Filter
Kursy
Typ studiów: Wszystkie Tempo: Wszystkie

Szukaj tutaj najlepszych szkół i uniwersytetów na studia licencjackie!

Kursy są realną opcją edukacyjną dla studentów, którzy chcą poprawić swoje umiejętności zawodowe, rozpocząć nową karierę lub zgłębić swoje hobby. W niektórych przypadkach zajęcia można zakończyć w okresie letnim. W innych przypadkach ukończenie programu kursu może potrwać kilka lat.

Czym są kursy w biostatyce? Kursy te badają gałąź statystyki, która zajmuje się zagadnieniami badawczymi związanymi ze zdrowiem publicznym, biologią i medycyną. Na ogół studenci zadają pytania dotyczące przyczyn chorób, skuteczności nowych leków i szans na przeżycie dla osób cierpiących na niektóre choroby. Tematy kursów mogą obejmować wprowadzenie do biostatystyki, metody w biostatyce, epidemiologię i biostatystykę, biostatystyki w zakresie regulacji produktów medycznych i podejmowania decyzji medycznych. Instrukcja może obejmować tomografię komputerową, brak analizy danych, metodologię badań klinicznych, modelowanie i statystyki matematyczne. Moduły nauczania składają się zazwyczaj z egzaminów, zadań i wykładów.

Studenci biostatystyki mogą uczyć się umiejętności takich jak rozwiązywanie problemów i krytyczne myślenie, które mogą zapewnić im przewagę na rynku pracy. Dodatkowo mogą rozwinąć umiejętności aktywnego słuchania, które mogą pomóc im odnosić się do ludzi, których spotykają przez całe życie.

Koszt rejestracji i rejestracji różni się w zależności od instytucji. Kiedy uczęszczają na kursy z biostatystyki, zachęca się uczniów do kontaktowania się ze szkołami z zapytaniami dotyczącymi wydatków edukacyjnych.

Możliwości kariery w biostatyce są zróżnicowane. Absolwenci mogą pracować w różnych miejscach pracy, takich jak firmy badawcze, firmy farmaceutyczne, producenci urządzeń medycznych, agencje rządowe lub organizacje zdrowia publicznego. Typowe stanowiska pracy to biostatystyka, główny biostatystyczny, koordynator danych, starszy naukowiec zajmujący się biostatykiem i analityczny. Ogólnie wzrost zatrudnienia w tej dziedzinie jest pozytywny. Profesjonaliści w tej dziedzinie generalnie zarabiają ponadprzeciętnie, w zależności od poziomu wykształcenia i doświadczenia zawodowego.

Kształcenie na odległość jest popularną opcją dla studentów zainteresowanych podjęciem kursów biostatystycznych. Wyszukaj poniżej swój program i skontaktuj się bezpośrednio z biurem rekrutacyjnym wybranej szkoły, wypełniając formularz zgłoszeniowy.

 

Czytaj więcej Pokaż mniej

1 Wyniki z Biostatystyka

Royal Tropical Institute (KIT)

Kurs stanowi wprowadzenie do korzystania z GIS w programach zwalczania chorób i zapewnia wiedzę i podstawowe umiejętności w zakresie wykorzystania GIS do kontroli chorób, ... [+]

Kurs "Korzystanie z GIS w programach zwalczania chorób" organizowany wspólnie przez KIT i Międzynarodowy Instytut Nauk Geoinformacyjnych i Obserwacji Ziemi (ITC) Enschede, łączy wiedzę specjalistyczną z systemami informacji geograficznej i jej zastosowaniem w zwalczaniu chorób.

Kurs stanowi wprowadzenie do korzystania z GIS w programach zwalczania chorób i zapewnia wiedzę i podstawowe umiejętności w zakresie wykorzystania GIS do kontroli chorób, koncentrując się na epidemiologicznej ocenie obciążenia chorobami oraz usprawnieniu programowego planowania i zarządzania. Uczestnicy mogą wybierać spośród szeregu praktycznych studiów przypadku, aby dostosować kurs do własnych potrzeb.... [-]

Niderlandy Amsterdam
Czerwiec 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 tyg.
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku