close

Filtry

Zobacz wyniki

Znajdź uniwersytety, kolegia i szkoły biznesu w programach Belgia kawalerów oferty.

Studenci mogą wybrać poszczególne kursy zgodnie z ich interesów. Studenci mogą również zorganizować cykl zajęć w sposób, który mógłby osiągnąć konkretne cele, takie jak poprawa umiejętności pracy, realizując nowe kariery lub uzyskania certyfikatów lub stopni.Belgia jest znana jako centrum Europy i ośrodkiem międzynarodowej wymiany. W międzynarodowych studentów w Belgii by… Czytaj więcej

Studenci mogą wybrać poszczególne kursy zgodnie z ich interesów. Studenci mogą również zorganizować cykl zajęć w sposób, który mógłby osiągnąć konkretne cele, takie jak poprawa umiejętności pracy, realizując nowe kariery lub uzyskania certyfikatów lub stopni.

Belgia jest znana jako centrum Europy i ośrodkiem międzynarodowej wymiany. W międzynarodowych studentów w Belgii być otoczony wielokulturowej społeczności.

Uniwersytety za dyplom licencjacki Belgia. Znajdź wszystkie informacje na temat szkół oferujących dyplom licencjacki%% COUNTRY_ARTICLE%% Belgia tutaj.

Pokaż mniej
format_list_bulleted Filtry
Institute of Tropical Medicine
Bruksela, Belgia +1 Więcej

Studia podyplomowe w Tropical Medicine and International Health zapewnia pracownikom opieki zdrowotnej szkoleń szeroki i interdyscyplinarny.

Studia podyplomowe w Tropical Medicine and International Health zapewnia pracownikom opieki zdrowotnej szkoleń szeroki i interdyscyplinarny. -
Kursy
Studia dzienne
5 miesiące
Ośrodek kształcenia
 

WSKAZÓWKA! Jeśli reprezentujesz uczelnię i chcesz dodać swoje programy do naszych ofert, skontaktuj się z nami

Wybierz kierunki studiów