HEALTHCARESTUDIES.PL

Uniwersytety, uczelnie i szkoły biznesu na całym świecie

Osoby chcące uzupełnić swoje kariery lub edukacji mogą zapisać się do programu dyplomowego. Dyplomy mogą poprawić zestaw umiejętności ucznia i kwalifikacji poprzez przygotowanie ich do konkretnej karierze. Programy te zazwyczaj tylko przez krótki czas, aby zakończyć.

Po drugiej stronie Atlantyku, dyskusja na temat kursów online oraz ich potencjał do restrukturyzacji szkolnictwa wyższego została szaleje od jakiegoś czasu. Kursy są zorganizowane jako cotygodniowe konferencje online, komunikacja z opiekunem kursu i innych słuchaczy odbywa się w wirtualnym środowisku nauczania. Internetowe kursy mają na celu dopasowanie wokół kalendarza, można uzyskać dostęp do kursu, gdy jest to odpowiednie dla Ciebie.

Znajdź najlepsze szkoły biznesu, uniwersytety, MBA na uczelniach w Europie, USA, Azji, Australii, Wielkiej Brytanii, Niemczech, Francji i na całym świecie!

56 Wyniki z Studia magisterskie, Online Filter

Kurs badań klinicznych z lekami na bazie pochodnych konopi

Strauss-Levy & Co
Online W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 6 miesiące Październik 2019 Izrael Ezor Tel Aviv + 1 więcej

Dowiedz się, jak stworzyć badanie kliniczne, które wygeneruje wystarczające dowody kliniczne dzięki zgodnemu z przepisami, dobrze zaprojektowanemu i wysokiej jakości badaniu klinicznemu.

Odżywianie

The College of Naturopathic Medicine
Ośrodek kształcenia Online Ośrodek kształcenia i studia online Zaoczne 3 lat(a) Otwarta rekrutacja Wielka Brytania Belfast Birmingham Brighton Bristol Edinburgh Manchester IIrlandia Dublin Cork Galway + 11 więcej

Naturopathic Nutrition podkreśla wykorzystanie całej i organicznej żywności jako medycyny - integralnej koncepcji leczenia wielu rdzennych społeczeństw. Dziś widzimy, że powrót do żywności bez substancji chemicznych, wraz z innymi środkami żywieniowymi, jest skuteczną odpowiedzią na wiele dolegliwości zdrowotnych i powszechnych chorób.

Dyplom pielęgniarstwa

Open Colleges
Ośrodek kształcenia i studia online W pełnym wymiarze godzin 18 miesiące Otwarta rekrutacja Australia Australia Online

Ten kurs dyplomowy ma silny praktyczny nacisk, który przygotuje Cię do pracy jako wykwalifikowana pielęgniarka pielęgniarska. Jest to również jedyna kwalifikacja, która może doprowadzić do zarejestrowania się w Australijskiej Agencji Regulacji ds. Zdrowia (AHPRA) jako zapisanej pielęgniarki po pomyślnym ukończeniu.

PG Dip Infection Control

University of Essex Online
Online Zaoczne 16 miesiące Otwarta rekrutacja Wielka Brytania Colchester

Nasz dyplom podyplomowy w zakresie kontroli zakażeń jest zaawansowaną kwalifikacją, mającą na celu wyposażenie pielęgniarek i innych pracowników służby zdrowia w kompleksową wiedzę na temat kontroli chorób zakaźnych i zapobiegania im w szpitalach, opiece społecznej i środowiskach. Kurs analizuje kluczowe obszary, w tym mikrobiologię, immunologię, zdrowie publiczne i kontrolę chorób zakaźnych.

Graduate Diploma of Mental Health Nursing

Southern Cross University (Online)
Online Zaoczne 16 miesiące Wrzesień 2019 Australia Australia Online

Wzbogać swoją praktykę pielęgniarską o specjalistyczne umiejętności w zakresie zdrowia psychicznego. Ucz się online podyplomowego kursu pielęgniarstwa zdrowia psychicznego z uznaną międzynarodową szkołą zdrowia i nauk humanistycznych Uniwersytetu Southern Cross. Graduate Diploma of Mental Health Nursing pozwoli ci lepiej zrozumieć, w jaki sposób skutecznie reagować na ludzi doświadczających wielu problemów ze zdrowiem psychicznym.

Online Graduate Diploma of Nursing

James Cook University Online
Online Zaoczne 16 miesiące Wrzesień 2019 Australia Australia Online

Online Graduate Diploma of Nursing Jamesa Cooka przygotuje umiejętności krytycznego myślenia i wiedzę teoretyczną do stosowania zaawansowanych koncepcji pielęgniarstwa w warunkach klinicznych. Ten kurs online przygotuje Cię do prowadzenia praktyki pielęgniarskiej i optymalizacji wyników pacjentów w warunkach szpitalnych.

PG Diploma in Healthcare Management and Leadership - CIQ, Wielka Brytania

Westford University College
Ośrodek kształcenia Online W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 10 tyg. Otwarta rekrutacja Zjednoczone Emiraty Arabskie Sharjah United Arab Emirates Online Nigeria Lagos Republika Południowej Afryki Cape Town Kuwejt Kuwait City Arabia Saudyjska Riyadh Johannesburg Dammam Bahrajn Bahrain Online Ghana Accra Kanada Toronto Dubai Canada Online Malezja Malaysia Online Jordania Amman Wielka Brytania UK Online + 27 więcej

Jakość opieki zdrowotnej jest kluczowa dla dobrobytu narodu i ważne jest posiadanie organizacji, które chciałyby mierzyć się zgodnie z międzynarodowymi standardami. Kursy mają na celu zapewnienie pracownikom służby zdrowia wiedzy i umiejętności potrzebnych, aby być skutecznym menedżerem w sektorze opieki zdrowotnej, wyposażając uczestników ze zrozumieniem zewnętrznego kontekstu działania organizacji opieki zdrowotnej, sposobu zarządzania nimi i technik analitycznych, które można zastosować w procesach decyzyjnych w sektorze zdrowia.

Dyplom w zakresie technik farmaceutycznych

Stenberg College
Ośrodek kształcenia i studia online W pełnym wymiarze godzin 43 tyg. Wrzesień 2019 Kanada Surrey

Program techniczny apteki Stenberg College przygotuje Cię do kariery technika farmaceutycznego w szpitalach i aptekach lokalnych. Od 1999 roku Stenberg oferuje ten program z oficjalnymi powiązaniami z władzami służby zdrowia w Kolumbii Brytyjskiej i Albercie.

Anatomiczne Nauki (Pg Dip, Pg Cert, Pg Prof Dev - Online Learning)

The University of Edinburgh - College of Medicine & Veterinary Medicine
Online Zaoczne 12 - 48 miesiące Wrzesień 2019 Wielka Brytania Edinburgh

Ten podyplomowy certyfikat i dyplom jest wyjątkową okazją dla studentów, którzy chcą poznać aspekty ludzkiej anatomii dzięki elastyczności programu nauczania na odległość online.

Dyplom wykonawczy pielęgniarskiej i opieki nad pacjentem pomoc

International Career Institute
Online W pełnym wymiarze godzin Zaoczne Otwarta rekrutacja Wielka Brytania London

Pielęgniarstwo i ambulatoryjna opieka Wspomaganie toruje drogę do zawodu, która jest bardzo pożyteczna w każdym aspekcie. Będziesz w stanie pomóc ludziom, którzy są w potrzebie i mieć satysfakcjonującą karierę w zamian. Następujące jednostki obejmuje kurs:

Dyplom z poradnictwa i doradztwa w zakresie etyki klinicznej

Instituto de Humanidades y Ciencias de la Salud Gregorio Marañón
Online W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 120 godziny Skontaktuj się ze szkołą Hiszpania Spain Online + 1 więcej

Kurs rozwija się poprzez zorientowaną na problem metodę nauczania, aktualizację najbardziej istotnych i praktycznych pytań, które są kwestionowane w bieżącym publicznym i prywatnym zarządzaniu zdrowiem, a także analizuje nowe kryteria stosunków publiczno-prywatnych, które mogą być konieczne w ramach nowej, zglobalizowanej opieki zdrowotnej.

Dostęp do szkolnictwa wyższego - sprzymierzony zdrowia zawody dyplom

E-Careers
Online W pełnym wymiarze godzin 18 miesiące Sierpień 2019 Wielka Brytania Slough UK Online + 1 więcej

Dostęp do Higher Education (HE) Dyplom jest kwalifikacje równoważne do poziomu, który pozwala ludziom iść i uczyć się na uniwersytecie, gdy wcześniej nie miał odpowiednich kwalifikacji potrzebnych do tego. Dostęp do kursów HE są dostępne w szerokiej gamie różnych przedmiotów i są powszechnie uznawane przez brytyjskich uniwersytetów.

Dyplom studiów podyplomowych w dziedzinie zdrowia publicznego - kształcenie na odległość

London School of Hygiene & Tropical Medicine
Online W pełnym wymiarze godzin Zaoczne Skontaktuj się ze szkołą Wielka Brytania London

Ten kurs dostarcza wiedzy i umiejętności niezbędnych do rozwiązania różnorodnych problemów globalnego zdrowia publicznego. Kurs obejmuje promocję zdrowia i profilaktykę chorób; dostarczanie i ocena leczenia i opieki; a dochodzenie i

Dyplom zdrowia psychicznego

International Nurse Training
Ośrodek kształcenia Ośrodek kształcenia i studia online W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 52 - 78 tyg. Styczeń 2020 Australia Sydney + 2 więcej

Ta kwalifikacja odzwierciedla rolę pracowników, którzy świadczą usługi klientom w związku z problemami zdrowia psychicznego. Mogą świadczyć usługi doradcze, skierowania, rzecznictwa i edukacji / promocji zdrowia. Od pracowników tych wymaga się specjalistycznej wiedzy, umiejętności i kompetencji wysokiego poziomu, zwłaszcza w odniesieniu do przepisów dotyczących osób z problemami zdrowia psychicznego, zakresu dostępnych dla nich usług oraz kwestii zdrowotnych związanych ze zdrowiem psychicznym.

Dyplom w żywieniu

Shaw Academy
Online Zaoczne 4 tyg. Otwarta rekrutacja IIrlandia Ireland Online

Jak zdrowa jest Twoja dieta? Czy jesteś zdezorientowany, co jeść? Czy chcesz pomóc innym poprawić swój styl życia? Nasz program Nutrition to 4-tygodniowy przewodnik, który pomoże Ci zmienić lub ulepszyć Twój styl życia.