HEALTHCARESTUDIES

Znajdź uniwersytety, kolegia i szkoły biznesu w programach Stany Zjednoczone kawalerów oferty.

Osoby chcące zwiększyć ich zestaw umiejętności i wejść na rynek pracy szybko można zapisać w programie dyplomowym. Programy te są dostępne w wielu różnych dziedzinach, a zwykle trwa krócej niż stopniu.

Stany Zjednoczone to duży kraj w Ameryce Północnej, często określany jako "USA ", "US ", "United States ", "Ameryka ", lub po prostu " Państwa ". Amerykańskie uczelnie są finansowane przez "naukę " opłata dla studenta, który jest często bardzo drogie, bardzo często sięga do dziesiątek tysięcy dolarów rocznie.

Uniwersytety za dyplom licencjacki Stany Zjednoczone. Znajdź wszystkie informacje na temat szkół oferujących dyplom licencjacki%% COUNTRY_ARTICLE%% Stany Zjednoczone tutaj.

Wyniki wyszukiwania Filter

Technolog układu sercowo-naczyniowego

American Institute of Healthcare and Technology
Dyplom
Sie 2021
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Program Cardiovascular Technologist to dwuletni kompleksowy program, który zabierze Cię w podróż po opiece zdrowotnej, która obejmuje doświadczenie dydaktyczne, laboratoryjne ...

Czytaj więcej

Diagnostyczna Sonografia Medyczna

American Institute of Healthcare and Technology
Dyplom
Sie 2021
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Program Diagnostic Medical Sonography to dwuletni kompleksowy program, który generuje obrazy używane do oceny i diagnozowania różnych schorzeń. Rola diagnostycznego ultrasonog ...

Czytaj więcej