Ekspert w Dietoterapia Naturist. Fitoterapia lub Ortomolecular specjalność. Szkolna / Online

Informacje ogólne

Liczba dostępnych lokalizacji: 2

Opis programu

inicjacja

Wrzesień 2018/1 rok akademicki (10 miesięcy) / Czas trwania nauka szkolna. Barcelona (Hiszpania)
Października 2018 a lutym 2019 / Długość 1 rok akademicki (10 miesięcy) / oferta w Internecie

prezentacja

Z roku na rok rośnie liczba terapeutów i ludzi, którzy są zainteresowani zarówno młodzież i rodziny dla zdrowszej diety i zdrowszego opieki zdrowotnej. Dowodem na to jest rosnąca liczba firm w sektorze spożywczym, farmaceutycznym i naturopatyczną, które oferują produkty rynkowe, które żyją z tej nowej filozofii życia zdrowego natomiast stacje telewizyjne są nadawania programów promujących zdrowy tryb życia ,

terapia dieta jest leczenie, które opiera się na zapobieganiu i poprawie chorób lub wyeliminowanie objawów, poprzez jemy lub wyeliminować z diety.

Nie tylko musi uwzględniać właściwości odżywcze, trzeba dodatkowo manipulacje i procesów, które podlegają metody żywności i rolnictwa lub hodowli roślin lub zwierząt jeść.

Od czasów prehistorycznych, zwierzęta były znane regulować spożycie żywności w celu skorygowania nierównowagi zdrowia lub w celu złagodzenia objawów, przykład można znaleźć w naszych zwierząt, które przez „instynkt” czystki jedzenia niektórych roślin lub czczo, gdy są one błędne.

Ludzie nie utracili tego instynktu, problem jest taki, że nie słuchają naszego organizmu, który nie czuł w pewnym momencie odrzucenia żywności, które podjęła, i następnie gone bad, lub w niektórych przypadkach mają potrzebujemy czegoś słodkiego lub słonego.

Terapii dietetycznej jest używany bardzo często do alopatia, a często w Holística, choć nie zawsze z tych samych kryteriów.

Dla całościowa terapii uważa się denaturacji, który występuje w pewnych postaciach preparatu lub konserwacji żywności, takich jak, można, na przykład, wykorzystanie mikrofal, smażone lub wędzone.

Z drugiej strony coraz bardziej wymagający jest lepsze zrozumienie przez społeczeństwo na zdrowszą dietę towarzyszy stosowania suplementów diety jak rośliny lecznicze.

Dlatego student decyduje w tej uniwersyteckiej ekspert programu, jeśli chce się specjalizować w fitoterapii (roślin leczniczych) lub terapii ortomolekularnej (suplementy).

Dlatego ten program chce ludzi do rozwijania tego samego nabyć pewną wiedzę na temat terapii ortomolekularnej spotkać jego pozytywne efekty i przeciwwskazań w zależności od osoby, biorąc pod uwagę, że coraz apteki i drogerie oferują te suplementy.

Podobnie ci, którzy zdecydowali się na roślinach leczniczych stanowią rynek bardzo aktualny, gdyż ich konsumpcja jest wysoka i sprzedaży produkowane są tak wysokie, które wymagają specjalistów na rynku pracy, którzy kierują swoje wysiłki w kierunku większej wiedzy o roślinach leczniczych i oczywiście, aby zgłosić się na korzyści i ryzyk, które mogą wynikać z konsumpcji tego samego.

Możesz ubiegać się o uznanie kredytów dla siebie Master w Naturalnej i Parafarmacia (60 ECTS) dla własnego eksperta uniwersyteckiego w terapii ortomolekularnej (24 ECTS) dla własnego eksperta uniwersytetu w medycynie (24 ECTS); pod warunkiem że są one zgodne z wymaganiami przyjmowania każdego tytułu.

miareczkowanie

Po zakończeniu programu (725 godzin między nauczania i pracy indywidualnej - do 232 godzin na zajęciach) i po przejściu przez wartościujących testów, dwa dyplomy wydawane przez przetwarzane:

  • A) "Uniwersytecki ekspert w zakresie dietoterapii naturopatycznej i jej związku z medycyną" (29 punktów ECTS) lub Opcja B) Uniwersytecki ekspert w zakresie dietoterapii naturopatycznej i jej związku z terapią ortomolekularną "(29 punktów ECTS)
  • ISMET: Wariant A) „Expert naturopathic leczenie dietą i jego relacja do fitoterapii” lub Option B) Expert naturopatyczną leczenie dietą i jej stosunku do terapii ortomolekularnej „- (prywatny tytuł).

