International Masters w żywieniu i dietetyce

Fundación Universitaria Iberoamericana (FUNIBER)

Opis programu

Przeczytaj oficjalny opis

International Masters w żywieniu i dietetyce

Fundación Universitaria Iberoamericana (FUNIBER)

Master International w żywieniu i dietetyce

&nbsp

Dobra dieta bardzo pomaga przynieść optymalne dla zdrowia człowieka. Przesłanka ta musi brać je pod uwagę. Dlatego musimy szkolenie i podnoszenie świadomości wokół nas ogromne znaczenie.

&nbsp

Dziedzinie żywności i żywienia przez wiele lat była na drugim miejscu w naszym społeczeństwie. Nie będzie przyznane znaczenie tak naprawdę ma. Obecnie mamy system opieki zdrowotnej opiera się na leczenie, profilaktyka musi być naszym jedynym i niech lekarstwo w drugiej kadencji. W kategoriach ekonomicznych w odpowiednich programów profilaktycznych przyczyniłoby się do ograniczenia wydatków bieżących zdrowia, skierowane głównie do paliatywnej lub zabiegów leczniczych.

&nbsp

Postęp nauki podstaw żywienia i biochemii, biologii molekularnej, patofizjologii, toksykologii, nauki o żywności, dietetyki i odżywiania się fascynująca współczesna nauka i stosowane sił także sugerować się nie tylko z naukowego oczy ale również ludzi.

&nbsp

Dziedzinie żywności i żywienia wpływa na całe społeczeństwo, a więc ma bezpośredni związek z wielu dziedzin kariery. Wiele razy tych specjalistów nie ma wyższe wykształcenie, jednak cechy osobiste lub doświadczenie, chcą jakości edukacji w tej dziedzinie.

&nbsp

Ten program jest potrzebny do uzyskania dostępu do różnych treści, które będą niezbędne w dobrej pracy z systemem w zakresie żywienia i decyzji bardziej aktualne w każdym czasie na podstawie nowych kryteriów wartości odżywczych.

&nbsp

&nbsp

Cele

&nbsp

Cel:


Będąc w stanie rozróżnić żywności i prawidłowego żywienia przekonania dla każdej indywidualnej lub zbiorowej, poprzez artykulację teoretyczne nauczanie oparte na dowodach.


Cele szczegółowe:

  • Zastosuj odpowiednie normy żywieniowe przez pacjenta ocenę stanu odżywienia i najnowszych rozwiązań i osiągnięć w dziedzinie żywienia, żywienia i dietetyki.
  • Organizowanie i projektowania programów żywieniowych doradztwo dostosowane do indywidualnych potrzeb.
  • Odróżnić studenta z wiedzą z najnowszymi osiągnięciami naukowymi w kluczowych żywienia i dietetyki, takich jak nutrigenomiki, zaburzenia odżywiania, żywienie w aktywności fizycznej lub kliniki żywienia.
  • Zachęcają do krytycznego uczniów myślenia w kwestiach związanych ze zdrowiem i żywienia.
Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski
Czas trwania i cena
Ten kurs jest Online
Start Date
Data rozpoczęcia
Wrześ. 2019
Duration
Czas trwania
24 miesięcy
W niepełnym wymiarze czasu
Locations
Hiszpania - Barcelona, Catalonia
Data rozpoczęcia : Wrześ. 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Dates
Wrześ. 2019
Hiszpania - Barcelona, Catalonia
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą