Kształcenie kliniczne

Informacje ogólne

Opis programu

Odwiedź stronę www.ccrpcourse.com, aby uzyskać więcej informacji na temat kosztów szkolenia w zakresie badań klinicznych i modułów certyfikacji badań klinicznych .

CCRP Course CCRP Course / CCRP Course

Clinical Research Associate Training Course to kurs z 110 modułów prowadzony przez Senior CRA i Physician of 25 Years, Dr.Kamal. Ten kurs zapewnia szkolenie, doświadczenie, rozmowy kwalifikacyjne, listy referencyjne i połączenia potrzebne do uzyskania pracy nadzorującej prace badawcze w dziedzinie badań klinicznych. Oferujemy badania kliniczne dla pracowników i pielęgniarek, absolwentów studiów licencjackich i międzynarodowych absolwentów medycznych.

Ponad 1,9 miliona studentów otrzymuje co roku tytuł licencjata. Podczas gdy niektórzy przechodzą do programów doktoranckich, magisterskich i medycznych; wielu jest gotowych do rozpoczęcia kariery. Jako nowy student ubiegający się o rynek pracy naukowej, możesz znaleźć staże lub uznać, że nawet podstawowe zajęcia naukowe wymagają 1-2 lat doświadczenia. Co więcej, możesz zdać sobie sprawę, że wiele z tych prac wymaga intensywnej pracy w laboratorium lub po prostu nie spełniło twoich oczekiwań co do stopnia naukowego. Dlatego należy rozważyć karierę jako CRA.

Koordynator lub koordynator ds. Badań klinicznych kieruje i nadzoruje badania kliniczne prowadzone przez lekarzy, pielęgniarki i innych posiadaczy stopni naukowych. W przeciwieństwie do zadań, do których obecnie można się ubiegać na rynku, pozycja jako CRA jest znacznie trudniejsza do zdobycia. Chociaż wiele kursów ogólnych istnieje na rynku; Widzieliśmy, że wielu studentów, którzy do nas przychodzą, wciąż nie może znaleźć pracy. Dzieje się tak dlatego, że inne kursy nie uzupełniają treningu o doświadczenie, polecenia, przykłady i połączenia potrzebne do zabezpieczenia pracy CRA. Ta medyczna pozycja naukowa może być prowadzona prywatnie dla firm farmaceutycznych, takich jak Pfizer lub akademickich w szkołach medycznych.

Monitoring Therapy Trials w Chicago / Clarity Clinic Chicago

Niemniej jednak, dla tych, którzy zawsze chcieli kariery w medycynie lub mają rok przerwy przed szkołą medyczną; to kolejny krok do zdobycia przewagi w swojej karierze. Ponieważ stanowisko to nie przypomina pracy w laboratorium i wymaga roli kierowniczej; otrzymujesz połączenia 1 na 1 z lekarzami i personelem medycznym, co może prowadzić do lepszego zastosowania w szkole medycznej i innych karierach medycznych w późniejszym czasie.

Najlepszy ze wszystkich; wiele z tych stanowisk akceptuje zdalny personel (a niektóre pozwalają na podróżowanie 20-100% z pełnymi wydatkami, w tym z wyżywieniem, zakwaterowaniem i podróżami). Może to pomóc Ci zaoszczędzić pieniądze, a jednocześnie zwiększyć twoją pensję. CRA przy naszym poziomie szkolenia może liczyć od 7 000 do 12 000 USD miesięcznie; kwota, która nie jest powszechna w innych karierach w nauce.

Badań klinicznych poziom wejścia do pracy

Wiele agencji ratingowych to faktycznie absolwenci z zagranicy, którzy zdecydowali się nie brać USMLE lub powtórzyć szkolenia w miejscu zamieszkania. W rzeczywistości niektórzy z naszych studentów przychodzą do nas natychmiast po przeprowadzce do Stanów Zjednoczonych i pytają, co zrobić z dyplomem MBBS w Ameryce.

W przeciwieństwie do tego, czego nauczyłeś się podczas 3-4 lat na uniwersytecie lub w międzynarodowej szkole; informacje potrzebne do zostania CRA opierają się na twoim stopniu. Nie jest to powtórzenie żadnego kursu, który podjąłeś w undergrad, a zatem mamy 110 modułów (więcej niż jakikolwiek inny dostępny kurs), abyś mógł uzyskać pozycję, którą chcesz jako CRA. Ponieważ zapewniamy również szkolenie na rozmowę kwalifikacyjną (sesje korepetytorskie 1 na 1) dla wielu rund rozmów kwalifikacyjnych, które te firmy wykonują; możesz spodziewać się prośby o rozmowę kwalifikacyjną i przejść wszystkie rundy.

Kurs

Kurs obejmuje 110 modułów, które CRA musi znać jak tył ich ręki. Opierając się na Twoich celach, ustalamy godzinny harmonogram studiów w Twoim dniu, aby ukończyć każdy moduł. Po ukończeniu każdego modułu otrzymujesz lekcje 1-na-1 od renomowanego starszego kierownika CRA, Dr.Kamala. Kurs odwołuje się do ponad 80 podręczników i literatury w szkoleniu CRA, aby mieć pewność, że nawet Twoi przyszli koledzy i pracodawcy mogą nie wiedzieć. Będzie to miało trwałe wrażenie po każdej rozmowie. Większość studentów otrzymuje prośby o rozmowę kwalifikacyjną zaledwie 1 miesiąc na kurs; kolejny powód, dla którego moduły działają w pojedynkę.

Szkolenie ICH GCP

15 modułów - Moduły szkoleniowe ICP GCP szczegółowo omawiają wszystkie wytyczne ICP GCP. Nauczą Cię, jak je stosować, a nie tylko zrozumieć protokoły. Jest to niezbędna podstawa szkolenia CRC.

Monitorowanie jakości

55 modułów - Moduły monitorowania jakości są potrzebne, aby pracować jako nadzorca w badaniach klinicznych. Moduły te umożliwiają uzyskanie aplikacji, przykładów i wskazówek potrzebnych do łatwego monitorowania prób na nowej pozycji.

Szkolenie regulacyjne

10 modułów - Szkolenie regulacyjne pozwala zrozumieć i zastosować wytyczne regulacyjne FDA do każdego indywidualnego badania, które będziesz nadzorować.

Audyt i inspekcje

5 modułów - moduły audytu i inspekcji szkolą Cię do przygotowania badań klinicznych do audytu przez Twoją firmę, organizację rządową lub organizację akademicką.

Pisanie raportów monitorujących

20 modułów - moduły te ułatwiają zrozumienie, stosowanie i naukę pisania raportów monitorujących, listów uzupełniających i profesjonalnych zapisów wymaganych w pozycji CRC po każdej wizycie lub przeglądzie klinicznym.

Testowanie kompetencji CRA

15 modułów - Testowanie kompetencji modułów CRA to kolejny kurs, który jest niezbędny, abyś był gotowy do egzaminu CRA po zakończeniu kariery CRC. To może zaoszczędzić 2-5 tys. $ W przyszłości i sprawić, że będziesz lepszym kandydatem nawet przy wznowieniu pracy na poziomie podstawowym. Ustalamy nasze CRC jako przyszłych liderów w przestrzeni prób klinicznych, zapewniając, że masz pełne wykształcenie potrzebne do awansu w swojej karierze szybciej niż bez kursu.

CRC Immersion Recruitment

5 doświadczeń - Ustanawiamy niezbędne podstawowe zanurzenie i relacje z niektórymi najlepszymi rekruterami CRC, aby zapewnić Ci pracę w terenie po pełnym szkoleniu CRC. Nasze moduły immersyjne naśladują rzeczywiste testy kliniczne, aby zapewnić Ci nowe doświadczenia, które możesz dodać do swojego CV, rozmawiając z rekruterem CRC.

Listy kontrolne CRC

5 referencji - Nasz najlepszy kierownik badań klinicznych prowadzi rozmowy kwalifikacyjne i listy referencyjne po zatwierdzeniu na podstawie Twojego sukcesu na kursie. Możemy zaoferować do 5 listów referencyjnych po przeprowadzeniu z tobą wywiadu i zrozumieniu twojego doświadczenia z kursu i zanurzenia.

Przygotowanie do wywiadu CRC

5 sesji - Dr.Tiwana pracuje z każdym uczniem 1 na 1, aby przygotować się na maksymalnie 4 rundy rozmów, z jakimi będą musieli się zmierzyć podczas ubiegania się o stanowisko CRC. Te sesje wideokonferencji mają zasadnicze znaczenie dla rozwoju właściwego dialektu potrzebnego do przekazania doświadczenia i gotowości na stanowisko.

Trening

Szkolenie online i doświadczenie do 6 miesięcy są świadczone w zależności od Twojego wykształcenia i potrzeb. Możesz kontynuować swoją obecną pracę, jeśli chcesz więcej doświadczenia online w zarządzaniu próbami. Podczas tego doświadczenia online będziesz naśladować rzeczywistą rolę agencji ratingowej i być całkowicie zanurzonym w odległej pozycji w naszych próbnych próbach. Doświadczenie odsłoni cię od innych kandydatów, ponieważ nie tylko będziesz mieć silniejsze zaplecze informacyjne, ale także będziesz mieć doświadczenie, aby umieścić swoje CV na temat w pełni zanurzonych prób szkoleniowych. Ten rodzaj szkolenia połączony z dostarczonymi informacjami nie jest obecnie zapewniany w żadnym innym kursie.

Wywiady

Nasz kurs szkoleniowy zapewnia doświadczonego rekrutera, który zapewnia setki stanowisk w całym kraju (niezależnie od tego, czy są to podróże zdalne czy podróże). Posiadamy własnych wykwalifikowanych rekruterów, którzy poświęcają czas na poznanie Twojego pochodzenia, umiejętności i krzywej uczenia się, aby umieścić cię u pracodawcy, który jest podekscytowany, że masz go w swoim zespole. Rekrutujący współpracuje z Tobą przez okres do 2 lat, aby stale zapewniać najlepszą pracę na rynku i być gotowym do zatrudnienia w pełnym wymiarze godzin lub kontraktu na pozycję kontraktową. Przed umieszczeniem w jednym z naszych rekruterów szkolimy Cię 1-na-1 za każdą rundę rozmów kwalifikacyjnych, abyś uzyskał doświadczenie, którego potrzebujesz.

Kariera z wykształceniem

Podczas gdy istnieje kilka ścieżek kariery z dyplomem ścisłym, najlepszą ekspozycją na karierę medyczną z licencjatem naukowym jest uzyskanie certyfikatu koordynatora badań klinicznych. Można to zrobić już w pierwszym roku studiów, aby przygotować się do pracy bezpośrednio poza uniwersytetem.

Pozycjom CRA zaraz po wyjściu z indeksu są prawie niemożliwe do uzyskania ze względu na roczne 1,9 miliona absolwentów kierunków ścisłych (i około 2000 aplikacji na stanowisko). Właśnie dlatego certyfikacja jest niezbędną inwestycją w twoją karierę.

Pozycje CRA po zatrudnieniu pokryją wydatki na podróże, zakwaterowanie, wyżywienie i więcej, jeśli odwiedzą miejsca kliniczne. Większość płaci 7-12 tys. USD miesięcznie, a po 2 latach może przejść do pozycji CRA.

Podczas gdy wiele stanowisk będzie finansować lub refundować szkolenie CRA; zabezpieczenie pozycji wyjściowej jest trudną częścią. Dlatego nasz kurs obejmuje 110 modułów, szkolenie, immersję i przygotowanie do rozmowy kwalifikacyjnej z Senior CRA i Physician od 20 lat.

Nasz kurs sprawia, że ​​prawie każdy zainteresowany wykorzystaniem swojego stopnia naukowego w medycynie jest możliwy. Przyjmujemy studentów bez opieki medycznej do pełnozakresowych lekarzy poszukujących lepszej pozycji ze względu na ich międzynarodowy dyplom medyczny.

href = "https://claritychi.com

Ostatnia aktualizacja Mar 2020

Informacje o uczelni

A Clinical Research Associate or Coordinator directs and supervises clinical trials that are run by physicians, nurses, and other science-degree holders. Unlike the jobs you currently can apply to on ... Czytaj więcej

A Clinical Research Associate or Coordinator directs and supervises clinical trials that are run by physicians, nurses, and other science-degree holders. Unlike the jobs you currently can apply to on the market, a position as a CRA is actually much more difficult to obtain. While many generic courses exist on the market; we have seen that many of the students who come to us still cannot find a job afterward. Pokaż mniej