Dostęp do badań

Przyjęcie każdego kandydata zostanie ocenione przez komitet akademicki.

Wymagania wstępne:

A) studentów z wyższym wykształceniem (dyplom, stopień lub stopień w każdym obszarze tematycznym) dostarczyć poświadczoną kserokopię tytule lub w ich oryginalnym lub poświadczoną kserokopię uiszczania opłat za wydanie tytułowy wadę. Dla studentów pochodzących z państwa niebędącego członkiem Traktatu bolońskiego powinna dostarczyć dyplom lub świadectwo ukończenia studiów z Apostil.

B) studenci bez dyplomu uniwersyteckiego: profil kandydata będą oceniane przez Komisję między UCAM i İsmet zdecydować, czy należy przyjmować studentów do programu (minimum dwa lata doświadczenia zawodowego w dziedzinie widocznego badania).

Program kursu

MODUŁ 1. Pomoc 3 ECTS

Jednostka 1. Wstępna ocena pomocy w nagłych wypadkach

Jednostka 2. Zastosowanie technik resuscytacyjnych

Jednostka 3. Stosowanie procedur unieruchomienie i mobilizacji

Techniki jednostka 4.Aplicación wsparcie psychologiczne i samo

Modułu 2. PODSTAWY anatomii i fizjologii 2 ECTS

Jednostka 1. Uznanie ogólnej organizacji organizmu.

Jednostka 2. Lokalizacja struktur anatomicznych.

Jednostka 3. Identyfikacja ogólnych aspektów patologii.

MODUŁ 3. terapii dietetycznej naturista 11 ECTS

Naturopathic jednostka 1. Koncentracja na różnych grup żywności.

Mleczne, zboża, rośliny strączkowe, mięso, ryby, glony, grzyby, kapusta, warzywa, owoce, żywność, tłuszczowe, suszone owoce, nasiona i napoje.

Jednostka 2. Znaczenie żywności na zdrowie

naturystycznego diety -Criterion i ich ogólne charakterystyki.

Kłopoty związane z niedoborów żywieniowych i ekscesów.

Jednostka 3. Dieta śródziemnomorska, detox dieta i dieta wegetariańska

4. Jednostka różnych punktów widzenia dietetyczna

-Paul Carton

-Bircher Benner

-The raw food

-Higienismo

Herbert Shelton

-Diet d'Hi ma i Antidieta

-The frugivorousness

-method Kousmine

-Diet Antroposófica

-Dietoterapia jak grupa krwi

energia -Dietoterapia.

5. Jednostka Macrobiótica, terapia dieta według Tradycyjnej Medycyny Chińskiej

6. Urządzenie według Dietoterapia Ayurvedic leku.

7. Jednostka czczo i restrykcyjne diety: leczniczy czczo, Monodietas, chromatyczny Dieta

8. Jednostka klienta Dietoterapia

-Valuation odżywcze statusu i nawyki żywieniowe

-Valuation stanu psycho-emocjonalnego, a ich udział w diecie.

Podstawowe -principles dla zrównoważonej i spersonalizowanej diety.

-Dietoterapia stosowane do różnych etapów życia: zalecenia dla zdrowego dorosłego w ciąży, dzieciństwa, dojrzewania, menopauzy i osób starszych. Dietetyczne zalecenia w kwestiach zdrowotnych:

-The nadwagi i otyłości

-Anorexia

-Bulimia.

-Aby wspierać immunologiczne problemy systemowe; Układ sercowo-naczyniowy; układ kostno-stawowego; pokarmowego, dróg oddechowych; układu moczowo-płciowego, etc.

-aneks kuchenny zdrowe.

WARIANT A) MODUŁ 4. Podstawowe fitoterapia 13 ECTS

Jednostka 1. Wprowadzenie do fitoterapii

„Definicja terapii. historyczna ewolucja w wykorzystaniu medycynie. Botanika systematyczna. (Wprowadzenie). Taksonomii. Klasyfikacja. Nomenklatura. Różne części roślin stosowanych w medycynie. Fitoterapia terminologii.

Unit 2 substratów. Formy farmaceutyczne i formy preparatu. Drogi podawania.

„Surowiec. Stężenie substancji czynnych. Kolekcja. Konserwacja. Fitoterapia postać dawkowania. Formes przygotowanie. Drogi podawania.

Unit 3 składniki chemiczne w fitoterapii

„Elementy aktywności: Substancje czynne i substancje o wartości odżywczej. Natura chemiczna.

Unit 4 Recepta fitoterapia

„Strategia terapeutyczna w medycynie jako naturopatyczną podejścia. proste i złożone prezentacje. Recepta wybór w zależności od wieku, zespół kliniczny i zarządzanie harmonogramem. Zasady przepisując lek ziołowy kompozytowych. Prezentacje i dawkach. Czas trwania leczenia. Optymalizacja dolotowy medycynie doustnie. Przeciwwskazania i zasad ostrożnościowych w każdym systemie lub patologii. Indywidualna wrażliwość. Interakcje pomiędzy lekami i medycynie.

Unit 5 Rośliny lecznicze

Unit 6 Potencjalne zastosowanie w fitoterapii

„Drenaż i detoksykacji organizmu.

„Urządzenia do: stany dróg oddechowych, oczu, układu immunologicznego, układu pokarmowego, działania sercowo-naczyniowe, dermatologiczne i wydalniczy, układu moczowo-płciowego, układu mięśniowo-szkieletowego, układu rozrodczego, układu nerwowego, zaburzenia wydzielania wewnętrznego.

„Przydatne w ciąży, laktacji i roślin pediatrycznych.

„Principles of leczenia i skomplikowanych warunkach receptę i wielu zaburzeń. Fazy ​​i okresowe przeglądy. Wymagania według ewolucji.

W punkcie b) moduł 4 WSTĘPNE WIEDZY leczenia ORTOMOLECULAR. 13 ECTS

Jednostka 1. Wprowadzenie do terapii ortomolekularnej.

Unit 2 Witaminy i substancje podobne witamin.

witaminy Vitaminoids klasyfikacji i witaminy i vitaminoids. Antivitamins. Jednostek i miar. Hipowitaminozę i hipervitaminosis. Niedobór witaminy A i niedobór choroby. Hiperwitaminozy i nadmiar toksyczność. Synergy. Witaminy rozpuszczalne w tłuszczach. Witaminy D, witaminy A. witamina E. witaminy K. witamin. Hidrosolubles. Nominał. Ogólna charakterystyka i zastosowania witamin z grupy B Witamina B1. Ryboflawina lub witamina B2. Witamina B3. Kwas pantotenowy i witamina B5. Witamina B6. Inozytol. Cholina lub witamina B7. Witamina B8 lub biotyna. Witamina B9. Witamina B12. Witaminy C. vitaminoids i substancje podobne do witamin. (PABA) Kwas aminobenzoesowy. kwasu orotowego. Bioflawonoidy.

Minerały i Unit 3 ślad.

Ogólna charakterystyka minerałów. Wprowadzenie. Skład mineralny dorosłym organizmie człowieka. Klasyfikacja minerałów. Zawartość substancji mineralnych w produktach spożywczych. Biodostępność. Zalecany wkład i potrzeb. Ortomolecular mineralny terapeutycznych. Formy dawkowania i minerały terapeutyczne. Zarządzanie minerały. minerały ostrożnością. Minerałów. Wapnia. Fosfor. Siarki. Potasu. Magnez. Żelazko. Fluor. Cynku. Krzemu. Miedź. Selen. Mangan. Jod. Chrome. Kobalt. lit

Urządzenie 4 białka i aminokwasy.

Definicje pojęć. Określenie białka i aminokwasu. Wartość biologiczna białka. Podstawowe funkcje białek. Suplementacja aminokwasów. ostrożnościowego pojedyncze zasady suplementacji aminokwasów. Funkcje i działanie terapeutyczne aminokwasów. Arginina. Cysteina. Fenyloalaniny. kwas gamma-aminomasłowy (GABA). Wisteria. Glutaminy. Lizyna. L metionina. Ornityny. Proline. Tauryna. Tyrozynowej. Tryptofan. BCAA (BCAA), leucyna, izoleucyna i walina. L-karnityny. L - glutation (GSH glutationu o). Fosfatydyloseryny (PS)

Unit 5 enzymatyczna terapia i probiotyki

Definicje pojęć. Terapia enzymu. Wprowadzenie. Terapeutyczny. Przykłady enzymów. Podawanie układowe. Dozowanie. działanie terapeutyczne. Interakcje i działania niepożądane. Toksyczność i przeciwwskazania. Enzymatycznej terapii i utrata wagi. Probiotyk. Definicja. Terapeutyczny. Funkcje. aplikacje

Unit 6 Kwasy tłuszczowe.

Funkcje. Metabolizm. Brak życia. Ogólne funkcje wieków. Prostaglandyn. Aplikacje wiekowych. Seria omega 6: źródłem GLA. EPA (kwas eikozapentaenowy) i DHA (kwas dokozaheksaenowy). lecznictwa wiekowych. AGE bogate oleje. Różowy olej z wiesiołka. Olej lniany. Olej z kiełków pszenicy.

Unit 7 suplementy specjalne.

kwas kaprylowy. Terapeutyczny. Aplikacje. Kwercetyna. Terapeutyczny. Aplikacje. CoenzimaQ10. Terapeutyczny. Aplikacje.

kariera

Pracować w naturalnych ośrodków terapii poliklinik z pracownikami służby zdrowia, centrów odnowy biologicznej. W klinikach kosmetycznych, w domach lub ośrodkach dzień dla osób starszych. przemyśle spożywczym. Konsultacji firm konsultingowych na żywności, żywienia i dietetyki. Stołówki, usługi cateringowe, hotele, przedszkola, szkoły, domy dla osób starszych. Siłownie i klinik estetycznych i wizerunku osobistego. Centra dla zapobiegania i leczenia zaburzeń odżywiania (jadłowstręt psychiczny, bulimia, zaburzenia jedzenia binge ...). W drogeriach, aptekach i sklepach ze zdrową żywnością, a także dużych obszarów.

tutorships

studenci İsmet, mieć opiekuna, który może przejść w przypadku zmiany harmonogramu, trudności śledzenia obiektów, indywidualną poradę, rozwoju zawodowego, między innymi.

usługi dodatkowe

Promocje i oferty specjalne w innych kursach. sala komputerowa z dostępem do Internetu. Wyposażenie serwisów na sprzedaż. Promocje w centrum İsmet terapii. poradnictwo akademicki przez opiekuna studiów. Terapie w praktyce dla studentów. ISMETalumni, stowarzyszenie absolwentów. Płyta praca. Porady na temat wykonywania zawodu podatku, pracy, poziom rachunkowości, marketingu, komunikacji, LOPD, bezpieczne CPR, inni.

modalność

modalność

  • Zajęcia w godzinach porannych lub popołudniowych intensywne soboty.
  • Niektórzy pacjenci mogą być badane w godzinach wieczornych lub trybie Online. Istnieje możliwość łączenia kilku sposobów, sprawdź dostępność dla każdego przedmiotu.

tryb on-line

Metodologia online, zobacz dostępności każdego przedmiotu.

Ostatnia aktualizacja Wrzesień 2018

Informacje o uczelni

«Si te gusta el sector de la salud, asistir a personas para prevenir y tratar patologías, la investigación o cualquier actividad relacionada con las terapias naturales, debes formarte en una escuela q ... Czytaj więcej

«Si te gusta el sector de la salud, asistir a personas para prevenir y tratar patologías, la investigación o cualquier actividad relacionada con las terapias naturales, debes formarte en una escuela que te ofrezca una sólida formación para tu futuro profesional.» Pokaż mniej
Barcelona , Hiszpania online + 1 Więcej Mniej