Filter
Kursy
Typ studiów: Wszystkie Tempo: Wszystkie

Szukaj tutaj najlepszych szkół i uniwersytetów na studia licencjackie!

Kurs jest okres studiów na dany temat. Czy chcesz poświęcić kilka tygodni lub kilka miesięcy pobytu, biorąc kurs jest doskonałym sposobem, aby dowiedzieć się, albo podstawy lub specyfiki obszaru tematu.

Czym jest kurs biochemii? Biochemia to nauka chemii jak to odnosi się do organizmów żywych. Oznacza to, że główny nacisk Biochemii jest badanie procesów zachodzących w ramach i pomiędzy komórkami. Biochemia bada również cząsteczek biologicznych, takich jak lipidy i węglowodany w mikrobiologii, chemii, biologii i kursach. Biochemicy analizować swoje badania i znaleźć sposoby, aby zastosować go do otaczającego nas świata. Jest podstawą wielu dziedzin takich jak medycyna sądowa, nauk roślin i medycyny.

Biochemia to szybko rozwijający się przemysł, więc istnieje wiele możliwości w tej dziedzinie.Jak można dowiedzieć się o biochemii, będzie zrozumieć, jak wygląda świat wokół siebie funkcji na poziomie molekularnym, otwierając drzwi do nowych możliwości zatrudnienia i potencjalnie wyższe wynagrodzenie.

Koszt biorąc kurs biochemii może być zupełnie inny od szkoły do ​​szkoły. Najlepiej jest skontaktować się szkoły, które są zainteresowane bezpośrednio o informacje na temat kosztów kursu.

Biorąc kurs biochemii może być pierwszym krokiem w satysfakcjonującej kariery zawodowej. Jeśli studiować biochemię, jest prawdopodobne, że będzie pracować w warunkach laboratoryjnych. Będzie to obejmować opracowanie i wykonywanie eksperymentów. Jeśli zdecydujesz się na pracę w warunkach medycznych, twoja praca może składać się z komórek raka i studiowania za pomocą tego, co można dowiedzieć się o ich funkcji do opracowania lepszych metod leczenia raka. Bardziej komercyjne zastosowanie biochemii będą studiować gleby w celu opracowania bardziej skutecznych nawozów.Mikrobiologów, biochemików i biologów, a technicy i technologów, to tylko kilka z zadań badawczych dostępne.

Jeśli szukasz, aby zrobić kolejny krok w swojej edukacji, spróbuj biorąc kurs online w biochemii. Szukaj programie i skontaktuj się bezpośrednio biuro przyjęć szkoły do ​​wyboru przez wypełnienie formularza głównego.

Czytaj więcej Pokaż mniej

1 Wyniki z Biochemia

Kensington and Chelsea College

Dostęp do kursu nauki jest dla studentów pragnących przejść na uniwersytet, aby studiować na kursach dotyczące nauki, takich jak Biomedical Sciences, chemia, fizyka, biol ... [+]

Praca w zawodach opieki zdrowotnej i jest cennym doświadczeniem. Twój pierwszy krok do kariery w dziedzinie zdrowia i opieki rozpoczyna się Kensington i Chelsea College.

Być może był z wykształcenia przez pewien czas, w którym to przypadku Pre dostępu i oczywiście dostęp pomogą Ci rozwinąć umiejętności, które są potrzebne, aby przejść do szkolnictwa wyższego w dziedzinie ochrony zdrowia.

Opis przedmiotu

Dostęp do kursu nauki jest dla studentów pragnących przejść na uniwersytet, aby studiować na kursach dotyczące nauki, takich jak Biomedical Sciences, chemia, fizyka, biologia, Environmental Science, sanitariusz Nauki, apteka, Nauki o Żywności i Mikrobiologii oraz w pewnym stopniu związane z opieką zdrowotną kursy. Jest to intensywny program badania i trzeba być całkowicie oddani i przygotowany do podjęcia samodzielnej nauki. Zaleca się, aby zdobyć doświadczenie w odpowiednim ustawieniu do czasu rozpoczęcia Twój dostęp do kursu Nauki.... [-]

Wielka Brytania Londyn
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
34 tyg.
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku