Popularne programy Pharmacy

Apteka łączy nauk medycznych i chemicznych w celu poświadczenia skuteczne i bezpieczne korzystanie z leków farmaceutycznych. Farmaceuci odgrywają kluczową rolę w optymalizacji bezpieczeństwa pacjentów i zdrowia publicznego, i współpracujemy z innymi dyscyplinami w tworzeniu i rozwoju leków. Uniwersytety na całym świecie oferty licencjackie, magisterskie oraz studia doktoranckie w dziedzinie farmacji, jak i poszczególnych kursów. Specjaliści Apteka wymaga solidnej podstawy zorganizowanego i intensywnej edukacji dla ich kariery. Programy studiów w aptece mają na celu przekazanie studentom zrozumienie nauk farmaceutycznych w kontekście praktyki farmaceutycznej. Absolwenci mogą stać się farmaceuci lub technicy farmacji i pracy w aptekach, szpitalach, klinikach lub w przemyśle farmaceutycznym. Programy apteki mogą mieć różne specjalizacje, takie jak apteki, farmaceutycznego, klinicznej chemii farmaceutycznej, przedsiębiorstwa farmaceutycznego, odkrycia leku lub technologii farmaceutycznej.Możesz wybrać, aby zapisać w pełnym lub niepełnym wymiarze czasu programu w czasie, i studiować na uczelni lub w Internecie poprzez studia online lub kształcenia na odległość. Aby znaleźć program studiów, który najlepiej pasuje do Twoich wymagań, spojrzeć na niektóre z najbardziej popularnych programów aptecznych wymienionych poniżej. Oszczędność czasu i skontaktować bezpośrednio uniwersyteckich przyjęć uzyskać więcej informacji, należy wypełnić formularz on-line!

Nowo dodane programy z farmacji

National Cheng Kung University

Międzynarodowa Zaawansowany Program W Zakresie Pielęgniarstwa (IAPN)

Maj 26, 2017
Zgodnie z filozofią naszego działu na doskonałości w edukacji pielęgniarskiej, celem tego międzynarodowego programu głównego jest kultywowanie zaawansowanych specjalistów opieki z wiedzy i umiejętności w zarządzaniu konkretnych problemów zdrowotnych i poprawy praktyki kliniczne.

University Of St. Augustine For Health Sciences

Magister Nauk O Zdrowiu - Trening Sportowy

Maj 22, 2017
… [+]Licencjonowani trenerzy sportowi, certyfikowani trenerzy sportowi i terapeuci sportowi mają prawo do ukończenia studiów magisterskich z specjalizacją w treningu sportowym. Ten program oferuje kursy w odpowiednim czasie, bezpośrednio stosowane, takie jak: wstrząs w zakresie sportu, sportu i niepełnosprawności oraz szkolenie w sytuacjach awaryjnych. [-]

Murdoch University

Licencjat Nauk ścisłych W Biomedycznej Dziedzinie Nauk ścisłych (bsc (hons))

Maj 22, 2017
Jeśli otrzymasz doskonałe wyniki podczas studiów licencjackich na kierunku Biomedical Science, może być uprawniony do uzyskania wyróżnień w dziedzinie nauk biomedycznych. To dodatkowy rok studiów, którego celem jest pogłębienie wiedzy, którą opracowałeś podczas studiów licencjackich na kierunku Biomedical Science.

Uniwersytety w Polska

Zmień lokalizację

Co to jest apteka?