Inżynieria biomedyczna (BME)

Palestine Polytechnic University

Opis programu

Przeczytaj oficjalny opis

Inżynieria biomedyczna (BME)

Palestine Polytechnic University

Inżynieria Biomedyczna (BME) jest stosowanie zasad konstrukcyjnych i koncepcji konstrukcyjnych w medycynie i biologii dla celów medycznych (np diagnostycznych lub terapeutycznych). BME dynamicznie się rozwijają i produkcji ważne innowacje, które poprawiają jakość naszego życia. BME w PPU Program został założony w 1997 roku w celu utrzymania tempa światowych osiągnięć w dziedzinie technologii związanych z opieką zdrowotną i urządzeń biomedycznych.

Pierwszym tego rodzaju w Palestynie, Program BME prowadzi do licencjat Stopień w Inżynierii Biomedycznej. Program został przygotowany w celu dopasowania do potrzeb lokalnej społeczności medycznej; w związku z tym, że skupia się na instrumentach medycznych i ich zastosowań w uzupełnieniu do rozwoju i utrzymania.

Cele programowe BME

  • Oferowanie specjalizującą szkolnictwa wyższego w rozwiniętych i rozwijających się dziedzin nauki i technologii.
  • Zapewnienie palestyńskiego sektora zdrowia z inżynierów biomedycznych, które mają naukowe umiejętności teoretyczne i zdolność do świadczenia usług konserwacji sprzętu medycznego.
  • Przygotowanie odpowiednio przeszkolonych zasobów ludzkich w dziedzinie nauki i technologii, ze szczególnym uwzględnieniem programów jakości.
  • Rozszerzenie studia i wspieranie badań naukowych i studiów zawodowych w dążeniu do promowania pracy społecznej i dwustronnych powiązań z przemysłem.
  • Rozwijanie studenckich cechy osobowości narodowej dumy i etyki zawodowej poprzez zrównoważony program, który jest bogaty w pozaszkolnych działań przewidzianych stanowić integralną część życia studenckiego na kampusie.
Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski
  • Arabic (Jordan)
Czas trwania i cena
Ten kurs jest Na kampusie
Start Date
Data rozpoczęcia
Sierp. 2019
Duration
Czas trwania
W pełnym wymiarze godzin
Locations
Palestyna - Hebron
Data rozpoczęcia : Sierp. 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Dates
Sierp. 2019
Palestyna - Hebron
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą