie

Rozpocznij satysfakcjonującą karierę jako asystent fizjoterapii. Dowiedz się więcej na temat technik fizjoterapii i swojej roli w pomaganiu pacjentom na drodze do wyzdrowienia

Czy zawsze marzyłeś o karierze pomagającej ludziom z ich potrzebami zdrowotnymi?

Rozpocznij satysfakcjonującą karierę jako asystent fizjoterapii, w którym możesz dokonać znaczącej zmiany w życiu osób potrzebujących. Po ukończeniu tego kursu, aby zostać asystentem fizjoterapii, otrzymasz wiedzę i umiejętności niezbędne do rozpoczęcia ekscytującej kariery w fizjoterapii.

Asystenci fizjoterapii są ważną częścią procesu zdrowienia wielu pacjentów. Zapewniają niezbędny kontakt twarzą w twarz, wsparcie i pomagają w realizacji planów opracowanych przez fizjoterapeutę, aby pacjenci mogli wstać i odnieść sukces. Jako asystent fizjoterapii możesz natychmiast zmienić życie kogoś, kto boryka się z dolegliwościami i potrzebuje wsparcia.... [-]

Wielka Brytania Londyn
Otwarta rekrutacja
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
60 dni
Online
Czytaj więcej po polsku