HEALTHCARESTUDIES.PL

Najlepsze uniwersytety, uczelnie i szkoły biznesu w IIrlandia

Osoby chcące uzupełnić swoje kariery lub edukacji mogą zapisać się do programu dyplomowego. Dyplomy mogą poprawić zestaw umiejętności ucznia i kwalifikacji poprzez przygotowanie ich do konkretnej karierze. Programy te zazwyczaj tylko przez krótki czas, aby zakończyć.

Online learning odnosi się do korzystania z mediów elektronicznych i technologii informacyjnych i komunikacyjnych (ICT) w edukacji. Z nauki on-line jeden ma możliwość dostępu do nauki w dowolnym czasie iz dowolnego miejsca mogą się zalogować.

Irlandia ostatnio wprowadził prawo, które nakazuje wszyscy uczniowie uczęszczający wykształcenie wyższe do ubiegania się o kredyty rządowe, aby umożliwić im w osiągnięciu ich wyższe akademickie marzeń. Pierwszy językiem urzędowym jest irlandzki, znany również jako gaelic irlandzki, ale English (drugi język urzędowy) jest coraz szerzej stosowane. Stolicy kraju jest Dublin. Irlandia słynie z okazji Dnia Świętego Patryka (17 marca) na całym świecie.

Najlepsze szkoły biznesu i uniwersytety oferujące programy MBA, MSc i magisterskie oraz kursy menedżerskie w IIrlandia, . Znajdź szkołę i skontaktuj się z nią teraz tylko w 3 kliknięciach.

11 Wyniki z Studia magisterskie, IIrlandia, Online Filter

Dyplom poznawczej zachowań behawioralnych

City Colleges - Online Learning
Online W pełnym wymiarze godzin 10 tyg. Skontaktuj się ze szkołą IIrlandia Ireland Online Wielka Brytania UK Online Stany Zjednoczone USA Online Australia Australia Online Kanada Canada Online Niemcy Germany Online Francja France Online Singapur Singapore Online Zjednoczone Emiraty Arabskie United Arab Emirates Online Włochy Italy Online Dublin + 19 więcej

Kurs prezentuje student z dźwiękiem - i praktyki zorientowanych - wprowadzenie do tego nowoczesnego i opartego na dowodach podejścia do leczenia różnych problemów psychologicznych. CBT (jak to często nazywa) ma na celu zbadanie i klienci wyzwaniem sposób ...

Dyplom aba (studia autyzm)

City Colleges - Online Learning
Online W pełnym wymiarze godzin Skontaktuj się ze szkołą IIrlandia Ireland Online Wielka Brytania UK Online Stany Zjednoczone USA Online Australia Australia Online Kanada Canada Online Niemcy Germany Online Francja France Online Singapur Singapore Online Zjednoczone Emiraty Arabskie United Arab Emirates Online Włochy Italy Online Dublin + 18 więcej

Celem tego kursu jest przekazanie studentom wiedzy na temat praktycznych zastosowań zasad Stosowanej Analizy Zachowanie (ABA), ze szczególnym zwróceniem uwagi na osoby z autyzmem, intelektualną i zaburzeniami rozwojowymi ...

Dyplom w zakresie umiejętności opiekuńczych - opieka nad demencją

ALISON
Online Zaoczne 1 - 2 godziny IIrlandia Galway

Opieka Umiejętności - Pielęgnacja Demencja jest zaprojektowany, aby zapewnić sobie umiejętności i wiedzę w celu zapewnienia skutecznej opieki osób żyjących z demencją. Kurs analizuje, co należy rozumieć przez demencję, formy demencji, objawy, przyczyny i jak to wpływa na życie osób żyjących z demencją. Test

Dyplom sprawowania opieki

ALISON
Online Zaoczne 10 - 12 godziny IIrlandia Galway

Dyplom Opieka ma na celu dostarczenie Państwu wiedzy i umiejętności niezbędnych do zapewnienia skutecznej opieki do klienta w środowisku zawodowym służby zdrowia lub członków rodziny, które mogą wymagać opieki.

Dyplom w zakresie zdrowia i kondycji

Shaw Academy
Online Zaoczne 4 tyg. Otwarta rekrutacja IIrlandia Ireland Online

Ten kurs, w przeciwieństwie do innych, bazuje na ponad 20-letnich metodach treningu osobistego, które pomogły tysiącom ludzi stracić na wadze, poprawić napięcie, poprawić kondycję i wreszcie nauczyć się kontrolować swoje ciało przez całe życie. Zarejestruj się już teraz, aby rozpocząć.

Dyplom w sporcie i Żywienia ćwiczeń

Shaw Academy
Online Zaoczne 4 tyg. Otwarta rekrutacja IIrlandia Ireland Online

Choć może się to wydawać oczywiste, niektórzy sportowcy i entuzjastów fitness nie są świadomi tego, co może mieć wpływ żywności na szkolenia i wydajności. Dobrze zaplanowana strategia jedzenie będzie miało pozytywny wpływ na konkurencję, fitness, odzysku, zmniejszając ryzyko choroby, a co najważniejsze, pomaga osiągnąć optymalne rezultaty.

Dyplom w żywieniu

Shaw Academy
Online Zaoczne 4 tyg. Otwarta rekrutacja IIrlandia Ireland Online

Jak zdrowa jest Twoja dieta? Czy jesteś zdezorientowany, co jeść? Czy chcesz pomóc innym poprawić swój styl życia? Nasz program Nutrition to 4-tygodniowy przewodnik, który pomoże Ci zmienić lub ulepszyć Twój styl życia.

Professional Diploma in Clinical Leadership (Online)

RCSI Institute of Leadership
Online Zaoczne 9 miesiące Wrzesień 2019 IIrlandia Dublin

Professional Diploma in Clinical Leadership (Online) to unikalny interdyscyplinarny specjalistyczny program podyplomowy przeznaczony dla zapracowanych pracowników służby zdrowia, którzy chcą rozwijać swoje umiejętności przywódcze. Ten innowacyjny program ma na celu zaspokojenie Twoich natychmiastowych potrzeb w zakresie rozwoju przywództwa oraz potrzeb Twojej organizacji opieki zdrowotnej.

Profesjonalny dyplom w wiodących ludzi i zespołów opieki zdrowotnej

RCSI Institute of Leadership
Ośrodek kształcenia i studia online Zaoczne 9 miesiące Wrzesień 2019 IIrlandia Dublin

Czołowi ludzie i zespoły są podstawową funkcją roli menedżera, a badania pokazują, że skuteczne zarządzanie ludźmi i rozwijanie wysoko wydajnych zespołów medycznych bezpośrednio wpływa na doświadczenia i wyniki pacjentów / usług. Usługi opieki zdrowotnej są dostarczane ludziom przez ludzi. Program ten ma na celu dostarczenie uczestnikom wiedzy, umiejętności i kompetencji do zarządzania ludźmi w służbie zdrowia, szczególnie tymi pracującymi w kompleksowym zespole świadczącym usługi.

Profesjonalny dyplom z wiodącej jakości i poprawy jakości

RCSI Institute of Leadership
Ośrodek kształcenia i studia online Zaoczne 9 miesiące Wrzesień 2019 IIrlandia Dublin

Professional Diploma in Leading Quality and Value Improvement to ekscytująca nowa oferta, która ma na celu rozwinięcie kompetencji w zakresie poprawy jakości (QI) wśród pracowników służby zdrowia i menedżerów, aby przyczynić się do rozwoju systemu opieki zdrowotnej o wysokiej jakości.

Odżywianie

The College of Naturopathic Medicine
Ośrodek kształcenia Online Ośrodek kształcenia i studia online Zaoczne 3 lat(a) Otwarta rekrutacja Wielka Brytania Belfast Birmingham Brighton Bristol Edinburgh Manchester IIrlandia Dublin Cork Galway + 11 więcej

Naturopathic Nutrition podkreśla wykorzystanie całej i organicznej żywności jako medycyny - integralnej koncepcji leczenia wielu rdzennych społeczeństw. Dziś widzimy, że powrót do żywności bez substancji chemicznych, wraz z innymi środkami żywieniowymi, jest skuteczną odpowiedzią na wiele dolegliwości zdrowotnych i powszechnych chorób.