Popularne programy Pharmacy

Apteka łączy nauk medycznych i chemicznych w celu poświadczenia skuteczne i bezpieczne korzystanie z leków farmaceutycznych. Farmaceuci odgrywają kluczową rolę w optymalizacji bezpieczeństwa pacjentów i zdrowia publicznego, i współpracujemy z innymi dyscyplinami w tworzeniu i rozwoju leków. Uniwersytety na całym świecie oferty licencjackie, magisterskie oraz studia doktoranckie w dziedzinie farmacji, jak i poszczególnych kursów. Specjaliści Apteka wymaga solidnej podstawy zorganizowanego i intensywnej edukacji dla ich kariery. Programy studiów w aptece mają na celu przekazanie studentom zrozumienie nauk farmaceutycznych w kontekście praktyki farmaceutycznej. Absolwenci mogą stać się farmaceuci lub technicy farmacji i pracy w aptekach, szpitalach, klinikach lub w przemyśle farmaceutycznym. Programy apteki mogą mieć różne specjalizacje, takie jak apteki, farmaceutycznego, klinicznej chemii farmaceutycznej, przedsiębiorstwa farmaceutycznego, odkrycia leku lub technologii farmaceutycznej.Możesz wybrać, aby zapisać w pełnym lub niepełnym wymiarze czasu programu w czasie, i studiować na uczelni lub w Internecie poprzez studia online lub kształcenia na odległość. Aby znaleźć program studiów, który najlepiej pasuje do Twoich wymagań, spojrzeć na niektóre z najbardziej popularnych programów aptecznych wymienionych poniżej. Oszczędność czasu i skontaktować bezpośrednio uniwersyteckich przyjęć uzyskać więcej informacji, należy wypełnić formularz on-line!

Nowo dodane programy z farmacji

Glasgow Caledonian University

MSc in Theory of Podiatric Surgery

Październik 15, 2017
Absolutne perspektywy Umiejętności, które zdobędziesz w naszej pracy w niepełnym wymiarze czasu teorii chirurgii podiatrycznej pomogą Ci rozwinąć karierę w chirurgii, praktyce mięśniowo-szkieletowej lub zaawansowanym klinicznym - niezależnie od tego, czy pracujesz w Wielkiej Brytanii czy za granicą. Pomyślne ukończenie Studium Podyplomowego (PgD) jest war… [+]unkami kwalifikującymi się do podjęcia nauki w praktyce pod opieką chirurga podiatrycznego. [-]

Asian university for women

Zdrowia Publicznego

Październik 15, 2017
Zdrowie publiczne jest nauką o ochronie i poprawie stanu zdrowia rodzin i społeczności poprzez promowanie zdrowego stylu życia, badania nad chorobami i zapobieganiem urazom oraz wykrywanie i kontrolę chorób zakaźnych.

Jönköping University

Licencjat Z Dziedziny Protetyki I Ortotyki

Październik 13, 2017
Chirurdzy i ortodystyk współpracują z urządzeniami wspomagającymi, które siedzą na zewnątrz ciała i zastępują lub pomagają każdej części ciała, która nie działa prawidłowo.

Uniwersytety w Polska

Zmień lokalizację

Co to jest apteka?