Integracyjna neuronauka mgr

Informacje ogólne

Opis programu

Profil badań

Magister Badań w Integrative Neuroscience to roczny, pełny program badawczy obejmujący wszystkie poziomy nowoczesnej neuronauki, co czyni go idealnym programem do przygotowania do doktoratu.

Obejmujemy neuronaukę molekularną, komórkową, systemową, regeneracyjną, kognitywną, kliniczną i obliczeniową. Pozwalamy również na wybór specjalizacji od samego początku, dzięki czemu możesz kształtować swoją naukę wokół swoich zainteresowań i celów zawodowych.

Struktura programu

Zaczynasz od elementu nauczanego w ciągu pierwszych 12 tygodni i uczęszczasz na „tygodnie tematyczne”, które przebiegają równolegle z kursami do wyboru.

Kursy do wyboru trwają przez pierwsze 12 tygodni przez dwa pół dnia w tygodniu. Dadzą ci one głębszy wgląd w koncepcje i metodologię określonego obszaru zainteresowania.

Dla swoich badań możesz wybrać dostępne projekty lub skontaktować się z głównymi badaczami z ponad 120 grup w społeczności Edinburgh Neuroscience, aby opracować własny projekt, który może obejmować psychologię i nanonaukę.

Możesz zdecydować się na wykonanie dwóch kolejnych projektów w celu uzyskania silnego przeglądu obszarów badawczych lub wykonać dłuższy projekt, aby uzyskać bardziej dogłębne doświadczenia laboratoryjne w jednej dziedzinie.

Przykłady ukończonych projektów to:

 • Początkowa plastyczność segmentu Axon w mysim modelu zespołu łamliwego chromosomu X (Peter Kind)
 • Funkcje poznawcze i motoryczne w chorobach neurodegeneracyjnych (Thomas Bak)
 • Interakcje amyloidu-beta i tau w wywoływaniu pogorszenia funkcji poznawczych w nowym modelu choroby Alzheimera (Tara Spiers-Jones)
 • Rola pierwotnych rzęsek w rozwoju komórek macierzystych podczas rozwoju kory mózgowej (Thomas Theil)

1 rok

Kursy obowiązkowe

Musisz wziąć udział w tych kursach

 • Badania neuroobrazowania dla absolwentów neuronauk NEME11040 10 punktów
 • Przegląd Neuroscience NEBM11011 10 punktów
 • Efektywne prezentacje LISC11051 0 punktów
 • Pisanie Nauki LISC11053 0 punktów
 • Planowanie projektu i etyka w badaniach naukowych LISC11052 0 punktów
 • Prezentując dane z badań neurobiologii NEBM11005 20 punktów
 • Propozycja badań (Neuroscience) NEBM11007 20 punktów
 • Szkolenie badawcze (Neuroscience) NEBM11016 20 punktów
 • Praca magisterska (Neuronauka) Należy zaliczyć na 50% i wziąć w bloku 5 (Sem 2) i poza NEBM 11002 80 punktów

Opcje kursu

Wybierz dokładnie 20 punktów z następujących kursów

Dostępność zajęć fakultatywnych zależy od liczby studentów. Chociaż dołożymy wszelkich starań, aby przydzielić studentów do preferowanych zajęć fakultatywnych, gdzie popyt jest wysoki, nie możemy tego zagwarantować. Studenci powinni sprawdzić szczegóły kursu, aby uzyskać informacje o harmonogramie i lokalizacji, ponieważ kursy są prowadzone w wielu miejscach na Uniwersytecie.

Wybrane przedmioty muszą być podjęte w semestrze 1

 • Obwody neuronowe NEBM11012 20 kredytów
 • Neurodegeneracja i regeneracja NEBM11013 20 kredytów
 • Zaburzenia neurorozwojowe NEBM11014 20 punktów
 • Neurobiologia rozwojowa NEBM11015 20 punktów
 • CMVM Scientific Academic Writing TPGR11004 0 punktów

Możliwości zawodowe

Ten program ma pomóc Ci w karierze badawczej. Ponad 90% studentów studiów magisterskich prowadzonych przez Research in Integrative Neuroscience ma pozytywne kolejne kierunki, w tym studia doktoranckie, badania naukowe lub ścieżki kariery klinicznej.

Wymagania wstępne

Wielka Brytania 2: 1 honoruje dyplom lub jego międzynarodowy odpowiednik w naukach biologicznych (w tym neurobiologii) lub w medycynie, stomatologii lub weterynarii.

Wymagania w języku angielskim

Musisz wykazać się poziomem znajomości języka angielskiego na poziomie, który pozwoli ci odnieść sukces w nauce, niezależnie od narodowości lub kraju zamieszkania.

Akceptujemy następujące kwalifikacje z języka angielskiego w określonych klasach:

 • IELTS Academic: łącznie 6,5 (co najmniej 6,0 w każdym module)
 • TOEFL-iBT: łącznie 92 (co najmniej 20 w każdym module)
 • PTE Academic: ogółem 61 (co najmniej 56 w każdej sekcji „Umiejętności komunikacyjne”; sekcje „Umiejętności włączające” nie są brane pod uwagę)
 • CAE i CPE: łącznie 176 (co najmniej 169 w każdym module)
 • Trinity ISE: ISE II z wyróżnieniem we wszystkich czterech składnikach

Kwalifikacje z języka angielskiego nie mogą być starsze niż trzy i pół roku od daty rozpoczęcia programu, na który aplikujesz na studia, chyba że korzystasz z IELTS, TOEFL, PTE Academic lub Trinity ISE, w takim przypadku nie może to być więcej niż dwa lata.

Stopnie nauczane i oceniane w języku angielskim

Przyjmujemy również studia licencjackie lub podyplomowe, które były nauczane i oceniane w języku angielskim w większości krajów anglojęzycznych, zgodnie z wizami brytyjskimi i imigracją:

Przyjmujemy również stopień, który został nauczany i oceniany w języku angielskim na uniwersytecie znajdującym się na naszej liście zatwierdzonych uniwersytetów w mniej liczących się krajach anglojęzycznych.

Jeśli nie jesteś obywatelem większości anglojęzycznego kraju, twój stopień naukowy musi mieć nie więcej niż trzy i pół roku na początku programu studiów.

Akademicki program zatwierdzania technologii

Jeśli nie jesteś obywatelem UE, Europejskiego Obszaru Gospodarczego lub Szwajcarii, w celu zbadania tego programu możesz potrzebować certyfikatu zatwierdzenia Academic Technology Approval Scheme.

Opłaty i koszty

Czesne: Cardiovascular Biology (mgr z badań)

Sesja akademicka Strona główna / UE Za granicą / międzynarodowa Kształcenie na odległość online Dodatkowe koszty programu
2019/0 8300 £ 26.600 £ 3000 £

Roczna opłata za naukę

Studenci studiów stacjonarnych i niestacjonarnych w wymiarze ponad roku powinni mieć świadomość, że roczne czesne podlega korekcie i zazwyczaj zwiększa się o około 5% rocznie. Ten roczny wzrost powinien być brany pod uwagę przy składaniu wniosku o program.

Stypendia i finansowanie

Pożyczki podyplomowe rządu Wielkiej Brytanii

Jeśli mieszkasz w Wielkiej Brytanii, możesz ubiegać się o pożyczkę podyplomową w jednym z rządów Wielkiej Brytanii. Rodzaj i kwota wsparcia finansowego, do którego jesteś uprawniony, będzie zależeć od twojego programu, czasu trwania studiów i statusu pobytu. (Programy studiowane w niepełnym wymiarze godzin nie są kwalifikowalne).

Jak złożyć wniosek

Musisz przesłać dwa odniesienia do swojej aplikacji.

Wypełniając internetowy formularz wniosku, nie musisz wypełniać wniosku badawczego. Pierwszy projekt badawczy wybierzesz na początku programu. (Proszę zignorować wszelkie automatycznie generowane wiadomości e-mail z prośbą o podanie tych informacji podczas procesu składania wniosku).

Zostaniesz formalnie przesłuchany (osobiście, podczas wideokonferencji lub Skype).

Ostatnia aktualizacja Paź 2019

Informacje o uczelni

Together we form a unique grouping in the UK where vets, medics and biomedical scientists work together and study the common causes of disease that affect our populations.

Together we form a unique grouping in the UK where vets, medics and biomedical scientists work together and study the common causes of disease that affect our populations. Pokaż mniej