Filter
Dyplom
Typ studiów: Wszystkie Tempo: Wszystkie

Szukaj tutaj najlepszych szkół i uniwersytetów na studia licencjackie!

Dyplom jest dowodem, że uczeń ukończył studiów na dany temat. Program dyplomowy często trwa od jednego do dwóch lat, aby zakończyć i jest przeznaczony zarówno dla obecnych studentów i profesjonalistów, którzy chcą zdobyć dodatkowe szkolenia i kwalifikacji.

Co jest dyplom nauk medycznych? Program ten jest przeznaczony dla studentów, którzy studiowali inny obszar, a teraz chcą pracować w warunkach opieki zdrowotnej. Każdy program będzie się różnić, a niektóre będą koncentrować się na wprowadzenie różnych tematów związanych ze zdrowiem, podczas gdy inni mogą skupić się na jednej lub dwóch konkretnych obszarach. Tematy naukowe, które studenci mogą studiować biologię człowieka, to anatomii, chemii, mikrobiologii i farmakologii. Programy mogą połączyć oba wykłady klasie i pracy laboratoryjnej.

Zarabianie Nauk o Zdrowiu dyplom może pomóc, aby ułatwić przejście dla tych, którzy chcą zmieniać swoje badania ostrości na taki, który wiąże się z ogólnego stanu zdrowia danej osoby.Dyplom może być bardzo satysfakcjonujące zarówno osobistego i zawodowego, a często otwiera więcej możliwości zatrudnienia i wyższe wynagrodzenie.

Koszty związane z zdobywając dyplom będzie się różnić od jednego miejsca do drugiego. Wiele szkół oferuje ten program, a lokalizacja szkoły i długości programu będzie duże czynniki. Szkoły powinny także skontaktować się bezpośrednio do informacji wymagań finansowych.

Zdobywając dyplom z nauk o zdrowiu może zbudować fundament dla przyszłej kariery w służbie zdrowia. Potencjalne stanowiska pracy są bardzo szerokie i może obejmować lekarza audiologa, dietetyka, ratownika, fizjologa, zdrowia domu aide, masażysty, lekarza technolog laboratoryjny, asystent medyczny, technik i informacji na temat zdrowia. Pracodawcy mogą obejmować szpitale, kliniki, domy opieki, medycznych szkół nauczania, firm farmaceutycznych i firm rozliczeniowych.

Jeśli chcesz pracować w dziedzinie zdrowia, zacząć poszukiwania szkoły teraz.Korzystanie z naszej bazy danych online, szukać programu i skontaktuj się bezpośrednio biuro przyjęć szkoły do ​​wyboru przez wypełnienie formularza głównego.

 

Czytaj więcej Pokaż mniej

3 Wyniki z Nauki o zdrowiu

BCNH College of Nutrition & Health

Kursy BCNH Level 6 są przeznaczone dla kandydatów, którzy pragną edukacji wysokiej jakości, ale niekoniecznie mają czas lub środki finansowe, aby zaangażować się w pełny ... [+]

Kursy BCNH Level 6 są przeznaczone dla kandydatów, którzy pragną edukacji wysokiej jakości, ale niekoniecznie mają czas lub środki finansowe, aby zaangażować się w pełny program BSc (z wyróżnieniem).

W BCNH studenci Diploma i BSc (Hons) pracują razem i uzupełniają te same moduły związane z żywieniem. Dlatego wszystkie moduły BCNH, które są studiowane na kursach dyplomowych, są oceniane przez University of Greenwich na poziomach 4, 5 lub 6.

Uniwersytet nadzoruje wszystkie aspekty modułów BCNH od treści do metod oceny, znakowania i kontroli jakości.

Oznacza to, że możesz mieć pewność, że nawet jako student dyplomu otrzymujesz wykształcenie na poziomie studiów. Jedyną różnicą jest to, że studenci BSc (Hons) są również zarejestrowani na Uniwersytecie i uzupełniają dodatkowe moduły uniwersyteckie wraz z modułami BCNH.... [-]

Wielka Brytania Londyn
Sierpień 2020
Język angielski
Zaoczne
3 - 4 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
College Of The Valleys - Coleg y Cymoedd

Kurs ten oferuje trasy do Szkolnictwa Wyższego dla zawodu Zdrowia. Celem kursu jest przedstawienie wspierającego i przyjaznego środowiska, aby umożliwić Ci rozwijać swój ... [+]

Dostęp do szkolnictwa wyższego dyplom

Kurs ten oferuje trasy do Szkolnictwa Wyższego dla zawodu Zdrowia. Celem kursu jest zapewnienie przyjaznego i przyjaznego środowiska, które pozwoli ci rozwinąć swój potencjał i przygotować się do studiów uniwersyteckich.

Wielu byłych studentów z powodzeniem przeniósł się do uzyskania wyższych stopni i innych nagród, takich jak stopni opieki, terapii zajęciowej i położnictwa, praktyki działu operacyjnego, sanitariusz dyplomu i pracy socjalnej.

Wymagania wstępne

Brak formalnych kwalifikacji akademickich są wymagane, ale dobry poziom umiejętności czytania i pisania jest niezbędna. Zostaniesz zaproszony na rozmowę, i przeprowadzi ocenę w umiejętności czytania i pisania, do ustanowienia żadnego wsparcia wymagane.... [-]

Wielka Brytania Cardiff Aberdare Tonypandy Ystrad Mynach  + 1 Więcej
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 rok
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Vancouver Career College

Program Health Care Assistant zapewnia specjalistyczne szkolenie potrzebne do pracy jako średniozaawansowany lub rozszerzony opiekun pracujący z osobami starszymi lub nie ... [+]

Program Health Care Assistant zapewnia specjalistyczne szkolenie potrzebne do pracy jako średniozaawansowany lub rozszerzony opiekun pracujący z osobami starszymi lub niepełnosprawnymi.

Program uczy studentów podstawowej wiedzy medycznej będą potrzebowali odnieść sukces w tej branży, w tym terminologii medycznej, fizjologii, chorób przewlekłych. Studenci uczą się monitorować zdrowie pacjentów, prowadzić rejestr pacjentów i tworzyć sieć wsparcia dla pacjenta o szczególnych potrzebach i jego rodziny.

Studenci biorący udział w tym programie wypełniają dwie praktyki kliniczne nadzorowane praktyki praktyczne w celu wykorzystania ich umiejętności w praktyce. Absolwenci otrzymują kilka certyfikatów oprócz dyplomu asystenta opieki zdrowotnej, w tym certyfikaty w zakresie udzielania pomocy lekarskiej w zakresie wspomaganego trybu życia, zapobiegania przemocy wobec pracowników służby zdrowia w województwie, poziomu 1 FOODSAFE, CPR "C" i AED, podstawowej pomocy dla zdrowia psychicznego, WHMIS i innych .... [-]

Kanada Burnaby Abbotsford Port Coquitlam
Wrzesień 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku