Read the Official Description

Jako technik farmaceutyczny, będzie cenione i niezbędne członek zespołu opieki zdrowotnej w Ontario, pracując pod kierunkiem i nadzorem farmaceuty.

Najważniejsze cechy programu

Technicy farmacji ściśle współpracują farmaceutów do osiągnięcia optymalnych rezultatów terapii lekiem dla pacjentów.

Rola technik farmaceutyczny wymaga im skupić się na aspekcie technicznym recepty, wykonaj pojednania med zbierając możliwie najlepszą historię leków od pacjentów, wykonywać funkcje przygotowania produktu i dystrybucji, jak również kontroli zapasów.

Jako zarejestrowany technik farmaceutyczny, absolwenci będą uczestniczyć w działaniach promocji zdrowia i zapewnienie edukacji, takie jak szkolenia wyrobu medycznego lub koordynacji dni przychodnia zdrowia. Technicy Apteka działa we współpracy z zespołem aptek i innych pracowników służby zdrowia, aby zapewnić ciągłość opieki.

Przyłącz się do rosnącego pole regulowanych pracowników służby zdrowia, w przemyśle farmaceutycznym.

W grudniu 2010 roku, technicy farmacji są w stanie zarejestrować się w Ontario College of Farmaceutów i kwalifikujące się do korzystania z RPhT (Zarejestrowany technik farmaceutyczny) oznaczenie.

Program technik farmaceutyczny Fleming Kolegium przyznano status pełnej akredytacji przez Radę Akredytacji Canadian Pharmacy Programów na okres pięciu lat, 01 stycznia 2015 roku do 31 grudnia 2019.

Absolwenci studiów akredytowane przez CCAP, są dobrze przygotowane i kwalifikują się do napisania krajowego technik farmaceutyczny egzamin kwalifikacyjny.

Czy to ty?

Ten program będzie odwoływać się do Ciebie, jeśli lubisz być precyzyjny i dokładny w pracy, są wrażliwi na szczegóły i cieszyć się pomagając innym. Chcesz pracować zarówno samodzielnie, jak i jako członek zespołu, ze zdolnością do podejmowania inicjatywy w swoim zakresie praktyki. Dobre relacje z klientami i doskonałe umiejętności komunikacyjne są również ważne.

Kariera

Po zakończeniu programu dyplomowego swój Pharmacy Technician, będziesz gotowy do zajęcia stanowiska w różnych firmach lub instytucjach, takich jak:

 • apteki detalicznej
 • Długoterminowych zakładach opieki
 • aptek szpitalnych
 • Apteki specjalistyczne
 • firmy ubezpieczeniowe innych firm
 • oprogramowanie komputerowe firmy deweloperskie
 • rząd

Wymagania dziedzinie pośrednictwa pracy

Umieszczenie jest integralną częścią programu technik farmaceutyczny. W celu zapewnienia wysokiej jakości staży dla każdego ucznia, podróży poza obszarem Peterborough będzie wymagane. Staże są planowane jako dwa, cztero- tygodnie bloków w celu ułatwienia ustalenia noclegów.

Będziesz miał doświadczenia kliniczne, w szpitalach i wspólnotowego / ustawienia opieki długoterminowej w semestrze trzy i cztery programu. W związku z tym, osiem (8) tygodni przed pierwszym umieszczenia pola, wszyscy studenci muszą przedstawić technik farmaceutyczny następujące wymagania dla Academic pól:

 • Certyfikat pomoc Pierwsza Standard (wydany w ciągu ostatnich 3 lat od daty umieszczenia klinicznej)
 • Poziom C Certyfikat CPR (wydane w ciągu 1 roku od daty umieszczenia klinicznego)
 • Policja Record Sprawdź, w tym wrażliwych sektorów (Screening wydane w ciągu 1 roku od rozpoczęcia stażu klinicznego)

Jak dobrze, Ustawa Ontario Szpital wymaga wszystkie osoby pracujące w szpitalach są wolne od chorób zakaźnych doświadczenia, dlatego wszyscy uczniowie w programie muszą przedstawić następujące:

 • Zakończone rekord szczepień w tym dwuetapowym Mantoux testów i szczepień przeciwko WZW typu B. Aby uzyskać więcej informacji, i wydrukować żądaną formę szczepień, można znaleźć na stronie Szczepienia informacji.

Niedostarczenie któregokolwiek z wymaganych pól Wymagania dla akademicki w wyznaczonym terminie spowoduje niezdolność do uczestnictwa w obowiązkowych elementów umieszczenie technik farmaceutyczny Programu.

MINIMALNE WYMAGANIA WSTĘPNE

OSSD z większością punktów w Kolegium (C) i Open (O) poziomu, w tym:

 • Klasa 12 English (C)
 • Klasa 12 Matematyka (C)
 • Klasa 11 lub klasa 12 Chemia (C)
 • Klasa 11 lub 12 klasy Biologii (C)

Gdy (C) jest minimalny poziom kursu do przyjęcia, (U) lub (U / C) kursy są również akceptowane.

Zdolność do technik farmaceutyczny jest krytyczny komunikować się w dostarczaniu bezpiecznej i skutecznej opieki nad pacjentem. Z tego powodu, wnioskodawcy, których pierwszym językiem nie jest angielski musi spełniać konkretne wyniki języka angielskiego biegłości programu technik farmaceutyczny.

Wnioskodawcy muszą posiadać jedną z następujących czynności:

 • Międzynarodowy English Language Testing System (IELTS) - Ogólnie Kompania 6.5
 • Test z języka angielskiego jako języka obcego w oparciu o Internet TOEFL iBT (test) - 91
 • English Language Arts Michigan baterii (MELAB) - 81. Szczegółowe wyniki zespołu i / lub ocenę elementów również zastosowanie.

Starsze Studenci

Jeśli jesteś 19 lat lub więcej przed rozpoczęciem zajęć, a nie posiadają OSSD, można napisać test dorosłych kanadyjski Achievement oceny czy dana osoba kwalifikuje się o przyjęcie. Aktualizacji lub dodatkowe badania akademickie mogą być konieczne do spełnienia konkretnych wymagań kursu dla tego programu.

Wszyscy kandydaci będą zobowiązani do uzyskania kredytu w wszystkich obowiązkowych naukach przez Liceum Akademickie programów lub poprzez modernizacji.

Umowy Przelewu

 • Brock University
 • University of Ontario Institute of Technology
Program taught in:
Język angielski

See 2 more programs offered by Fleming College »

Ten kurs jest Campus based
Data początkowa
Wrześ. 2019
Duration
4 semestry
W pełnym wymiarze godzin
Cena
2,052 CAD
za semestr
By locations
By date
Data początkowa
Wrześ. 2019
Application deadline
Data początkowa
Wrześ. 2019
Application deadline
Data początkowa
Wrześ. 2019
Application deadline
Data początkowa
Wrześ. 2019
Application deadline

Wrześ. 2019

Location
Application deadline
Data końcowa
Location
Application deadline
Data końcowa
Location
Application deadline
Data końcowa