$close

Filtry

Zobacz wyniki

Studenci mogą wybrać poszczególne kursy zgodnie z ich interesów. Studenci mogą również zorganizować cykl zajęć w sposób, który mógłby osiągnąć konkretne cele, takie jak poprawa umiejętności pracy, realizując nowe kariery lub uzyskania certyfikatów lub stopni.Afryka to kontynent z 53 niezależnych państw i bogata mieszanka rdzennych ludów, kultur, ekonomii i historii. Afryka… Czytaj więcej

Studenci mogą wybrać poszczególne kursy zgodnie z ich interesów. Studenci mogą również zorganizować cykl zajęć w sposób, który mógłby osiągnąć konkretne cele, takie jak poprawa umiejętności pracy, realizując nowe kariery lub uzyskania certyfikatów lub stopni.

Afryka to kontynent z 53 niezależnych państw i bogata mieszanka rdzennych ludów, kultur, ekonomii i historii. Afryka jest drugim co do wielkości kontynent na świecie.

Pokaż mniej
$format_list_bulleted Filtry
Sortuj według:
Polecane Najnowsze Tytuł
University Of Béjaïa
Béjaïa, Algieria

Zarządzany przez coroczny system kompensacyjny zorganizowany w dwóch sesjach: normalnej sesji czerwcowej i sesji naprawczej we wrześniu.

Zarządzany przez coroczny system kompensacyjny zorganizowany w dwóch sesjach: normalnej sesji czerwcowej i sesji naprawczej we wrześniu. -
Kursy
Język angielski, Francuski